Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Oj tam, podchodzicie do tego jedynie praktycznie... a emocje? Co będzie dalej? Nic?? :) Kiedyś w tv muzycznych nie było belek next i tak każdy oglądał :)

Kiedyś,to nawet telewizji nie było... :)

A tak poważnie,to dla tych,którzy nagrywają swoje ulubione klipy belka next jest dużą pomocą.

Oczywiście można nagrywać wszystko po kolei,"jak leci",z reklamami włącznie.

A potem bawić się w żmudne wycinanki,tylko po co?

Chyba zależy Wam,coby widzom życie umilić,chyba się nie mylę?Wystarczy,że przez reklamy zmuszony byłem zakupić tzw."audio level limiter".

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. Belka "next" się przydaje, z tego powodu, który był tutaj już poruszany przez jednego z przedmówców. Mianowicie jak zaczyna się jakiś kawałek za którym niespecjalnie przepadam to patrzę co będzie dalej i zazwyczaj te 3, 4 minuty się przemęcze, a tak bym zmienił kanał i niekoniecznie już powrócił ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest zupełnie na odwrót. Dlatego cenię sobie takie kanały jak Vintage TV i VH1 Classic, gdzie nie ma żadnych belek next. Człowiek czeka i ogląda i liczy się element zaskoczenia. A tak, gdy widzę belkę next i wiem, że jest to coś, co mi nie przypada, to przełączam kanał (i najczęściej już nie wracam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dla fanów zaskoczenia /dobrego raczej w filmie kryminalnym/proponuję wprowadzenie takiego rozwiązania do wszystkich programów TV,np.likwidację EPG dla treningu.

Po kilku dniach może zmienią zdanie...

Inne argumenty padły już wcześniej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest zupełnie na odwrót. Dlatego cenię sobie takie kanały jak Vintage TV i VH1 Classic, gdzie nie ma żadnych belek next. Człowiek czeka i ogląda i liczy się element zaskoczenia. A tak, gdy widzę belkę next i wiem, że jest to coś, co mi nie przypada, to przełączam kanał (i najczęściej już nie wracam).

 

Ale na Vintage TV i VH1 Classic nie ma pewnie możliwości trafienia na takie "gwiazdy" jak Rihanna, Lady GaGa i temu podobne. ;) Gdyby tak było na Stars.tv to również tutaj belka next nie byłaby żadną koniecznością. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie zamierzam w żaden sposób debatować o gustach. ;) Tłumaczę tylko dlaczego np. dla mnie belka next jest w tej chwili u Was bardzo potrzebna.

Tym bardziej, że jednak w paśmie Best Music wciąż obserwuję nieco zwiększoną ilość klipów 2000+. :(

 

A że takie gwiazdy mają znacznie większe "wzięcie" to nie jest żadna niestety tajemnica, wystarczy spojrzeć na RBL.tv, odkąd zaczęli puszczać Rihannę itd. oglądalność zaczęła im wzrastać. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem za jak najmniejszym zaśmiecaniem ekranu. Belka next i nazwa programu dla mnie są zbędne. Czemu jeszcze żadna stacja muzyczna nie wpadła na pomysł wyświetlania nazwy programu tylko z belką jak to było kiedyś na MTV. Pojawiała się kolorowa belka przez 5 sekund i w górnym lewym rogu też w tym momencie logo (znaczek) programu. Akurat przedstawiam przykład z MTV Europe do początku 1998 roku, bo później jak usunęli kolorowe belki i wprowadzili "nie wgrane tylko automatyczne" niebieskie belki to logo programu pojawiało się z nią na początku i końcu klipu. Efekt zaskoczenia jaki będzie następny klip jest lepszy niż "next".

Zresztą uważam, że Stars.tv jesteście jedynymi, którzy słuchają widzów i staracie się dogodzić każdemu w miarę możliwości. Dlatego pierwsze wyniki to dopiero początek, wierzę że jeszcze sięgnięcie szczytu tych rankingów :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do belek.... Wszyscy piszecie, że jak leci słaby teledysk, ale następny już fajny, to nie przełączacie.

A wyobraźmy sobie, że oglądamy przeciętny a NEXT jeszcze gorszy. Więc co robimy? Nawet tego przeciętnego nie obejrzymy i przełączamy. Tak więc z punktu widzenia nadawcy chyba na jedno wyjdzie.

 

Ja jestem za elementem zaskoczenia, choć rozumiem argumenty osób nagrywających teledyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyobraźmy sobie, że oglądamy przeciętny a NEXT jeszcze gorszy. Więc co robimy? Nawet tego przeciętnego nie obejrzymy i przełączamy. Tak więc z punktu widzenia nadawcy chyba na jedno wyjdzie.

Szczerze to jeszcze się z taką sytuacją na StarsTV nie spotkałem. Grają dużo w moim guście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem za jak najmniejszym zaśmiecaniem ekranu. Belka next i nazwa programu dla mnie są zbędne. Czemu jeszcze żadna stacja muzyczna nie wpadła na pomysł wyświetlania nazwy programu tylko z belką jak to było kiedyś na MTV. Pojawiała się kolorowa belka przez 5 sekund i w górnym lewym rogu też w tym momencie logo (znaczek) programu.

I wszystko na temat. Jesteśmy mniejszością, ergo chyba zostanie tak, jak jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego co niektórzy mają jakieś dziwne uprzedzenia na punkcie wyświetlanych na ekranie informacji. Zwłaszcza kiedy mówimy o telewizji muzycznej, w której obraz (klip) nie jest najważniejszym elementem, a tylko dodatkiem do treści - muzyki. Czytając niektórych ma się wrażenie, że chcieliby usunięcia z ekranu wszystkiego, nawet znaku identyfikującego - loga stacji.

 

Ludzie litości. To jest telewizja..

 

Owszem przy kanałach filmowych ma to znaczenie (im mniej tym lepiej), ale przy muzycznych? Ludziom paroty i inne szity nie przeszkadzają a wy czepiacie się nawet elementu, który pojawia się tylko na parę sekund na początku klipu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby człowiek myśli sobie, że może porządzić telewizją a okazuje się, że tylko tak mu się wydaje. Usunie belkę next ( chyba przerobimy na "następnie" bo to słowo next to jakoś tak dziwnie.. ) to zaraz powstanie jakieś forum antySTARS i tyle... ehhhh :lol2:

 

No, to zarząd podjął istotną decyzję, że belka zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...