Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@leonk1974 słyszałeś o takim kanale jak Trance Urban?Że sie dopytujesz.Jak nie znasz oferty to o czym chcesz dyskutować.@jedrek25 w C+ był od Startu HD na 100%

Ja nie słyszałem :) Podejrzewam, że chodzi o to, że w kółko piszesz o kanale "Trance" a takiego kanału nie ma, jest kanał "Trace" (Trace Urban), niby tylko jedna literka, a robi sporą różnicę, bo Trace Urban to kanał muzyczny a Trance to gatunek muzyki, którego na Trace Urban nie uświadczysz, bo to kanał skupiający się na muzyce R&B i pochodnych, choć od czasu zrobienia angielskiej wersji jakieś dwa lata temu leci tam za dużo kiczowatego popu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne mam tu łatkę marudy i notorycznego malkontenta ale tylko dla dziatwy szkolnej. Rzeczowo patrzacy na rozwój nc+, na zwiazek finansowy z tym operatorem będa raczej chłodniejsi w ocenach.

Kierownictwo nc+ zapowiadało raczej sublimowanie oferty (miały być wyrzucone śmiecie, renegocjowane umowy) to dawało nadzieję, że za rozsadne pieniądze kient dostanie pakiet gdzie jest co ogladać (niewielki na ilość, skuteczny w jakości).

Oczywiście każdy kanał na plus cieszy ale widać , ze znów zbiera się śmieci by zaszokować ilością. A co dostaniecie? 15 krotną dawkę reklam.... mnie tym ruchem znacznie oddalili od woli migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma która kładła większy nacisk na jakość została zjedzona przez żabę i pomimo tego, że nowy twór dawał nadzieję na większy rozwój w kierunku HD to ciężko oczekiwać zmian kiedy tolerowany jest wciąż sprzęt SD.

 

Ja tam mimo wszystko wśród dodawanych pozycji znajdę coś dla siebie, bo lepszy rydz niż nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sami nie wrzucą na listę potem sobie poprzesuwasz?

 

Mam własny dek, Fergusona arive. Wiem ze moge wyszukać liste od operatora i poprzesuwać ZNOWU, ale mam też zeza z astrą, mam listy porobione i nie chce mi sie wszystkiego od nowa układać. a wyszukać pojedyncze kanały z tp i je dodać jest dużo łatwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...