Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt , skończy się krzykliwe fanboystwo i [beep] w twarz na forach że PC+ taki pro , taki nowoczesny , a teraz taki tracący to i owo . To tu to tam a jednak sumując jeśli ktoś śledzi i interesuje się co w trawie piszczy jest obeznany wie kto co traci , kto zyskuje , taki jest rynek jedni kupują drudzy stają się słabsi , tak to było jest i będzie , lata wstecz też byliśmy świadkami kupna praw itp.

Argument że PB nie ma 4K zostaje wprawdzie późno wytrącony krzykaczom PC+ ale widocznie taka była " strategia " głów myślących w grupie Polsat - wielu pisało że szkoda że nie na euro że nie na olimpiadę wkroczyło 4K do PB . Cóż . Czeka nas fajna walka na jesień i okres świąteczny miedzy PB4K a PC+ . Wszyscy wiemy że będzie i zaskoczenie i zapewne rozczarowanie . Idealny nie jest nikt . Obie platformy mają swoje wtopy nawyki , zalety i mega wady - ale mamy wybór teraz będzie on zrównoważony , jednak śmiem twierdzić że PB ciut porobił PC+ swoim choćby wypuszczeniem dekodera hybrydy otwierając nowe możliwości które przespał PC+

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, cidik napisał:

Z punktu widzenia polskiego kibica dobrą przystawką do LM w 4K byłaby Ekstraklasa na wyłączność. Jednocześnie początek końca Canal+

niema szans 3 lata kontraktu wyłącznego c+  z tvp

 

Jakby Polsat miał spełniać wasze zachcianki 4k to pójdzie z torbami, za każden kanał +10zł i wasz entuzjazm zniknie i powiecie ze platforma stoczyła się  na dno.

Takie są koszta, 4k pożera przepustowość tp + prawa do nadawania a eutelsat miejsca za darmo nie daje, jedynie polsat z c+ mogą się wymienić kanałami 4k i spróbować spiąć biznes wspólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie realia ceny itp . Niemiecki HD za free wygląda lepiej niż nasze " HD " , a nasze UHD coż ... będzie co będzie 

Zerkam na darmowy przekaz na sat -  travelxp 4kHDR , museum i 4k universe i najlepiej wygląda TRAVEL xp - takich obrazków nam potrzeba :)

 

zakodowali przekazy 4K wspomnianych kanałów :/ 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LorDx napisał:

niema szans 3 lata kontraktu wyłącznego c+  z tvp

 

Jakby Polsat miał spełniać wasze zachcianki 4k to pójdzie z torbami, za każden kanał +10zł i wasz entuzjazm zniknie i powiecie ze platforma stoczyła się  na dno.

Takie są koszta, 4k pożera przepustowość tp + prawa do nadawania a eutelsat miejsca za darmo nie daje, jedynie polsat z c+ mogą się wymienić kanałami 4k i spróbować spiąć biznes wspólnie.

Jest kilka kanałów 4K na 13E wystarczy dodać caid.Ale niestety bez naszej fonii.Ale obraz za to bardzo dobry.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, czerstwy napisał:

Jest kilka kanałów 4K na 13E wystarczy dodać caid.Ale niestety bez naszej fonii.Ale obraz za to bardzo dobry.

zalezy jaki cennik stosuje ten nadawca za dodanie caid :) wlicza sobie koszta nadawania a operator też coś musi z tego mieć.

cena zaporowa i merytorycznie co tam obejrzysz oprócz obrazu. bez znajomości jezyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LorDx napisał:

4k pożera przepustowość

To prawda, dlatego lepiej niech Canal+ uderzy się w piersi i podniesie bitrate każdego programu HD do 20, wtedy 4K można odroczyć. Kto porównywał programy z takim bitrate do takich co mają go na poziomie 6 do 10 wie o co mi chodzi. Ponadto niemieckie programy HD z rozdzielczością 720p są nadawane z odświeżaniem 50 klatek zamiast 25 i dlatego są wyraźnie lepsze od tych z platformy Canal+. To tylko moje zdanie na podstawie obserwacji.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem bardzo wszystkich abonentów PC+ przeprosić za moje złośliwe posty czepianie zaczepki przyznaje się przesadziłem mój błąd jeszcze raz wszystkich przepraszam być może słabo nadaje się do dyskusji na forum mam gorszy okres w życiu ciężka żmudna rehabilitacja postaram się być normalnym usterem, i prowadzić spokojne rzeczowe dyskusje. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2021 o 14:17, Mati06 napisał:

może przy okazji na listę wskoczy w końcu Tops Kids junior Music?

Zawsze można wyszukać kanały FTA na dekoderze C+, w przypadku mojego ITI 2851S jest taka możliwość, nie wiem jak jest w innych dekoderach C+.

Edytowane przez Darek z Ozimka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2021 o 13:42, pablo21 napisał:

MWE podpisał nową umowę z C+Polska SA z tego co się tutaj na forum Pan Power TV chwalił więc prawdopodobnie teraz już z tp C+Polska SA wszystkie kanały od MWE wskoczą na oficjalną listę operatora Platformy Canal+. :-)

 

Jakoś się nie chwali że wejdzie TOP KIDS JR na listę a tylko ględzie swoja formułką. Hmm zobaczymy. Ciency są w negocjacjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2021 o 13:42, pablo21 napisał:

MWE podpisał nową umowę z C+Polska SA z tego co się tutaj na forum Pan Power TV chwalił więc prawdopodobnie teraz już z tp C+Polska SA wszystkie kanały od MWE wskoczą na oficjalną listę operatora Platformy Canal+. :-)

Chyba jednak nie wszystkie, ponieważ Adventure HD nadaje tp. 158 (11,662 GHz, pol. V), który nie należy do PC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...