Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli nie mam co liczyć na PolsatHD bo zostałem przy swoim dekoderze sagemcom di83 :/ mogli mnie poinforomować o tym że ten kanał będzie tylko w nowych dekoderach :!: wymieniłbym na box-a :x

Dlaczego nie, przeciez bylo mowione ze nowe kanaly beda dostepne bez wymiany obecnego sprzetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie mam co liczyć na PolsatHD bo zostałem przy swoim dekoderze sagemcom di83 :/ mogli mnie poinforomować o tym że ten kanał będzie tylko w nowych dekoderach :!: wymieniłbym na box-a :x

Dlaczego nie, przeciez bylo mowione ze nowe kanaly beda dostepne bez wymiany obecnego sprzetu

na sagemcomie nie ma polsatuHD nie ma go w ogóle na liście tak samo nie obiera mi ESPN America czarny ekran bez żadnego komunikatu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Problemem jest nie tylko Polsat HD ale rownież paczka kanałów France i kanał Mezzo, nie uzgodniono z nadawcą dołączenia kodowania Conax i obecnie nie są dostępne na boxach z n i nie bardzo wiadomo kiedy bedą, to takie typowe dla nC+. A sprzedaż i dostęp do kanałów był w Teleparty już od 22.03. Teraz pani w Partyline nc+ poinformowała mnie, ze ze jak na rachunku Mezzo wyskoczy, bo zamówiłem, to jeżeli w kwietniu nie dołączą mogę składać reklamacje, dobre i to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Problemem jest nie tylko Polsat HD ale rownież paczka kanałów France i kanał Mezzo, nie uzgodniono z nadawcą dołączenia kodowania Conax i obecnie nie są dostępne na boxach z n i nie bardzo wiadomo kiedy bedą, to takie typowe dla nC+. A sprzedaż i dostęp do kanałów był w Teleparty już od 22.03. Teraz pani w Partyline nc+ poinformowała mnie, ze ze jak na rachunku Mezzo wyskoczy, bo zamówiłem, to jeżeli w,maju nie dołączą mogę składać reklamacje, dobre i to...

Ja nie rozumiem czemu NC+ wystartowała w takim stanie przed świętami??? Przecież nawet nie zrobili jakiejś promocji żeby nałapać nowych abonentów, a wprost przeciwnie odstraszyli ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie mam co liczyć na PolsatHD bo zostałem przy swoim dekoderze sagemcom di83 :/ mogli mnie poinforomować o tym że ten kanał będzie tylko w nowych dekoderach :!: wymieniłbym na box-a :x

Dlaczego nie, przeciez bylo mowione ze nowe kanaly beda dostepne bez wymiany obecnego sprzetu

Wiec pisz i reklamuj ze otrzymales towar niezgodny z przedstawiona oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie teraz artykuł na głównej i mam do tego Pana pytanie. Czemu Polsat ma się bać? Czemu jest mowa o utrudnianiu? To włodarze nowej platformy nie zadbali o to , żeby przed startem się dogadać. Bardzo możliwe, ze Polsat chce jakiś kanał ugrać, być może nową umowę. Nie może być tak, że ktoś sobie przychodzi i mówi, że macie włączyć to czy to i tak musi CP zrobić. Solorz umie liczyć i wie, ze przy obniżkach ( a te na pewno będą) to oferta CP może nie być konkurencyjna względem nc+ jeżeli chodzi o Piłkę i żużel. Wiecie co będzie, jak zacznie się przetarg na Plusligę? Niby jeszcze czas do tego, ale nc+ może bardzo podbić stawkę. No i jeszcze jedna sprawa. Ten kontrakt na Ekstraklasę podejrzewam wkurzył CP, bo zrobiono to bez ich udziału, bez konsultacji. Więc może i to być kością niezgody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam Polsatu hd,history hd,blue hustlera.Jestem wkurzony ta sytuacja bo place niemale pieniadze,a polsat jako podstawowy, ogolnodostepny kanal powinien byc w hd.Zostalem przy sprzecie c+.Dzwonilem juz do call center i oczywiscie te kanaly maja byc ale kiedy to nie wie nikt.To jest nic innego jak kpina z abonentow.Powinien sie jakis portal typu media2 lub satkurier zajac ta sprawa i poprosic o oficjalne stanowisko nc+ bo zwyklego szarego abonenta zbywaja i robia z nas idiotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie leży po stronie nc+? Aha. Czyli jak wystawię na allegro produkt, którego nie posiadam i ktoś go kupi, a ja mu go nie dostarczę w umówionym terminie, to winny będzie dystrybutor? :lol:

 

Skoro mieli tyle czasu i byli w stanie myśleć nad takimi uprzykrzaczami jak kanały niegwarantowane i inne takie gwiazdki/narożniki/haczyki, to nie wpadli na to by oznaczyć te kanały w ofercie jako dostępne wyłącznie na sprzęcie ADB, a na sprzęcie migrowanym z C+ w późniejszym czasie? Ktoś po prostu grał w ciemno i się przeliczył. Zasada jest taka, że najpierw coś trzeba mieć, żeby tym rozporządzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nas jako abonentów NC+ powinno interesować jakie oni mają umowy i czy Polsat HD idzie od Solorza czy z Chin ? otóż nie my dostajemy gotowy produkt,ja mam tylko wiedzieć jak działa mój pilot.Zostaliśmy zapewnieni,że pozostając przy sprzęcie C+ dostaniemy te same kanały co na sprzęcie nkowym,to są kanały gwarantowane i nie interesują mnie sprawy między tymi firmami.Z resztą to co tutaj ludzie piszą to jest tylko gdybanie,nikt nie zabrał oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiko: Jeśli rzeczywiście nie zmienią oferty, tym gorzej dla nich.

Może to być zapowiedź wprowadzenia "NC+ na kartę" ale wątpię by zaczęli znowu nakręcać klientów zapowiadając zmiany które w rzeczywistości okażą się kosmetyczne.

Jest duża szansa na wprowadzenie nowej promocji lub przemodelowanie oferty. Każdy doradca by im to doradził widząc skalę wypowiedzeń w punktach NC+.

 

Cierpliwość jest złotem i Ci najbardziej cierpliwi i nieugięci zostaną nagrodzeni lepszymi ofertami.

Takie życie!

Śpieszyło się Wam więc braliście pakiety Platinum w NC+ za 109 zł lub 99 zł jakby miało ich następnego dnia zabraknąć.

Moim zdaniem ten pakiet będzie dostępny za 79 zł w umowie na 12 miesięcy dla migrujących. Za kilka dni się przekonacie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...