Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówię o nowszych klipach a nie tych starszych pozycjach ( z wiadomych względów). Taki znawca tematu a nie umie czytać między wierszami. :smile: Chyba że wogóle nie planujecie emisji nowszych produkcji w przyszłości ? W takim razie co robi znaczek HD przy nazwie kanału ? Taki lans ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nowszych teledysków są inne kanały, chociaż na Stars.TV również takie się pojawiają. Tak, czy inaczej emitowanie większej ilości nowszych teledysków nie jest celem Stars.TV, a tym bardziej nie jest to zgodne z oczekiwaniami większości widzów oglądających ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuje tylko w miarę porządnej biblioteki klipów w HD.Np z lat 2005-2010 .Za kilka lat to będą zwyczajne klasyki. Skoro jest kanał Stars TV HD to niech HD nie leci tam jedynie od święta.Bo wtedy kanał powinien zmienić nazwę na Stars TV prawie HD . I powiesz mi jeszcze że to wina kablówki że macie tam kanał w "HD" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS TV to kanał SD. Natomiast to co trafia do niektórych kablówek to raczej jakość dosyłu a nie gwarancja zawartości w HD dlatego też w logo nie znajdziesz dopisanych liter HD. Staram się grać uczciwie, oddaje to za darmo, nie pobieram pieniędzy od gniazdka za kanał HD który nie jest kanałem HD. Co nie zmienia jednak faktu, że wersję niby HD i tak ogląda się znacznie fajniej niż wersję SD na satelicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież samo Stars.TV gra już starsze numery, po co jeszcze kanał oldies? :P

 

Wybacz, ale z całym szacunkiem i z sympatią dla Stars.tv ilość klipów Oldies (czyli jak dla mnie lata 60-70) nie jest aż tak duża. Wiem, że pewnie większości z Was wystarczyłyby lata 90 i początki 2000+, ja jednak jestem zagorzałym fanem dekad 60/70 i tych mi niestety na Stars.tv trochę brakuje, dlatego tak marzy mi się kanał Vintage.tv. Mając do niego dostęp na pewno nie zastanawiałbym się po co mi on, skoro "Stars.TV gra już starsze numery"... ;)

 

A z tym STARS Oldies to przecież nie było na poważnie... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zejdźcie na ziemię, jakie radio??? Ja tu mam telewizję w powijakach! STARS.TV musi się jeszcze długo osadzać na rynku aby faktycznie się osadzić. Więc w żadne radio bawić się nie będziemy. A jak kiedyś się zorientujemy, że mamy za dużo pieniędzy to sobie Starsy tematyczne porobimy czy coś... a nie radio :)

 

Ale STARS.TV może sobie iść swoją drogą, a STARS.FM w NRC swoją. Ważne, żeby taki ruch przynosił korzyści finansowe, a myślę, że radio z takim zasięgiem miałoby szanse na przynoszenie takich korzyści. Tak jak już wspominałem - nie muszą, a nawet nie powinny zajmować się tym te same osoby co STARS.TV (i tak mają duzo pracy przy tv, a chętni do tworzenia radia w starsowym stylu na pewno się znajdą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavl6, kasa Panie Kolego, kasa.. masz? Bo my nie.. Życie mnie nauczyło, że jak chcesz chwycić kilka srok za ogon to zostaniesz bez żadnego ogona i żadnej sroki. Mamy coś, STARS.TV - jesteśmy małą telewizją walczącą o swoje miejsce na rynku. I jeszcze długo będziemy walczyli. Nie stać nas dziś na radio o ogólnopolskim zasięgu. Ale stać nas na to aby STARS się nie przewrócił. Musimy jedynie koncentrować się na jednym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie takie parcie na HD to sobie papierowy znaczek doczepcie. W tym kraju jakby mango w HD zrobili to cały kraj by to oglądał i jeszcze sie tym chwalił. Nie wiem, to hd to +10 do lansu czy jak ? Niektorzy to by chyba Jacksona z grobu wykopali i kazali by mu w HD nagrywać. Sorki, ale wolę Queen w jakości VHS , niż to plastikowe UMC UMC UMC w HD ,albo 4K ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienię trochę temat i zajmę się... muzyką. :D Ostatnio trafiłem kilka razy na teledysk niejakiej Pat Benatar - "Love Is A Battlefield" (link

). Bardzo mi się ten kawałek spodobał. Musze przyznać, że to dość niespotykane aby coś tak starego (1983) leciało na STARSIE i było przeze mnie nieznane i spodobało mi się dodatkowo ponad 30 lat od premiery. Teledysk jest jak dla mnie genialny. Nie wiem jakim cudem ja tej piosenki wcześniej nie znałem. Czy Pat była w naszym kraju popularna w latach 80-tych? Ja pierwszy raz się z nią spotykam w STARSIE.

 

PS. RMF FM gra "Bałkanicę". :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się Bałkanica nie podoba to zawsze możecie zmienić kanał,albo założyć swój własny. Widocznie mają powód dla którego to puszczają,a na pewno jednym z nich jest fakt,że bardzo dobrze ten utwór prezentuje się w badaniach,a dobra oglądalność jest dla darmowego kanału bardzo ważna,bo decyduje o ich dalszych losach,o ich ,,być albo nie być".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...