Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Mogę polecić. Co do dekodera to przez półtora roku użytkowania nic mi się z nim nie działo jedyny minus to pilot ma słaby zasięg ale jak ktoś ma w telewizorze funkcje HDMI CEC to problemu nie ma może obsługiwać dekoder pilotem od TV.
Większej prędkości internetu nie oferują?
Trzeba brać pod uwagę, że przy włączonej telewizji prędkość internetu spadnie o połowę, może i więcej.

Edytowane przez Barti
Wyrażenie skrótowe "TV" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post. Usunięto też zdublowaną treść postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV6 znowu rozwleczone na boki, nie da się oglądać.
VH-1 Classic też nie wiadomo czemu znowu rozciągnięty, a był w 4:3 już jakiś czas i dobrze było.
Jeśli ktoś lubi oglądać zdeformowane ludki,zawsze może sobie rozciągnąć obraz w ustawieniach TV.
Dlaczego skazywać na to innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do użytkowników oferty Netii. Okazało się że u mnie w bloku jest możliwość skorzystania z oferty Netii po jakimś tam kablu telefonicznym, I teraz pytanie do was czy warto? Proponują mi internet 20 mb/s + wszystkie podstawowe pakiety oprócz Canal+, HBO, i Filmbox. Jak taka TV będzie działać na takim kablu? Bo opinie są różne, a przyznam że oferta programowa jest ciekawa ;)

 

Za jaką cenę proponują ?

 

 

Polsat Sport News HD będzie, tylko najpierw niech się dogadają.

 

Co do pilota, polecam używać też aplikacji

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=netia.boxtv

 

Za kilka dni wrzucę film jak to działa i jak ominąć błąd z EPG :)

 

A co z pozostałymi kanałami, jakie wymienił @SatZnawca? Mogę prosić o odpowiedź na moje pytanie?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na dekoderze, bodajże od poniedziałku, widnieje informacja, że 8 lutego nastąpi aktualizacja oprogramowania w dekoderze. Mamy 8 lutego, a nie mam aktualizacji. Czy komuś Netia Player się uaktualnił?

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...