Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne.. ale zapominasz o jednym. UPC to duże miasta. W miastach wiele osób mieszka w blokach. W wielu blokach są takie lokalizacje/wymogi/uwarunkowania które uniemożliwiają zamantowanie swojej anteny czyli człowiek jest skazany na sieć kablową (ja osobiście jestem skazany na UPC) i na tym polega biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już kompletna paranoja. Przecież mogę sobie podłączyć pierwszy lepszy dekoder, przeskanować kanały FTA i mieć STARSA za darmo.

Paranoją byłoby ogarniać sobie antenę i tuner DVB dla jednego kanału. To już nie te czasy, na satce nie ma co oglądać za darmo, tak więc chcąc nie chcąc większość widzów na dostęp do Stars.tv musi zapłacić, nawet jeśli tak naprawdę płacą za inne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne.. ale zapominasz o jednym. UPC to duże miasta. W miastach wiele osób mieszka w blokach. W wielu blokach są takie lokalizacje/wymogi/uwarunkowania które uniemożliwiają zamantowanie swojej anteny czyli człowiek jest skazany na sieć kablową (ja osobiście jestem skazany na UPC) i na tym polega biznes.

Spółdzielnia nie chciała mi dać pozwolenia na montaż satki. Powołałem sie m. in. na te przepisy i pozwolenie dostałem. Więc nie jesteśmy skazani tylko na kablówkę.

"27 czerwca 2001 roku Komisja Europejska wydała komunikat w sprawie anten satelitarnych, stwierdzając, że „prawo do anteny” ma każdy. Zakaz montowania anten byłby ograniczeniem w dostępie do usług, co jest niezgodne z prawem unijnym".

"Z kolei Parlament Europejski zajmuje następujące stanowisko:

- Z pewnością nie można utrudniać montażu anteny satelitarnej ani poprzez zbyt kosztowne warunki instalacji i użytkowania, co spowodowałoby ograniczenie przysługującej każdemu możliwości odbioru wszystkich programów, które wybierze, ani tym bardziej poprzez ogólny zakaz lub nieuzasadnioną odmowę czy sprzeciw np. z przyczyn estetycznych lub technologicznych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV:

A możesz zdradzić, z czyjej prywatnie oferty korzystasz? UPC? :P

 

Osobiście wolę kablówkę, mimo że mieszkam w wolnostojącym własnym domu i mogę sobie montować co dusza zapragnie. Chociaż brak tu satelitarnych kanałów FTA, to mam wszystkie kanały sportowe z obu platform i nie muszę wybierać, czy podpisywać dwóch umów (z CP i NC+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars w MUX-L2 w opisie audycji w EPG nie ma polskich znaków (sprawdzane na dwóch tunerach) :( No i coś operator z godziną namieszał, jak włączam Stars to pokazuje 7h i 53m do przodu (aktualnie 2:06 w odbiorniku po włączeniu Waszego kanału) i w EPG jest pokazane BEST POLISH 1:00-6:00 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...