Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego - mi piszesz, że nie ma znaczenia czy jest target choć Ci dowodzę że jest, koledze wyżej piszesz, że nie ma targetu. Zdecyduj się wreszcie, bo chaos totalny i nic Ci się nie domyka. :)

Różni są ludzie, niejeden też oglądałby TVN24 ale go nie stać. To co, mają nie nadawać tam reklam? Taka logika Twa, idź sobie lepiej obejrzyj meczyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, ale ze zrozumieniem i uwielbieniem jednej lub drugiej strony :D

Napisałem, że nie ma znaczenia co kupuje widz, bo to reklama ma go zachęcić do zakupu. Ważne jest BY MIEĆ TARGET dla reklamodawcy, czyli widza, który jest aktywny w kupowaniu i sam podejmuje decyzje. TVN-y, Polsaty, i inne prowadzą w komercyjnej grupie (16-49 lat) i to jest target dla reklamodawców. Młody i aktywny widz, bez zahamowań i samodzielnie myślący :D

 

PS. Masz racje. Idziemy na mecz. Dzisiaj "pies trącał" wszystkie Republiki, Trwamy, TVN, Polsaty i inne dziady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to nie do końca jest tak... zależy co konkretnie chcesz reklamować. Są takie produkty jak nie wiem protezy do zębów, lekarstwa czy ubezpieczenia na życie, które są idealne dla takiej grupy docelowej, a opinia innych na ich temat nie ma dla nich znaczenia. Karol napisał o sobie a nie o wszystkich i każdym produkcie.

 

Dla jakiej grupy docelowej? Czy np. protezami do zębów są zainteresowani widzowie transmisji z Pilgrzymki Młodych Przyjaciół Radia Maryja, Programu dla dzieci, "Jazdy próbnej", programu łowieckiego, rybackiego, albo informacji z WSKSiM? ;) Ja wiem, że w oczach niektórych widzowie TV Trwam to tylko [beep]ry, ale tylko w oczach niektórych ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, przyjmuję do wiadomości. Oczywiście upraszczam, pisząc np. o przerwach reklamowych czy to przed modlitwami, czy rozmowami niedokończonymi... tutaj grupa docelowa jest raczej głównie (co nie znaczy, że tylko i wyłącznie) taka jak pisałem. Nie najatrakcyjniejsza dla reklamodawców, na dodatek celująca w ludzi wykluczonych, biednych, co jeszcze pogarsza sprawę pod względem skuteczności reklam, ale raczej konkretna. Problemów z TV Trwam jest więcej, muza_tv sporo wypunktował.

 

TV Trwam powinna się raczej oferować w innym biurze reklamy, żeby zostać zauważona, a nie robić to na własną rękę... Polsat Media czy Biuro Reklamy TVN to naturalni wrogowie, więc odpadają. Może gdyby się z TVP porozumieli? TVP z sentymentu i ramówki pełnej telenowel ponadprzeciętna liczba osób powyżej 49 lat ogląda, więc pasowałoby do kompletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Brełkowski nie mówił,że włączyło ich 50 operatorów ,tylko,że z 50 się porozumieli, z czego część dopiero ma ich włączyć do swojej oferty. Tak twierdzi pan Berełkowski ja nie wiem.

"Jak informuje Piotr Barełkowski, TV Republika dołączyło już około 50 sieci kablowych z blisko 100 z którym stacja się już porozumiała. Z większych operatorów kanał włączyły już Toya (dowiedz się więcej) i Inea (poznaj szczegóły). Rozmowy z trzema największymi graczami, czyli UPC Polska, Vectra i Multimedia Polska cały czas się toczą. - Jestem przekonany, że osiągniemy porozumienie - mówi prezes i podkreśla, że negocjacje się przedłużają, bo kwoty umów są wysokie."

źródło: wirtualnemedia_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem co takie posty mają wnosić do dyskusji. Było wiadomo ,że do 1 Czerwca otwarte okno w CP , przecież to jest biznes i nie po to Solorz płaci TV Republice by nic z tego nie mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec otwartego okienka TV Skrz. w CP a na Niezależnej cisza - aż dziwne że nie krzyczą "Żyd Solorz blokuje dostęp" :D

Wiesz, władza "produkuje" już tyle afer i [beep]ady że zwyczajnie nie wyrabiają z tematami ;)

Republika żyje własnym życiem, niezalezna własnym. I tak ma być.

Co to jest TV Skrz.? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał miał się także pojawić w ipli. O to powinni krzyczeć, a nie o coś, co było już dawno wiadome i idzie zgodnie z planem!

 

Tylko w Ipli miał być za piątaka, a kupując tą ich klubową kartę na oglądanie przez neta, za miesiąc wychodzi coś ok.13 zł, więc raczej im się z Iplą nie spieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniżki są symboliczne i sami mówią, że to tylko tak dla polepszenia samopoczucia kupujących karty. Inna sprawa, że bardzo wiele osób jak się dowiaduje, że w ipli mogliby mieć dużo taniej to mówi "no ale przecież kupując karę, wspieramy TV Republikę!" i rozmowa się kończy udzielaniem porad jak zakupić i aktywować kartę :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał miał się także pojawić w ipli. O to powinni krzyczeć, a nie o coś, co było już dawno wiadome i idzie zgodnie z planem!

 

Tylko w Ipli miał być za piątaka, a kupując tą ich klubową kartę na oglądanie przez neta, za miesiąc wychodzi coś ok.13 zł, więc raczej im się z Iplą nie spieszy.

 

To nie o to chodzi, bo na netvi.tv jest nawet za darmo i sama TV Republika dawała link do tego serwisu.

 

Można kupić za 5 zł miesięcznie w netvi.tv tylko,że tam trzeba zapłacić z góry za rok 60 zł.

 

Skąd takie info? Ja mam nadal za darmo, nigdzie nie widzę prośby o wykupienie jakiegoś pakietu, czy coś.

 

Dopiero teraz wychodzi ,że TV Republika robi ludzi w bambuko z tymi kartami klubowymi.

 

Jak dopiero teraz? Taki stan rzeczy jest praktycznie od początku i wszyscy o tym (powinni) wiedzieli, bo nawet na tym forum o tym pisaliśmy.

Karty są dobrowolne,nikt nikogo nie zmusza,dodatkowo dostają zniżki na inne rzeczy np. e-prenumeraty GP czy "Do Rzeczy" i zniżki w wybranych lokalach.

 

Dokładnie. Karty są dlatego, żeby ci, którzy chcą mogli dodatkowo wesprzeć TV Republikę. Ci, którzy chcą po prostu sobie pooglądać mogą to zrobić aktualnie nawet za darmo, a docelowo za minimun 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavl6 nie wprowadzaj ludzi w błąd. Pisałem już o tym na forum. Chciałem oglądać przez netvi.tv Republikę. Zarejestrowałem się ,zalogowałem i włączam i pokazał mi się komunikat takiej treści : "Niestety liczba darmowych kont została wyczerpana.

Aby oglądać TV Republika konieczne jest wniesienie opłaty.

Opłata za okres 12 miesięcy wynosi 60 zł." Dalej dane rachunku i jeszcze jest regulamin świadczenia usługi pod adresem : http://netvi.tv/tvrepublika-regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca , bo piszesz cytuję :"bo na netvi.tv jest nawet za darmo i sama TV Republika dawała link do tego serwisu"; "Ci, którzy chcą po prostu sobie pooglądać mogą to zrobić aktualnie nawet za darmo, a docelowo za minimun 5 zł." Te wypowiedzi świadczą o tym,że można za darmo oglądać,a to nie jest prawda,bo tylko Ci co się zarejestrowali wystarczająco wcześnie mogą oglądać za darmo . Kluczowe tu jest słowo :AKTUALNIE. Po prostu nie celowo ,ale przekazujesz nieprawdziwą informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zajrzałem do tego kanału. Naprawdę jestem zaskoczony. Prowadzący program zadał pytanie gościowi programu o jego oceny usunięcia rządu Olszewskiego. Śmieszne było to, że prowadzący program w tym czasie kiedy był rząd Olszewskiego, sam [beep] w majty. Żenujący kanał. Chyba wszystkich chcą wpuścić w kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@mentoris, rozmawiać trzeba, bo jeśli nie będzie się tego robić, to zdeformujemy historię na tyle, że będzie to tylko jej karykatura.

 

A, czy ktoś zadaje pytania udolnie, czy mniej, to zupełnie inna sprawa, zresztą tak samo jak jego metryka, która do meritum niczego nie wnosi.

 

Nie ma podobno głupich pytań, zdarzają się jednak dość niedorzeczne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale mają tam takich redaktorów, którym pytanie o rząd Olszewskiego przystoi z racji wieku. Natomiast niech nie biorą do tego takich, którzy w tym czasie rzucali się śnieżkami, bo to jest śmieszne. W końcu nie jest to program na tyle historyczny, że każdy może się bezpiecznie pytać o rządy Mieszka I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że prowadził Rachoń, bo Gociek raczej w czasie rządów Olszewskiego już nie rzucał się śnieżkami. Nie widzę problemu w wieku prowadzącego - gorzej by było, gdyby doświadczony, starszy wiekiem prowadzący zadawał irracjonalne pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...