Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Np w paśmie "Best Music" grają hit sprzed lat 15-20 a następny to często taki nieco bardziej współczesny, np z roku 2005 lub młodszy, to hit i to hit ale różnica często jest kolosalna.

Dokładnie. Własnie na StarsTV można zobaczyć tą różnice jak leci jeden starszy kawałek a potem coś nowszego. A jeśli idzie o starsze kawałki to ostatnio wystartowało lokalne radio z mojego miasta. Do 6 grudnia nadają testowo i leci tylko muza bez reklam czy innego gadania. W Winampie można posłuchać wpisując w wyszukiwarce "Radio Nysa". To co grają w tym radio skojarzyło mi się właśnie ze StarsTV. Też sporo dobrych starszych nut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że tak głupio zapytam, nie możecie emitować plików źródłowych, tzn. ich kopii bez żadnych modyfikacji, a "belki" nakładać "na żywo" w momencie ich emisji (to chyba byłoby najprostrze rozwiązanie, a ja lubię takie :D )???

 

Macie w planach wprowadzenie na antenę jakichś magazynów, listy przebojów itp. (proponowałem to już jakiś czas temu)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy plik źródłowy musi przejść przez montaż. Chociażby dlatego, że trzeba go często poprzycinać z przodu, z tyłu, wyczyścić jakieś brudy i zapisać w formacie emisyjnym. Grafika ekranowa jest dokładana "na żywo" a nie na stałe na montażu.

 

Lista przebojów od stycznia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane STARS.TV :-) To fajnie, że audio nareszcie będzie nietknięte, a dźwięk będzie w końcu przestrzenny. Ale, czy możemy liczyć na efekt końcowy taki, jak chociażby na kanale ESKA TV, gdzie dźwięk jest wyraźny, z dobrymi basami i tonami? Czy raczej otrzymamy zwykłe stereo, gdzie basy są płaskie, a dźwięk jest przytłumiony (tak jak jest teraz) :-( Poza tym jest zdecydowanie za cicho i należy podkręcić pokrętło w Waszym sprzęcie, wprowadzając wyższy poziom audio. Macie podobno wypasiony sprzęt za duże pieniądze, a wcale tego nie słychać. Audio dla stacji muzycznej jest najważniejsze i tyle! Czas zacząć działać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie to taki dźwięk jak na oryginalnej płycie CD zawierającej dane nagranie (nawet w 1986r. dźwiękowcy znali się na swojej robocie) to ja jestem przeciw wszelkim "poprawkom"... Za wyjątkiem ustawienia jakiegoś w miarę stałego pułapu głośności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradzimy, zdradzimy. Po prostu wrzucimy na emisję :) Główny problem z archiwum TVP to nie koszty. Główny problem to... szukaj wiatru w polu. Opisana sensownie jest tylko niewielka część a całą resztę trzeba sobie przeglądać i wybierać na chybił trafił. Za jakieś 3 lata będziemy mieli co chcemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to pytanie padło to przepraszam. Lecz mam pytanie - czy planujecie może pasma w stylu np. Modern Talking Weekend (choć jest wiele zespołów z wcześniejszych lat znanych nie tylko z jednego przeboju) ? Bardzo podobają mi się takie pasma jednego artysty znane z Rebel TV, więc może i u Was coś takiego znajdę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie planujemy bo nie mamy z czego zagrać. Wynika to trochę z naszej polityki, że gramy hity danego wykonawcy a nie cokolwiek danego wykonawcy co nam wpadnie w ręce. Tak więc nie ma z czego składać takich weekendów. Ale... planujemy pewne pasmo, raz w tygodniu gdzie za każdym razem tematem przewodnim będzie coś innego. I niewykluczone, że czasem w takim paśmie pojawi się temat Michael Jackson, Madonna czy Queen. Bo to artyści którzy mieli wiele hitów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...