Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Solorz robi kasę na nich.

Solorz? Jak Solorz nie ma nic do tych kanałów, poza tym że dają markę i sprzedają reklamy. To nc+ z Viasatem musiało się męczyć, aby ich dodać. I widocznie się udało w końcu.

Bedą wszystkie w HD jeden z tych kanałow zostanie przejęty na TP NC+

Źródło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co źródło? Popatrz na to, co NC+ zrobiło ostatnio. Wygrzebali 1 miejsce na transponderze dla kanału HD. Deal będzie taki, że Polsat daje 3 kanały do NC+, a NC+ daje w zamian miejsce dla 1 kanału w HD. :) Dwa kanały HD z transpondera Polsatu, 1 kanał HD z transpondera NC+. Bez powodu nie zrobili przenosin C+.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ogarnijcie się i przestańcie fantazjować. Było mówione przy okazji startu Polsat Viasat History HD i Polsat Viasat Explore HD, że na razie nie ruszy (nie ma w planach uruchomienia) wersja HD kanału Polsat Viasat Nature. Poza tym, ta stacja ze wszystkich Polsat Viasatów ma najmniejszą oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to naprawdę tak trudno zrobić zdjęcie i wrzucić? ;) Nie wszyscy w końcu chodzą po takich sklepach codziennie i kupują te gazety.

 

Skoro podajesz strony, to podaj także może obrazek? To chyba żadna filozofia, a chwila moment i jest i wszyscy widzą.

 

 

Tak wygląda "reklama" Viasat w NC+ w Teletygodniu. 

 

20160718_200121_HDR.jpg?1

 

20160718_195522_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to nie jest przejaw jakiejś zacieśnionej współpracy nc+ z Polsatem, a po prostu kwestia dogadania się z Viasat? Jeżeli tak to szkoda, bo trochę naiwnie liczyłem, że po "sukcesie" PS2 i PS3 z czasem wrzucą Polsaty Sport do nc+. Raczej dla piłki reprezentacyjnej w eliminacjach, kilku gal bokserskich i tenisa nikt tam chyba specjalnie nie będzie szedł, a Solorz i tak co lepsze rzeczy daje do PPV, a w nc+ by się przydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że startują jeszcze w tym tygodniu. Viasaty to bardzo wartościowe kanały, bez naleciałości polsatowskich w postaci setek powtórek. Ciekawe treści z bogatej biblioteki Viasatów. Mam obecnie dostęp do tych kanałów na dekoderze CP i zawsze jak przelatuję po kanałach to na tych trzech zawsze zawieszę oko. Zwłaszcza Polsat Viasat History HD jest ciekawy. Obecnie w Polsce brakuje kanałów o tej tematyce. History Channel minął się z powołaniem i nie jest kanałem historycznym, H2 jest o historii, ale tej bardziej starożytnej. Są w nim programy na pograniczu prawdy i fikcji. Zresztą H2 może wkrótce zniknąć z Europy. Zostaje jeszcze Discovery Historia, ale nie jest niestety w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to nie jest przejaw jakiejś zacieśnionej współpracy nc+ z Polsatem, a po prostu kwestia dogadania się z Viasat? Jeżeli tak to szkoda, bo trochę naiwnie liczyłem, że po "sukcesie" PS2 i PS3 z czasem wrzucą Polsaty Sport do nc+. Raczej dla piłki reprezentacyjnej w eliminacjach, kilku gal bokserskich i tenisa nikt tam chyba specjalnie nie będzie szedł, a Solorz i tak co lepsze rzeczy daje do PPV, a w nc+ by się przydały.

Nie licz na to, że kanały Polsatu Sport pojawią się w nc+. To się NIGDY nie stanie.

 

A gdzie informacja że startują  jeszcze w tym tygodniu?

Raz, że ten numer jest ważny na dni 22-28 lipca, więc w tym okresie musiałyby się pojawić. Dwa, samo nc+ informuje w tej reklamie "już teraz na platformie nc+". W nieskończoność przecież nie będą dodawać do oferty trzech kanałów, które i tak są już nadawane na satelicie. Tak jak Cyfrowy Polsat z TVP ABC od marca dołącza i dołączyć nie może.

 

Poczekajcie, jak to będzie. Po coś miejsce NC+ zrobiła? I jestem pewny, że na HD. ;)

Ależ Ty się upierasz tego Polsatu Viasat Nature HD. ;) Miejsce pod HD może być, ale niekoniecznie to. Nie po to się Viasat dogadywał z Polsatem, aby za nadawanie z satelity brał się ktoś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie szerszy zasięg. Znam te kanały. Swego czasu oglądałem je z paczki Viasat, gdzie była polska ścieżka tuż przed przełączeniem się codziennym na kanał Spice Extreme.

Na pewno jestem bardziej zainteresowany, niż  History HD i H2 HD.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uparłem się, bo ruchy ze strony NC+ są, miejsce zrobili. A co będzie, sami zobaczymy. Jest jeszcze informacja dla kablówek, że jeśli mają Viasat Nature w SD z tp. CP to będzie zmiana parametrów .Ale co ja tam mógłbym wiedzieć.

Ale równie dobrze nc+ może robić czystki na jednym ze swoich transponderów pod np. kolejne testy Ultra HD. To tylko moje przypuszczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy... Jakby chcieli ten Nature dać w HD to w reklamach miałby taki dopisek. Druga sprawa, że pewnie będzie Viasat Pack za dychę co najmniej. :)

Znając nc+, to gdyby dołączyli także Viasat Nature HD/Viasat History HD, który jest w kablówkach, to zrobiliby dwa pakiety Viasat - jeden ze wszystkimi trzema kanałami Polsat Viasat i drugi z dwoma - tą wersją dwóch kanałów z kablówek plus Polsat Viasat Explore HD :lol:

 

 

@dziabolek7: Podobno wszystkie będą w Extra+. :)

Podobno... :> I wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz oficjalne reklamy. Bez przesady, sądzisz, że powstały w formie żartu wykorzystując logotyp nc+ oraz Viasatow ? :)

Zgadza się i włączenie tych kanałów raczej pewne. Odnosiłem się bardziej do informacji że będą w tym tygodniu. NC+ jak do tej pory milczy odnośnie  dodania tych kanałów jak i daty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...