Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To też zależy, którzy, bo na przykład po Holeckiej czy Popek bym się raczej tego nie spodziewał. A nawet bym nie obstawiał że Rachoń by mógł coś takiego zrobić. Wejście na YT to jest, paradoksalnie rzecz biorąc, trudniejsza przeprawa niż by się mogło wydawać. I nie chodzi mi o kwestie sprzętowe, te są akurat dość proste, bo koszty nie są zbyt wielkie. Mam na myśli bardziej całą otoczkę marketingową i to, że taki kanał musiałby się na czymś wybić. Dlatego łatwiej jest jednak pracować w telewizji, gdzie marketingiem zajmuje się określona grupa ludzi, a dziennikarz może skupić się na programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bartek2lp2 napisał(a):

Jeżeli "Republika' nie dostanie miejsca na NTC, to część dziennikarzy która ostatnio tam przyszła, może odejść i szukać miejsca np w widowni YT

Myślę, że nie. To nie jest 2010 rok gdzie żeby zaistnieć na rynku TV musisz być w TV naziemnej. Obecnie jest tyle form dostępu do kanału że nawet nie będąc w naziemnej można mieć sporo widzów, co zresztą pokazuje przykład samej Republiki. 

 

Tak jak już tu pisano, to środowisko lubi sobie kreować wrogów. Tutaj też go wykreowano, choć go nie ma, bo chyba nikt nie ma wątpliwości że przy obecnej KRRiT Republika miejsce na Muxie dostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kirk napisał(a):

To też zależy, którzy, bo na przykład po Holeckiej czy Popek bym się raczej tego nie spodziewał. A nawet bym nie obstawiał że Rachoń by mógł coś takiego zrobić. Wejście na YT to jest, paradoksalnie rzecz biorąc, trudniejsza przeprawa niż by się mogło wydawać. I nie chodzi mi o kwestie sprzętowe, te są akurat dość proste, bo koszty nie są zbyt wielkie. Mam na myśli bardziej całą otoczkę marketingową i to, że taki kanał musiałby się na czymś wybić. Dlatego łatwiej jest jednak pracować w telewizji, gdzie marketingiem zajmuje się określona grupa ludzi, a dziennikarz może skupić się na programie.

Mi się wydaje że takie osoby jak pan Klarenbach czy pan Borecki trochę żałują że "OK" wystartowała dopiero teraz, pani Holecka raczej na YT nie przejdzie, ew do państwa Karnowskich, aczkolwiek pani Popek? Kto wie, ale zdania nie zmieniam, i dużo wyjaśnią wyniki konkursu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bartek2lp2 napisał(a):

Mi się wydaje że takie osoby jak pan Klarenbach czy pan Borecki trochę żałują że "OK" wystartowała dopiero teraz

Borecki to może i tak, ale Klarenbach to jeszcze jest dziennikarzem starego typu, bardziej przyzwyczajony jest do telewizji, zresztą on już pracował w stacjach, gdzie jego programy miały naprawdę mizerną widownię i z tego co widziałem, to mu to nie przeszkadzało. To było w Tele5, tak dla przypomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzieli już widzom TV Republika, że:

1) żołnierze przekroczyli uprawnienia, co pokazują nagrania?

Przypomnę, osoby w mundurach mając dostęp do broni, muszą używać je zgodnie z prawem. Po to jest prawo, by strzec obywateli przed osobami, które źle tej broni używają oraz swoich uprawnień. To, że ktoś nosi mundur, nie ma monopolu na robienie wszystkiego, co mu się podoba.

2) że prokurator Ziobry objął to postępowanie?

3) że żołnierze nie składali zażaleń na zatrzymanie (nie aresztowanie).

 

Czy znowu sztuczna afera przeciwko Tuskowi, by podjudzać widzów TV Republika? :D

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ty widziałeś i wiesz lepiej 🤣

 

Chłopie, bez względy jak bardzo cenimy żołnierzy, jesli przekroczyli swoje uprawnienia (a mają większe niż zwykły obywatel), to muszą odpowiedzieć. Gdyby nie było dowodów, to nie byłoby problemów. Uwierz. I mniej emocji :)

 

Teraz to sztuczna medialna zadyma, działające na emocje. Bo żołnierz, bo kajdanki. Nikt nie jest ponad prawem, nawet żołnierz na granicy.

 

Strażnicy, żołnierze i policja, i tak ukrywa wiele swoich przewinień. Tego widczone się nie udało 🫣

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, muza_tv napisał(a):

Za to ty widziałeś i wiesz lepiej 🤣

No właśnie nie widział i napisał, żeby nie wydawać wyroków z góry. Ty za to od razu wiesz, że żołnierze na pewno są winni ;) 

5 minut temu, muza_tv napisał(a):

Nikt nie jest ponad prawem, nawet żołnierz na granicy.

Oczywiście, że nie. Ale my wiemy tyle co nic i nie ma co przyjmować z góry czy są winni czy niewinni.

Niech odpowiedni ludzie, mający wiedzę co tam się zadziało ocenią, czy żołnierze złamali prawo czy nie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mingo napisał(a):

No właśnie nie widział i napisał, żeby nie wydawać wyroków z góry. Ty za to od razu wiesz, że żołnierze na pewno są winni ;)

 

Nie pisałem, zę są winni (od tego są sądy). Pisałem tylko, że nadużyli swoich uprawnień - dlatego jest postępowanie. Bo wczoraj wszyscy uznali, że skandal iż zatrzymano żołnierzy. Jedyny argument - bo bronią Polski. Ale nawet obrona Polski musi być zgodnie z prawem. Ta samo działanie policjanta, czy straży, która ma więcej uprawnień. I tylko to mam na myśli, by stacja nie siała zamętu do celów politycznych. :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mingo napisał(a):

No właśnie nie widział i napisał, żeby nie wydawać wyroków z góry.

Gdy uważnie śledzi się wypowiedzi można w innym wątku przeczytać

6 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Jakoś oglądam TVP i o skandalu związanym z aresztowaniu żołnierzy nie mogę się doczekać. 

 

Skoro nie wydajemy wyroków, to skąd wiemy że to skandal? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fanbonda no właśnie minister wypowiedział się tylko o zatrzymaniu (możne było niewłaściwe). Nie zmienia faktu, że w tej sprawie nie chodzi o "strzały alarmowe" (też są opisane w prawie), ale inne starzały. Ale niech tym zajmą się sądy.

 

Ja podkreślam, zaangażowanie stacji TV w politykę. Oczywiście, tym razem pod hasłem "obrony żołnierzy", bo Tusk atakuje. I wzbudzanie określonych emocji wśród widzów.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kirk napisał(a):

To też zależy, którzy, bo na przykład po Holeckiej czy Popek bym się raczej tego nie spodziewał. A nawet bym nie obstawiał że Rachoń by mógł coś takiego zrobić. Wejście na YT to jest, paradoksalnie rzecz biorąc, trudniejsza przeprawa niż by się mogło wydawać. I nie chodzi mi o kwestie sprzętowe, te są akurat dość proste, bo koszty nie są zbyt wielkie. Mam na myśli bardziej całą otoczkę marketingową i to, że taki kanał musiałby się na czymś wybić. Dlatego łatwiej jest jednak pracować w telewizji, gdzie marketingiem zajmuje się określona grupa ludzi, a dziennikarz może skupić się na programie.

W moim odczuciu raczej nikt nie odejdzie za to w przypadku wygranej Republiki multipleks może okazać się magnesem przyciągającym nowych dziennikarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, muza_tv napisał(a):

@fanbonda no właśnie minister wypowiedział się tylko o zatrzymaniu (możne było niewłaściwe). 

Podobnie jak moja wypowiedź z innego wątku. Mylnie użyte sformułowanie aresztowanie, bo warto podkreślić, że żołnierze nie zostali aresztowani, jak podkreślał Minister na konferencji wiele mediów mylnie użyło tego sformułowania.   Za niewłaściwe uzyte sformułowanie w innym wątku tu przytoczonym przepraszam. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mrozio11 napisał(a):

Co oni głównego serwisu o 19 nie pokazują, tylko jakiś wiec Kaczyńskiego? To nie jest przesada? 

 

Wiesz, podejdź do tego w ten sposób że Republika jest z założenia kanałem informacyjnym, który ma to do siebie że czasami wbrew ramówce pokazuje różne transmisje. To czy wiec Kaczyńskiego jest wystarczającym powodem czy nie, to inna sprawa. Dla nich jest, ponieważ jest to kanał dla zwolenników PiS. A jako że Republika posiada tylko jeden kanał, no to serwis jest opóźniony. Gdyby to było np. w TVP, no to wiadomo że na Info by poleciała transmisja, a w tym samym czasie na Jedynce i Polonii by się punktualnie zaczęły Wiadomości / i9:30. Republika nie ma takiego komfortu.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...