Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jupiter jak na papierze w umowie zobaczę, że na Canal+ sportu nie będzie to uwierzę. ;-)

 

No własnie bo tak jak za czasów Cyfry+ HD na C+ PREMIUM tez leci dużo meczy a zwłaszcza ''rodzynki'' i cos mi sie zdaje ze tak zostanie ;-) Dla mnie oferta nie zmieniona czyli ''stara kupa w nowym opakowaniu'' (szkoda kasy na ulotki i reklamy)

 

Słyszałem ze dla nowych klientów podpisujących ''cyrograf'' na 18 m-cy na święta beda dawać RELAX-y które wróciły na rynek :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 Masz rację -wymienianie całego sprzętu, to samobójstwo, ale trzeba pamiętać , że NC+ "lubi" podejmować decyzje wbrew jakiejkolwiek logice - wystarczy sobie przypomnieć pierwsze ich decyzje na starcie tej platformy .

Wtedy jeszcze mieli pieniądze? Przynajmniej na nie liczyli. Dziś ich nie mają.

Chyba, że poszli na żywioł i sprzęt u producenta zamówili wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Pytanie tylko jaką część stanowią tacy klienci? Podejrzewam, że z każdym miesiącem jest ich coraz mniej (migracja na sprzęt nc+, nowi też dostają tylko sparowany sprzęt) może kiedyś okazać się że ktoś w nc+ popatrzy na zestawienia i powie "trudno najwyżej stracimy te 2% niedobitków".

Z drugiej strony taki klient z samą kartą jest mniej kosztowny dla operatora bo wsparcie dla niego praktycznie "zerowe" i zawsze można go zbyć tekstem że "obsługa techniczna operatora nie obejmuje indywidualnego sprzętu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kiedyś okazać się że ktoś w nc+ popatrzy na zestawienia i powie "trudno najwyżej stracimy te 2% niedobitków".

W przypadku takiego zestawienia będę widniał jako użytkownik dwóch dekoderów po Cyfrze+ - Pace i Sagemcom, problem polega na tym że leżą one w szafie a ja jestem szczęśliwym użytkownikiem własnego sprzętu o czym nc+ nie wie. Dlatego w zestawieniu może to być 2% a rzeczywistość będzie inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej kryminalem jest branie na serio wszystkiego czego sie mozna dowiedziec z APSow to tak jak w dziale RTV mediamark swiadkiem bylem kiedy mloda para sluchala gadki szmatki bo chcieli kupic TV

a jak goscia sluchalem to mi bylo zal tych ludzi stanalem blizej nich bokiem zeby mnie widzieli i gestykulowalem by dali sobie spokoj czasami niestety ludzie sa latwowierni a jesli zapytaja czemu to krotko i na temat. Tak szef kaze

pracownikom ze stare TV maja isc na wyprzedaz a pracujacy maja sie wypowiedac mega super hiper.

 

Co do wymiany kart chcialbym najpierw sie dowiedziec jakich kart jest wiecej conax czy seca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...