Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe pasma powiadasz... ehh, jak tak patrze po wynikach to najlepiej byłoby grać przez całą dobę jedno pasmo, BEST MUSIC :) W sierpniu potasujemy to co już mamy, czegoś dodamy, czegoś odejmiemy a jeszcze coś skasujemy :) A nowości to może od września, jedna nowość jest już postanowiona :)

 

Mi taka opcja by pasowała (BM 24h) :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BD bardzo dobrze radzi sobie pomiędzy 19 a 20 natomiast po 20 lipa straszna. Wydaje się, że dyrektor przestrzelił i poszedł zbyt imprezowo w prime time - bywa, nie myli się ten kto nic nie robi. Dlatego będzie korekta.

 

Connor, ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Mamy na tyle mały zasięg techniczny a Nielsen ma na tyle mało czujników, że trudno mówić o stabilności jaką mają telewizje z wyrobioną marką i zasięgiem technicznym. U nas nigdy nic nie wiadomo, jednego dnia AGB Nielsen odnotowuje, że oglądało nas średnio 300 osób, następnego 4800, później 100 a jeszcze później 6100. I tak codziennie. Ale jednak nawet z tych skąpych badań da się coś wywnioskować odnośnie oferty, pojawiają sie pewne reguły.. Oczywiście najlepiej byłoby dziś nic nie robić tylko czekać aż kiedyś zagramy w UPC, Vectrze i Multimedia a wynik będzie bardziej wiarygodny. Ale kto nic nie robi ten podobno się cofa więc coś robię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś szansa na bardzo stare polskie utwory na STARS.TV? Oglądam teraz na TVP Historia "Przeboje młodzieżowe" (cz. 1), program z 1969 roku i chociaż to zupełnie nie moje czasy to można trafić na ciekawą muzykę. Na przykład "Kwiaty we włosach" Czerwonych Gitar (dokładnie ten teledysk http://www.youtube.com/watch?v=WdXm_fKnLwA ). Przyjemnie się tego słucha. Może warto przeglądając archiwa TVP zobaczyć tego typu programy. Prezentowane są w nim oryginalne "teledyski".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od początku tamte zmiany się niezbyt podobały i wydawało mi się za dużo tych imprezowych klimatów. Dlatego ja osobiście cieszę się, że Dance i Party będzie mniej. ;)

 

Co do Czerwonych Gitar to też bardzo liczę na ich utwory w Stars.tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dyrektorowi radził wprowadzić tzw. odliczanki. Np. na angielskim Bliss w niedzielę leciały teledyski, do których single sprzedały się w ponad 20 milionach egzemplarzy. No i nie przełącza się nawet na reklamach, bo człowiek ciekawy, co się dobrze sprzedawało. Można też piosenki do filmów, love songs, tylko wyobraźnia jest ograniczeniem... cały czas trzymając się zasady, że wyłącznie hity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Hahahaha i już wiemy, że żaden z widzów Starsa obecnych na tym forum nie ma telemetra. Wszystkie wymienione idą do odstrzału* proszę Państwa szanownego... ehhh

 

*niekoniecznie całkowita likwidacja, odstrzał może oznaczać zmniejszenie wymiaru godzinowego.

To może zróbcie dwie ramówki. W godzinach największej oglądalności na telemetrowców, a w nocy dla m.in. użytkowników forum SK? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dyrektorowi radził wprowadzić tzw. odliczanki. Np. na angielskim Bliss w niedzielę leciały teledyski, do których single sprzedały się w ponad 20 milionach egzemplarzy. No i nie przełącza się nawet na reklamach, bo człowiek ciekawy, co się dobrze sprzedawało. Można też piosenki do filmów, love songs, tylko wyobraźnia jest ograniczeniem... cały czas trzymając się zasady, że wyłącznie hity.

 

Choć nie oglądam STARS.TV, to jestem jak najbardziej za! Te odliczanki są bardzo popularne na brytyjskich kanałach muzycznych i pojawienie się ich w Polsce (póki co są takie tylko na VIVIE i VH1) byłoby naprawdę super i może nawet bym zaglądnął na starsa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha i już wiemy, że żaden z widzów Starsa obecnych na tym forum nie ma telemetra. Wszystkie wymienione idą do odstrzału* proszę Państwa szanownego... ehhh

 

*niekoniecznie całkowita likwidacja, odstrzał może oznaczać zmniejszenie wymiaru godzinowego.

To może zróbcie dwie ramówki. W godzinach największej oglądalności na telemetrowców, a w nocy dla m.in. użytkowników forum SK? :D

 

A nie prościej zrobić zrzutkę i wykupić godzinę-dwie na pasmo dla użytkowników SK? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...