Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to moze po prostu lista kanalow w dekoderach cyfry jest niekompletna ,,, coz ... bajzel jakich malo ...

Jakiś nierozumny?

Kanał Polsat HD nie działa u cyfrowcow którzy nie wymienili dekodera. Polsat po prostu nie dołączył kodowania

 

wielki zjadacz rozumow oprocz swojego ... szacun !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papryk - ten Polsat w HD jest sensem twojego życia?

Skoro ma ten kanał zagwarantowany to ma go mieć i nie powinno cię obchodzić czy go ogląda czy nie.Wątpie czy ktos taki jak ty to zrozumie.To,że ty pozwalasz robić się w wała nie znaczy,że inni są takimi [beep]ami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie ze znudzoną panią z nc+, która powiedziała mi, że nie minęlo jeszcze 10 dni od przejścia z C+ do nc+ i moge rozwiązać umowę z powodu braku History HD, Polsat HD itp, bo nie wiadomo kiedy te programy będą miały dołączone Seca. Na konie cusłyszałem, że może nigdy i mam sobie wypowiadać umowę. Śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dokońca jet tak jak twierdzisz, choć masz sporo racji, miałem problem z MR Standard i kołowali mnie 4 dni a potem trafiłem na infolinii na laskę która przez kolejnych 4 dni ( szukała błędu oprogramowania) dzwoniła 3-4 razy dziennie z pytaniem czy już wszystko gra aż w końcu znalazła problem i go u mnie usunęła zadzwoniła i mnie o tym poinformowała wielkie dzięki za pomoc i szacun za wytrwałość. Oby więcej takich pracowników a nie o.p.i.e.r.d.a.l.a.c.z.y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że oni specjalnie nawet nie proszą się Polsatu o dołączenie kodowania, bo chcą zmusić wszystkich do tych śmieci z ADB w systemie conax z jedyną słuszną listą kanałów i brakiem możliwości nagrywania na własny dysk. Niedługo będą wam to proponować i obiecywać, że Polsat HD tam zadziała. ich głównym celem jest wyplenić ludzi z własnymi dekoderami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was macie znacie może email do ncplus prosze podajcie

Jestem z cyfry więc znam taki: doradca.c@info2.ncplus.com.pl

Zdaje się, że w wypadku "n" (R.I.P.) po "doradca" wstawiasz "n" zamiast "c".

jeśli już zmigrowałeś to być może jest jakiś inny adres. Ale jedno je łączy jak przypuszczam: nie ma tam nikogo kto zamierza ci odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że oni specjalnie nawet nie proszą się Polsatu o dołączenie kodowania, bo chcą zmusić wszystkich do tych śmieci z ADB w systemie conax z jedyną słuszną listą kanałów i brakiem możliwości nagrywania na własny dysk. Niedługo będą wam to proponować i obiecywać, że Polsat HD tam zadziała. ich głównym celem jest wyplenić ludzi z własnymi dekoderami.

Gdyby chcieli osiągnąć taki efekt, to raczej po prostu powiedzieli by bye bye, Seca. Po co kombinować. Czy naprawdę sadzisz, że Polsat HD to kluczowy punkt programu? Ja na przykład wcale tego nie oglądam. A wcześniej, czy później, wszystkich zmuszą do przesiadki. Na razie to im się po prostu nie opłaca. Oczywiście w jakimś zakresie jest to pewnie spowodowane obawa o negatywne reakcje klientów Cyfry. Ale to przejściowe.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrze na dyskujse na temat Polsat Hd. Ma byc i koniec za to sie placi... Koledzy jak czlowiek idzie do sklepu i kupuje 10 bulek to ma dostac 10 a nie 9 takie porownanie. Maja problemy techniczne czy cos a co mnie to obchodzi... Mieli tyle czasu na przygotowanie ze juz szkoda o tym pisac. czego abonent musi placic majac w umowie 99 pln a nie przykladowo 97 pln bo np. nie ma Polsatu Hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zadzwoniłem na infolinie i juz po 2 minutach odzywa się pani.Grzecznie pytam czy od dziś na 3 miesiace została włączona paczka 6 C+ czy cały pakiet C+ Platinum z Fox HD itd.Pani mówi,że tu chodzi tylko o 6 C+Spytałem też kiedy dla tych co migrowali do nc+ zostanie włączony Polsat HD.Pani była bardzo zdziwiona,że Polsatu HD nie ma.Nawet nie próbowała wciskać mi żadnej oferty.Normalnie cyrk :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...