Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko ładnie pięknie. Kanał u mnie gości dobre 40-50% mojego czasu oglądania (zepchnął Boomerang i NBA TV HD na dalsze pozycję :) ) ALE. Kanał sam w sobie teledyskami nie zarobi na opłaty! Czyli szczerze @ STARS.TV Kiedy kodowanie (wyłączność?) lub reklamy. Bo bez tego ani rusz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV,a kiedy wieksze Bitrate Video co zarazem idzie lepsza jakosc obrazu mam na mysli 4 Mbit/s ,juz nie wspomne o nierownym glosie raz cichszy a raz glosniejszy zalezy od teledysku a tak ogolnie to cicha ta fonia .I juz na koniec kiedy oficjalnie na liscie CP?, bo u konkurecji juz jestescie od dzis no i w koncu ta nazwa waszego kanalu zamiast Test 3 .Ale tak ogolnie super ze jestescie z taka muza ,milo sie slucha ,wiem ze to narazie tylko Test kanalu ale nie zlosciwie podpowiadam usterki aby bylo jeszcze lepiej .A jesli chodzi o napis test pod Logo kanalu to oby zniknal jak najszybciej bo nie za fajnie wyglada ,a moze by go troche zmniejszyc za bardzo rzuca sie w oko .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy na liście CP? Oni niestety są mało zainteresowani kanałami FTA.

Proponuję zmienić strategię. Zapytajcie się ich, ile dadzą za Waszą zgodę na umieszczenie STARS.TV na ich liście kanałów. :lol2:

 

A na poważnie do dużo chcą kasy za znalezienie się na ich liście kanałów? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze, już wiemy która maszyna nie działa :)

Brzmi to tak jak byście robili telewizje młotkiem. :brawo:

A na poważnie to po oglądaniu was przez chwilę, stwierdzam że jesteście lepsi od "deluxe music"

Milli Vanili :jupi: ... kładziecie miód na moje oczy i uszy

Życzę wam z całego serca powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Waszej oprawie zmienił bym tylko jedną rzecz,( w telewizji nic) a mianowicie kolor tytułu, niestety działa drażniąco na mój wzrok.

a gracie tak dobrze że przypomniało mi się jak wspaniała może być telewizja muzyczna jak 15 czy 17 lat temu oglądałem między innymi kanał z mojego avataru...

Dziękuję wam za to że powstaliście i za te chwile wspomnień. :smile::smile::smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...