Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@StarsTV Będę :). Nie wiem, być może po prostu nie miałem szczęścia do trafiania na ich piosenki (na Shakirę trafiłem chyba 1 raz). Znowu czasami trafiam na takie utwory, które słyszę pierwszy raz i zaraz rozumiem dlaczego - bo nigdy nie były hitami i być nimi nie powinny. Nie pytajcie o tytuły, bo po jednym przesłuchaniu nie zapamiętuję nazw słabych piosenek;).

Muszę się z Wami nie zgodzić, w Best Polish może i nie lecą hity, ale są naprawdę dobre piosenki.

 

PS Dzięki Wam znów Chylińską lubię. :D

Moim zdaniem nie zawsze, ale jednak przewaga jest dobrych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nie kojarzy źle, bo "mega komercyjny" nie było slangowym określeniem gatunków muzycznych, tylko całego projektu, który ma się opierać na znanych piosenkach znanych artystów - a to ma podbijać oglądalność i kiedyś zyski z reklam. To jest komercja jak każda inna na rynku telewizji. Gdyby ktoś tam miał to robić tylko dla hobby, a nie pieniędzy (w obecnych ciężkich czasach), to może lepiej, żeby poszedł się realizować łowiąc ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! i tu jest sedno sprawy. Hobby + biznes, tak to ma działać :) A mówienie, że to projekt komercyjny nam nie przeszkadza bo taka jest prawda. Hity to komercja. A że hity sprzed lat w porównaniu do hitów na czasie to komercja zupełnie innego kalibru to już inna sprawa :)

 

Strona się robi i robi i robi... w grudniu powinna być.

 

Nas Nie Dogonyat + 80 innych "premierowych" teledysków od 27 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że w zasadzie od dwóch tygodni jeżeli telewizor jest włączony to albo informacje, albo muzyka - Wasza muzyka. Proszę nic nie zmieniajcie. Jest przekrój wszystkich gatunków, w każdym momencie można uruchomić 159 i cieszyć się dobrą muzyką. Wiele z tych hitów to wspomnienia, które ożywają, kiedy tak dawno jakiegoś utworu się nie słyszało...

Mam natomiast uwagę do dźwięku, większość piosenek jest mono! U mnie optykiem idzie na stałe dźwięk do zestawu i niestety muszę powiedzieć, że w większości strasznie marnie gracie... Stacji z muzyką, to naprawdę to nie przystoi! Zdaję sobie sprawę, że to stare piosenki, ale muzyczna telewizja bez dobrego dźwięku?! Jeszcze jedno, kropki skoro już muszą być to może nad napisem i bardziej w narożniku ekranu. Pozdrawiam - tak trzymać :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń wypowiedź, gdyż dźwięk jest cały czas nadawany stereo i nawet na ułamek sekundy nie przeskakuje na mono. Na początku były problemy z przełączaniem się kanałów, ale już od dość dawna to nie występuje. Masz na myśli swoje odczucia, czy mono zgłasza Ci sprzęt - bo jak to drugie, to mam złe wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może normalizacja poziomów głośności zabiła efekt stereo. Tak czy inaczej... od 1 grudnia rozpoczynamy przemontowywanie całej bazy od początku, w innych kodekach itp. ma to głównie związek z wymianą dużej części klipów opatrzonych znakiem MixMash na wersje "czyste" które udało nam się pozyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh coś cicho tutaj i na fecebooku.. jak tam prace nad www? :) a myślicie coś chociaż troche o tych napisach w belkach żeby przyciemnic albo zrobic odcienie ?

CP szaleje z nowymi kanałami już tyle testów sie pojawiło :) przygotowują się na jutro.. kurcze żebyście byli 3 kanałem po PoloTV i EskaTV które chcą dodać jako FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bunio cofnij się o stronę, czy dwie :? wszystko na temat strony zostało powiedziane..

 

Jeśli chodzi o Stars to mimo, iż to niezrozumiałe, to CP chyba nie ma zamiaru ich dodać na listę. Jeśli mieliby taki plan to podaliby taką informację, chociażby po to, aby lista dodawanych przez nich kanalów była jak najdłuższa i okazalej prezentowała się na portalach informacyjnych :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...