Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pod względem muzycznym super. Co do oprawy - wg mnie belka z zapowiedzią następnego utworu jest za bardzo eksponowana w porównaniu z grafiką aktualnie lecącego (ta akurat mi się podoba). Moja propozycja, obrócić tę gwiazdę z aktualnym tytułem o 180st. horyzontalnie i przedstawić co będzie "next".

Logo: tu bym zaryzykował samą gwiazdę. Napis TEST: nie można zmniejszyć rozmiaru? Przezroczystość?

Taka moja skromna opinia :] Może na siłę szukam mankamentów w czymś, co jest bardzo dobre :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na pojawienie się identyfikatora kanału.

 

@STARS.TV A nie możecie po prostu pojechać na ulicę Łubinową w Warszawie i pomóc technikom "CP" wprowadzić tę nazwę, bo może zapomnieli jak się to robi, a instrukcja obsługi sprzętu spadła im gdzieś pod fotel :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie tą gwiazdę co przedstawia tytuł i wykonawce zdjąć ze środka ekranu? wystarczyło by zwykły pasek na dole tak jak to robicie z next i to plus ...a środkowa gwiazda tylko rozprasza,drażni i zasłania mimo że jest coś tam przezroczyste,,no my nie ślepi...widzimy tytuły i wykonawcę... tak jak rebel tv tam to porażka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś mógłby mi pomóc w znalezieniu tego kanału :?:

 

Próbuję znaleźć go na dekoderze MINI HD 2000, lecz na liście w ogóle nie mam transpondera o oznaczeniu 10911 jaki został tutaj podany :/ Jest natomiast 10910, z którego nie mam w ogóle sygnału.

 

STARS jak Was znajdę :?::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrian349, w chwili obecnej tym dekoderem go nie wyszukasz - kanał nie ma ID

Dzięki za odpowiedź. Tyle, że ja w ogóle w dekoderze nie mam lokalizacji "FREQ: 10911 V". Na liście dekodera jest natomiast 10910 z którego nie ma sygnału oraz chyba 10919.

 

Więc nawet nie mam możliwości aby wyszukać jakikolwiek kanał z tej lokalizacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wildtom, owszem mogę. Kiedy ją wpisuję - brak sygnału. Dodam tylko, że antena ustawiona jest prawidłowo, wcześniej brak jakichkolwiek problemów z dodawaniem innych stacji FTA, których nie ma na oficjalnej liście CP. Pierwszy raz coś takiego mam. Wszystko inne chodzi bez zarzutu (w tym HD)

 

Co może być przyczyną :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...