Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, k05 napisał(a):

Po co te dodatkowe kanały Eurosportu? 

Z jednej strony to może i byłoby fajnie, gdyby te kanały pojawiły się w ofercie Canal+, ale z drugiej to i tak by trzeba było mieć sporo czasu, aby je oglądać. Widzę po sobie, że tego akurat nie będę miał i z Igrzysk będę oglądać tylko część transmisji, które są w TVP i Eurosporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirk mi bardziej chodzi o to, że zrozumiałe pretensje byłyby gdyby Maxa w C+ wcale nie było. Albo inaczej. Byłby dostęp do Igrzysk byłby możliwy tylko poprzez pakiet sportowy niedostępny dla abonentów C+. 

A tutaj każdy za 19,90zł może mieć dostęp do całości Igrzysk. Obejrzy co chce i kiedy chce. 

Więc po co te kanaly Eurosportu? 

Ja nie widzę potrzeby. 

 

Ja też pewnie zobaczę wybrane występy Polaków i to będzie wszystko. Wystarczy mi pewnie to co będzie w TVP i podstawowych Eurosportach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretensje są o to, że raz na cztery lata operator nie potrafi dołączyć specjalnych kanałów de facto ze swojej stajni. To, ze będzie dostęp przez Max nie ma żadnego znaczenia. Zdecydowanie łatwiej jest przełączać się pomiędzy kanałami niż wybierać transmisje w aplikacji uzależnionej na dodatek od jakości internetu. Czas pokaże w jakiej jakości to poleci w Max.

Skoro tak liczą każdą złotówkę mogli udostępnić te kanały odpłatnie.  Jakoś większość kablówek czy nawet Polsat nie mają takich dylematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kirk napisał(a):

Z jednej strony to może i byłoby fajnie, gdyby te kanały pojawiły się w ofercie Canal+, ale z drugiej to i tak by trzeba było mieć sporo czasu, aby je oglądać.

Nie chodzi o czas a o możliwości wyboru różnych transmisji wtedy kiedy ma się czas wolny. Jeśli jest wybór tylko pomiędzy dwoma kanałami to wybór jest słaby.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bushiken napisał(a):

  w Superpremium jest HBO + HBO MAX a obecnie MAX.

Ciężko tu na to forum wrzucić fotki, wierz mi na słowo.

Nie mam dostępu.

kanał 87 - MAX - Aktualnie nie posiadasz uprawnień do oglądania

żółty kwadrat - sprawdź ofertę - są inne oferty , ale maxa nie ma

zielony kwadrat - zaloguj się - loguje się, ale każe mi uaktualnić subskrypcję i odsyła na strone C+ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, terracan1929 napisał(a):

Nie mam dostępu.

kanał 87 - MAX - Aktualnie nie posiadasz uprawnień do oglądania

Przecież na tym kanale trzeba się zalogować do MAXa, ja np. mam dostęp poprzez innego operatora, zalogowałem się swoimi danymi i działa na dekoderze C+. Ta aplikacja nie jest żadnym wyznacznikiem czy masz dostęp czy nie. 

 

Powinieneś mieć maila od operatora z informacjami jak masz założyć konto. 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, terracan1929 napisał(a):

No i zalogowałem . I zastałem informację, że muszę odnowić subskrypcję.

Pakiet Pakiet Superpremium+ składa się z: 
1) Pakietu Pakiet Extra+, którego warunki świadczenia określone są w Regulaminie, Cenniku, Szczegółowych Warunkach 
świadczenia Pakietu Pakiet Extra+ z dnia 11 maja 2015 r., 
2) Opcji dodatkowej CANAL+, której warunki świadczenia określone są w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji 
dodatkowej CANAL+ z dnia 11 maja 2015 r., 
3) Opcji dodatkowej HBO, której warunki świadczenia określone są w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji 
dodatkowej HBO z dnia 22 grudnia 2014 r., 
4) Opcji dodatkowej Cinemax, której warunki świadczenia określone są w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji 
dodatkowej Cinemax z dnia 22 grudnia 2014 r., 
 

 

W tym pakiecie nie ma maxa @mingo

 

 

Dla porównania w superpremium 4k jest

 

7) Kolekcji nc+go TV HBO GO.

Edytowane przez Motyl1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...