Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ty oczekiwałeś od Wildsteina i spółki urochomienia telewizji informacyjnej? .... Nawet, jeżeli ma mieć wyraźne odchyły "pisowskie" to wolę już je jakoś przełknąć, ale móc posłuchać informacji o ważnych sprawach gospodarczych, czy politycznych, zamiast karmić się sprawą matki Madzi i tym podobnych.
Ten gość szef telewizji Republika swego czasu był szeefem TVP.. Za jego panowania serial o szariku ( (Czterej pancerni i pies ) został zakazany jako powód podano ze szarik i jego załoga źle wpływają na wychowanie młodego pokolenia i wyparzają historię..

 

- Dlatego sceptycznie podchodzę do tej oczywistej oczywistości pokazywanej w tej telewizji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiada to na twoje pytanie w 100%. No ale oczywiście wiem, że ludzie myślący (tak jak ty), a nie [beep]gi, wiedzieli, że twórcom tej stacji nie można ufać : -).

Merytoryka? Powtarzanie o 11 serwisu informacyjnego z 7 rano, który w dodatku już wtedy podawał informację przeterminowane o 24h.. Naprawdę, nie brnij w ten temat, bo TV Republika jest w obecnym kształcie nie do obrony.

 

Nie, nie odpowiada, bo w cytowanym przez ciebie fragmencie nigdzie nie jest napisane, jakoby Karol z forum SatKuriera i Media2 oczekiwał, żeby TV Republika była stacją informacyjną, a jedynie informuje o zapisanym w koncesji profilu kanału.

 

Nie wiem, czemu wy jęczycie z tym powtarzaniem dopiero od dzisiaj. Taki układ ramówki był od początku, od jakiegoś czasu był znany oficjalny program, w ktorym także to zostało zapisane, a tu dziś co niektórzy wyskakuja zdziwieni i zaszokowani, że są powtórki. To ja idę do tematu ATM Rozrywka nakrzyczeć na nich, że dziś nie ma w ramówce żadnych premierowych pozycji, a przecież to stacja rozrywkowo-filmowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty oczekiwałeś od Wildsteina i spółki urochomienia telewizji informacyjnej? Nie? To zrozum, że TV Republika jest tworzona dla ludzi, którzy oczekują tv, która odwrotnie od innych, skupi się na merytoryce, a nie na wyglądzie, sprawach technicznych.

Skąd wiesz? Proszę o cytat jakiegoś przedstawiciela, najlepiej udziałowca stacji, który pod tym kątem chciał tworzyć telewizję i pobierać za jej odbiór chore pieniądze, oferując widzom marną jakość. Zawartość merytoryczną mimo wszystko ładnie opakować, bo równie dobrze zamiast gazet mógłbyś czytać informacje ryte na kamiennych tablicach... tylko co z tego jeśli jej nie uniesiesz?

 

Nawet, jeżeli ma mieć wyraźne odchyły "pisowskie" to wolę już je jakoś przełknąć, ale móc posłuchać informacji o ważnych sprawach gospodarczych, czy politycznych, zamiast karmić się sprawą matki Madzi i tym podobnych.

Dziwne. Oglądam TVN24 codziennie a nie słyszę o Madzi czy jej rodzicach. To w postach nieskutecznie krytykujących Grupę TVN zaczynają być klepane te same argumenty, które często mijają się z rzeczywistością lub po prostu są normalną koleją rzeczy.

 

Co do TV Trwam... rozumiem, że dla Ciebie liczą się tylko dwa kanały telewizyjne, nie wiem dlaczego więc porównujesz do niej TV Republika. Jedna stacja jest informacyjna, druga katolicka, a że ta druga nie mieści się w wyznaczonej sobie formule, to już niczyja wina. Mimo wszystko oba przypadki nie mają pokrycia z wyjątkiem próby wyłudzania pieniędzy od widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja idę do tematu ATM Rozrywka nakrzyczeć na nich, że dziś nie ma w ramówce żadnych premierowych pozycji, a przecież to stacja rozrywkowo-filmowa!

Ależ idź, to wolny kraj. Tyle, że zasadniczna różnica jest taka, że ATM Rozrywka nie kosztuje 5 zł od abonenta i nie podaje swojego numeru konta do wpłat "cegiełek"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To, jak wygląda ta tv i komentarze na jej profilu na fb znakomicie o tym świadczą.

2. "Matka Madzi" to tylko symbol nieistotnych informacji, dlatego dalej jest napisane "i tym podobnych".

 

To ja idę do tematu ATM Rozrywka nakrzyczeć na nich, że dziś nie ma w ramówce żadnych premierowych pozycji, a przecież to stacja rozrywkowo-filmowa!

Ależ idź, to wolny kraj. Tyle, że zasadniczna różnica jest taka, że ATM Rozrywka nie kosztuje 5 zł od abonenta i nie podaje swojego numeru konta do wpłat "cegiełek"..

 

Gdyby jej nie dali do NTC to by na pewno nie była darmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jej nie dali do NTC to by na pewno nie była darmowa.

Za tą "daną" koncesję i emisję via nadajniki DVB-T płacą miesięcznie tyle, że TV Republika przy obecnych nakładach miałaby na 5 lat ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała nadawać FTA, ale pewnie myślący ludzie wiedzieli, że to tylko taki "markjenting", co nie, pavl6? ;).

A zapów nie trzeba, emisja jest jeszcze dostępna na ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zrobić zapa..?

 

I pytanko, Republika TV miała nadawać miesiąc FTA?

Czy Republika HD nadaje w kablówkach już? :)

 

Miała, ale nie nadaje. Jak juz pisalem wcześniej w tym temacie - TVN-u też się czepiałem, że mial pokazywać finał PP, a nie pokazał, to i TV Republiki się będę tego czepiał - KŁAMCY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak było do przewidzenia - najwięcej gardłują przeciwko ci, co się zarzekają, że nie będą oglądać, pomstują w imieniu tych co chcą płacić i oglądać.

Panowie, nie wypowiadajcie się w moim imieniu że za drogo, źle, nie ma paska itd. To jest moja DOBROWOLNA wpłata, i chcę się tam za nią dowiedzieć na ile okradli mnie i ile nakłamali wasi ulubieńcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program dopiero się profesjonalnie rozkręca, więc nie można oczekiwać od realizatorów cudów po kilku godzinach nadawania na satelicie.

Ale swoją drogą, nadawać powtórki wiadomości z godziny 7 - powiedzmy o tej porze - to trochę przegięcie, a oznakowania testowego tam nie zastosowano.

 

Na moje 120 programów z CP TV Republika zajęła pozycję nr 117, zaraz po TV Trwam. Co nie oznacza całkowitej marginalizacji tego programu, jednak nie przepadam za tonem "jedynie właściwie myślącym".

 

No ale niech działają, kto ma oglądać to będzie oglądał - życzę powodzenia i wytrwałości. Jednak udowodniono naukowo - ale i można dostrzec empirycznie - że oglądając ciągle jeden i ten sam kanał człowiek co raz bardziej się ogranicza...

Mamy teraz taką gamę programów, że z punktu widzenia interpretacji i analizy przedstawiania treści informacyjnych, jest w czym wybierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot napisał:

Za tą "daną" koncesję i emisję via nadajniki DVB-T płacą miesięcznie tyle, że TV Republika przy obecnych nakładach miałaby na 5 lat ;).

 

chciał gostek wyjść na fachowca i zakasować temat:

ATM płaci miesięcznie Emitelowi ok. 0,6 mln zł i ratę za koncesję 0,1 mln zł. Z reklam za 6 mcy ub. roku zebrali po 1,2 mln miesięcznie. to są te fakty, którymi chciał powalić autor, he, he. Oczywiście nie liczymy nakładów na program .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem to za pierwszym razem w tym temacie to nikt nie miał zastrzeżeń ;).

Albo nikt ich po prostu nie zgłosił. Osoby piszące jakie to są obiektywne, nigdy nimi nie są. Jak chcesz wytykać takie rzeczy, to wytykaj, ale nie dopisuj w imię idei, że skoro innym wytykasz to i tu też musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bat: Jeśli ty chciałes wyjść na fachowca to też ci się nie udało - bo ktoś taki wie, że:

a) cennikowe stawki reklam nie mają nic wspólnego z rzeczywistymi cenami transakcyjnymi (zwłaszcza w stacjach typu Tele 5 czy ATM Rozrywka),

B) 700 tysiecy miesięcznie na samą emisję to jest kwota nieosiąalna dla TV Republika w tym momencie - kapitał zakładowy całej spółki to 100k, wpłacone w 25%..

Dla porównania kapitał zakładowy ATM - 8.600.000,00, Polcast Television (nadawca Tele5) 1.000.000,00 PLN. O czym więc w ogóle tutaj rozmawiać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakłady na program w ATM Rozrywka? Dobry żart, hehe :D.

 

Jak pisałem to za pierwszym razem w tym temacie to nikt nie miał zastrzeżeń ;).

Albo nikt ich po prostu nie zgłosił. Osoby piszące jakie to są obiektywne, nigdy nimi nie są. Jak chcesz wytykać takie rzeczy, to wytykaj, ale nie dopisuj w imię idei, że skoro innym wytykasz to i tu też musisz.

 

Nie muszę. Po prostu uważam to za najwłaściwsze - niezależnie od sympatii wytykać błędy i chwalić sukcesy.

 

TV Republika - włączyłem, zobaczyłem, podziękowałem, przełączyłem.

THE END :brawo:

 

No i po co spamować? W innych tematach też piszesz, że danej stacji nie oglądasz, żeby wszyscy wiedzieli?

 

Jak nazywa się ten gość co prowadził rano program "Polska na dzień dobry" ? Był wcześniej w jakiejś innej stacji TV lub stacji radiowej? :)

 

Pewnie ci chodzi o Piotra Goćka - wcześniej prowadził program poranny w Radiu WNET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak na razie TV Republika w Ipla.

 

Zgadza się. W sumie na razie napisali tylko, że będą w ipla, a nie zauważyłem, żeby podali od kiedy ;).

 

@pavl6, to nie spam tylko moja suwerenna opinia odnośnie tego "cuda" :x

 

No to nabijanie postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...