Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pytasz a co jest w meczach eliminacyjnych?

a ja spytam-co jest w meczach ligowych?

odpowiedz jest prosta..

są!

No są, ale myślisz, że C+, które ma mnóstwo praw do meczów będzie chciało wydawać dodatkową kasę na mecze reprezentacji? Piszesz o wymianie, ale nie lepiej wymienić kanał na pieniądze? Tak jak kiedyś było Orange Sport, jeden kanał płatny 10 zł miesięcznie i zdaje się, że cała kasa leciała do nadawcy, podobnie pewnie będzie jeśli nc+ udostępni ten legendarny kanał Polsatowi :) Pamiętajcie, że wszystko o czym piszecie to tylko domysły, na razie wiadomo, że dostali koncesję na dwa a może trzy kanały o tajemniczych nazwach, co na nich będzie i komu będą je udostępniać to jeszcze nie wiadomo.

 

Jeszcze co do wymiany to pewnie Polsat nie wymieni się chętnie jedną z niewielu rzeczy, które będzie miał na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w końcu zrobią porządek z kanałami sportowymi:

 

https://satkurier.pl/news/97388/nc-z-kon ... port3.html

 

Wychodzi na to że zamiast nSport będzie Liga +, a n36 to Sprot+2, n37 to sport+3

Nie będzie likwidacji nSportu. Mają podpisane ważne i długoterminowe umowy z kablówkami. Możliwe, że po prostu tylko zmienią nazwę na Sport1. Na pewno też będą bez "+", bo to kanały ITI, a nie Canal+ Cyfrowego. Mam też nadzieję, że to specjalna przebudowa oferty sportowej, tak żeby te dodatkowe kanały (Sport2, Sport3 i Liga+) zyskały też kablówki. Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie zmieni...sport2 i 3 zastapia n36 i 37...

liga + bedzie czescia canal+ tak ze abonenci canal+ dalej beda miec do tego dostep.

a stworzono ją po to by sprzedac innym operatorom i zarobic kase szczgolnie ze od przyszlego sezonu maja OE na wylacznosc i za wiecej kasy.

proste jak budowa cepa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.interia.pl/aktualnosci-sportowe/news-iti-neovision-kupilo-prawa-do-ligi-mistrzow-i-europejskiej,nId,579229

 

czyżby obecny sezon był ostatnim czy się myle bo ja nie chce w polsacie LM ani LE nie z jakością by Polsat .

Przecież jest napisane że prawa mają wykupione do sezonu 2014/2015, więc nie jest ostatnim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik ,@jurek1,@asiafan,@Mr. Brooks Zdziwicie sie wszyscy jak sezon 2014/15 będzie ostatnim pokazywanym przez ''nc+''. CP poszło po rozum do głowy i nie bije sie o ''polska kopana'' jak robi to ''nc+'' tylko pieniądze które by utopili w ten projekt przerzucą no portmonetki LM/LE i z racji tego ze ''nc+'' wydymało CP z ''polskiej kopanej'' pan Zygmunt i Dominik pokaże na co ich stać i jestem przekonany wręcz pewny ze CP przebije ''nc+'' ceną i skończy sie 6 sezonowy marazm w CP bez LM/LE bo nie na darmo w wywiadzie SK ''As wywiadu'' pan Mateusz ten temat poruszył ;-) ;-) ;-)

 

Zdziwicie sie na prawdę i bierzcie to pod uwagę ze CP bedzie miał LM/LE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...