Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kiedy będzie oficjalna informacja na temat tych pakietów nowych: START+ i CANAL+ COMFORT ? Są widoczne na stronie z dokumentami juz prawie od tygodnia a nadal cisza.

Czy to jest reakcja na chaos związany ze startem i opinie klientów? Jak dla mnie w całej ofercie jest za dużo niedomówień, , nie potrafił bym odpowiedzieć gdyby ktoś zapytał czy np Cinemax albo HBO można dokupić do gołego pakietu UNIVERSE? i ile będzie taki pakiet HBO kosztował 20, 25 a moze 30zł i czy będzie zawierał tylko kanały tak jak w cenniku oficjalnym w dokumentach, czy jednak dodatkowo będzie z HBO OD, jak jest w promocjach dla nowych i stałych klientów? Dwa tygodnie po starcie konstrukcja oferty jest dość niejasna.

 

Na prawdę przykro się patrzy na ten cały chaos, zwłaszcza tym, którzy kibicowali nowej platformie na starcie, oferta filmów i sportowa jest naprawdę mocna, ale ceny i to całe zamieszanie mi się nie podoba

 

Zapraszam do wypowiedzenia się w ANKIECIE na temat nowej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę z innej beczki. info dla posiadaczy własnego sprzętu.kanały z TP n już śmigają

Parametry techniczne TeleTOON+ HD/Hyper+ HD:

Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)

tp. 3 (11,258 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK)

 

ID: teleTOON+ HD/HYPER+ HD

PID V: 562 (MPEG-4/HD)

PID A: 662 (pol, AC3), 762 (org, AC3)

PID PCR: 562

SID: 15209/15289 (wyszukiwany podwójnie, kopia z nazwą TeleTOON+ HD/HYPER+ HD)

PID PMT: 1060/1089

Provider: ITI

Kodowanie: Conax (n/nc+), Nagra MA (S4/N3 - CYFRA+/nc+)

 

Parametry techniczne MiniMini+ HD:

Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)

tp. 13 (11,449 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK)

 

ID: MiniMini+ HD

PID V: 532 (MPEG-4/HD)

PID A: 632 (pol, AC3), 732 (org, AC3)

PID PCR: 532

SID: 15035/15135 (wyszukiwany podwójnie, kopia pod nazwą MiniMiniHD+)

PID PMT: 1035/1135

Provider: ITI

Kodowanie: Conax (n/nc+), Nagra MA (S4/N3 - CYFRA+/nc+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bredni widze ciag dalszy...jak z 20 tys ludzi da sie wciagnać w te wasze [beep] bez sensu i zrezygnuje z abonamentu to duzo.

a polowa z nich przyleci w sierpniu bo zaczna sie ligi po abonament bo innego wyjscia nie ma.

a to ze zapalca wiecej niz dzis im proponuja to juz inna para kaloszy.

zrobcie najlepiej zbiorowe sepuku naznak protestu ze nie chca wam dac tv za darmo.hahahaha

firma na tym nie ucierpi wcale bo sa to przewaznie dzieciaki placace po 40 zl i myslace ze dostanie dalej za friko wszystko.

szkoda slow i nerwow dlatego koncze moja tu obecnosc..

wogole interesuje mnie tylko czy w koncu walcza a sexe na Polsacie i History HD.

a wy dalej tu plujcie i bluzgajcie do woli..w koncu bedziecie bluzgac tylko na siebie bo wszyscy stad pojda.

Trzymamy cie za słowo,że kończysz na forum swoją obecność analfabeto.Mogłeś poczekać na promocję nc+ jakby słowniki ortograficzne dawali dzieciaku.Żegnaj trollu. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę właśnie na pełną listę kanałów FTA na stronie nC+ - nie mogę teraz tego sprawdzić osobiście.

Czy kanał, który widnieje na liście pod numerem 260 jako "HOT TV" to jest obecny EZO TV, tylko z niezmienioną nazwą, czy też jest to coś zupełnie innego (niepolskiego) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dwóch ostatnich pozycjach pojawiły się kanały testowe:

S TEST

F TEST

 

Zmienił się układ Canal+:

Canal+ HD

Canal+ Film HD

Canal+ Film2 HD

Canal+ Family

Canal+ Family2 HD

Canal+ Sport HD

 

Wyczyszczono już kanały które miały wylecieć z N

 

Zaczeły mi świecić kanały których nie zamawiałem czyli Cinemax i pakiet Filmbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...