Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to nie jest tak, że nikt nie ma EPG na Starsie. W nc+ mają i w kablówkach mają czyli większość naszych widzów ma... Rozumiem, że abo CP co sobie sami nas wyszukali nie mają i pozostali widzowie FTA. Może kiedyś coś z tym zrobimy ale nie potrafię podać żadnej nawet przybliżonej daty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ty z tym EPG? :) My mamy ramówkę prostą i nieskomplikowaną :lol2:

Ale może on marzy o takim EPG jak ja :) Nie tylko z pasmem ale z utworami.

Masz akpe, masz konto, masz ojca dyrektora co ustala liste, konto na hasło, wyślij plik i już za max. 4h jest aktualizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest tak, że nikt nie ma EPG na Starsie. W nc+ mają i w kablówkach mają czyli większość naszych widzów ma...

A przy okazji. Naciśnijcie kogoś odpowiedzialnego za wasze EPG w nc+ bo przy paśmie Best Decision dalej pojawia się stary opis (ze starą porą emisji tego pasma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że masz jakiś zabytek po cyfrze to może faktycznie tam nie ma.
Z naciskiem na "chyba". Faktem jest że nie mam sprzętu po eN ( na szczęście ), sparowanego z kartą jak polityk z korytem.

 

Ale może on marzy o takim EPG jak ja :) Nie tylko z pasmem ale z utworami.
On marzy właśnie o takim :lol2: , takim jak w "DELUXE MUSIC" I śmiało napiszę że gdyby tak stało się, w co wierzę, była by to pierwsza w naszym pięknym kraju "profesjonalna muzyczna telewizja" :jupi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ty z tym EPG? :) My mamy ramówkę prostą i nieskomplikowaną :lol2:

Ale może on marzy o takim EPG jak ja :) Nie tylko z pasmem ale z utworami.

Masz akpe, masz konto, masz ojca dyrektora co ustala liste, konto na hasło, wyślij plik i już za max. 4h jest aktualizacja.

Mówicie o takim czymś, co było na niegdyś niekodowanym francuskim NRJ? :D Bo jak tak, to się zgadzam. :D

 

Aha, czy jest możliwość, żebyście dodali do swej biblioteki takie piosenki:

i
? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe utwory Andrzeja Grabowskiego, szczególnie podoba mi się "Męska rozmowa przed telewizorem" bo kojarzy się z Ferdynandem Kiepskim przed telewizorem. ;) Niestety raczej w STARS.TV się nie pojawi bo jednak przebój to nie jest, nigdy nie słyszałem tego w radiu. Osoba bardzo znana, ale jego fach w muzyce (wydawanie albumów, teledyski) już mniej. Założeniem STARSA jest grać tylko przeboje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenki "Męska rozmowa z telewizorem" prędzej bym się spodziewał na TV Trwam, w końcu oni też należą do grupy narzekających na poziom przezentowany przez telewizje. STARS.TV tego nie zagra, bo oni grają hity, a nie dobre piosenki ;).

 

EDIT: Jak ktoś zainteresowany to piosenki z obu dotychczasowych płyt A. Grabowskiego są na Spotify.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...