Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to żebym tęsknił albo rozpaczał za ostatnio dodanymi kanałami, które notabene mam zakodowane, jako "cyfrowiec z plusem". Pozostaje jednak pewien niesmak. Skoro jestem od C+, to dlaczego rachunki są firmowane nc+? W tym wszelaka adresowana do mnie korespondencja?!

Jest tu brak jakiejś konsekwencji. Potraktowany jestem i tak też się czuję, jako klient drugiej kategorii! I nad tym ubolewam. A podobno pieniądze nie śmierdzą. I te moje również.

Jednocześnie nie dam się wciągnąć w ich pułapkę, aby być po prośbie. Ale na pewno, to sobie zapamiętam i w stosownej chwili, o tym nie omieszkam w rychłej korespondencji im przypomnieć.

Piszę tego posta również - pewnie w imieniu wielu nieupominających się abonentów, którzy są traktowani podobnie.

Cóż! Taki inny rodzaj stanu aktualnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zakodowanym teście z 11,449H leci ale kino+ w MPEG-4/SD (a MiniMini+ testowany tam też przełączono do SD). https://satkurier.pl/news/98211/minimini ... vb-s2.html

 

Na 11,411H lecą VoD-y dla dekoderów ex CYFRY+ (SID: 14248, 14249 i 14250), oprócz tego lecą z 11,488H (SID: 5148, 5149, 5150), 11,278V (SID: 13048, 13049, 13050) i 10,892H (SID: 4848, 4849, 4850), ale wszędzie nie całą dobę, a w wybranych godzinach. Ta sytuacja ma miejsce od kilku lat - nie nowość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, na każdym można, tylko że nie wszystko zadziała, niektóre pozycje są nadawane jakoś z przyśpieszeniem, lub przeskakują itp. itd. Modyfikują strumień i tylko jakaś część nadaje się do oglądania. O ile dobrze pamiętam była o tym mowa szerzej w wątku nowości CYFRY+, wliczając te różniaste problemy.

 

EDIT: W tym wątku jest nieco info: viewtopic.php?f=183&t=11232&start=4155 (moje posty), oczywiście trzeba mieć uprawnienia do VoD, bo tak to się nie zdekoduje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiniMini+

 

MPEG-4: 720x576, 16:9, ok. 4,09 Mbit/s, audio AC3 2.0, 192 kbit/s, tylko jedna ścieżka aktywna (druga - bitrate 0)

MPEG-2: 704x576, 16:9, ok. 2,06 Mbit/s, audio MPEG stereo 128 kbit/s

 

ale kino+ leci słabiej, nie ma co zbytnio porównywać, bo tylko coś testują, z pewnością te kanały w SD nie zostaną w DVB-S2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, na każdym można, tylko że nie wszystko zadziała, niektóre pozycje są nadawane jakoś z przyśpieszeniem, lub przeskakują itp. itd. Modyfikują strumień i tylko jakaś część nadaje się do oglądania. O ile dobrze pamiętam była o tym mowa szerzej w wątku nowości CYFRY+, wliczając te różniaste problemy.

 

EDIT: W tym wątku jest nieco info: viewtopic.php?f=183&t=11232&start=4155 (moje posty), oczywiście trzeba mieć uprawnienia do VoD, bo tak to się nie zdekoduje ;)

 

nie wiem jak teraz, ale jak bylem jeszcze abo C+ to ten "przyspieszony" przekaz z Canal+VOD po nagraniu na pendrive, mozna bylo normalnie obejrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki inny rodzaj stanu aktualnego.

Pozwoliłem sobie skrobnąć emaila w tejże sprawie do nc+! I mam już odpowiedź, która moim zdaniem jest rozwojowa. Oto fragment, który uznałem, iż z tej odpowiedzi można tu zacytować:

Pragnę poinformować, iż przekazane przez Pana spostrzeżenia zostały przekazane do odpowiedniego działu, celem zweryfikowania.

Zatem czekam. Sprawa ta nie wymaga specjalnej pilności. Mam czas. Ale jestem żywo zainteresowany tym, czy uda się wyjść z impasu? Mnie i tak jest wszystko jedno ale ucieszę się, że dla kogoś może to będzie pomocne. By stan aktualny - dołączanych kanałów - stał się aktualnością - dla wszystkich. Bez względu na aktualne posiadane "barwy" (c+ czy nc+) - jeśli tylko mieści się w jego posiadanej obecnie pakietyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie skrobnąć emaila w tejże sprawie do nc+! I mam już odpowiedź, która moim zdaniem jest rozwojowa. Oto fragment, który uznałem, iż z tej odpowiedzi można tu zacytować:
Pragnę poinformować, iż przekazane przez Pana spostrzeżenia zostały przekazane do odpowiedniego działu, celem zweryfikowania.

Nie napisali nic odkrywczego, standardowa odpowiedź na wysłany email, w najbliższym czasie skontaktują się w celu złożenia oferty migracyjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...