Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczęła się kampania promocyjna drugiej części "Hobbita". Na plakatach, billbordach, wiatach przystankowych, ulotkach w prawym dolnym rogu jest widoczne logo Stars.TV.

 

Drogie Starsie, na czym będzie polegać promocja Hobbita na Waszej antenie?

1. Czy będziecie puszczać piosenkę Eda Sheerana?

2. A może pojawi się specjalny blok Best Śródziemie - a tam po kolei Enya, Annie Lennox i inne piosenki z filmów Petera Jacksona?

3. Czy w kinach przed seansem Hobbita będzie Wasza reklama?

4. Czy pojawią się przed każdym blokiem muzycznym komunikaty w stylu "Sponsorem Best Decision jest dystrybutor filmu HOBBIT"?

5. Czy pojawią się konkursy SMSowe z nagrodą w stylu wyjazd do Nowej Zelandii do miejsc, gdzie kręcono filmy Petera Jacksona?

O proszę, fan Hobbita :]

W sumie Best Śródziemie 27 grudnia wcale nie byłoby głupie :>

A piosenki świateczne mam nadzieję, ze nie skończą się 25 grudnia - przeciez tak naprawdę dopiero wtedy rozpoczyna sie okres świąteczny :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Best Śródziemie 27 grudnia wcale nie byłoby głupie :>

A piosenki świateczne mam nadzieję, ze nie skończą się 25 grudnia - przeciez tak naprawdę dopiero wtedy rozpoczyna sie okres świąteczny :>

Też myślę, że ten pomysł z Best Śródziemie jest ciekawy. :)

A co do piosenek świątecznych to wydaje mi się, że właśnie mniej więcej od 24 grudnia do początku stycznia ludzie najwięcej ich słuchają, bo są ciągle w tym dobrym, świątecznym nastroju. ;) No i zawsze byłoby co puścić przy spotkaniu z rodziną np. w pierwszy czy drugi dzień Świąt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenki świąteczne będą u nas przez całe święta a nawet trochę dłużej :)

 

UWAGA, ZMIANY RAMÓWKOWE OD STYCZNIA (mam nadzieję, że na plus a nie na minus :))

 

Pojawią się następujące pozycje:

BEST 80's

BEST OF THE YEAR

BEST EURODANCE

BEST AFTERNOON

BEST WEEKEND

 

do tego akcje specjalne, pierwsza już 6 stycznia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artystów, którym można poświęcić godzinę jest niewielu? No co Ty Stars? Na godzinę potrzebujesz 12-14 klipów, a to mało jak na jednego artystę. Z klasyków znajdziesz conajmniej 52 czyli na raz w tygodniu. I program mógłby nazywać się BEST STAR lub BEST Artist. Best 80's i Best of the Year - super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytesize, inaczej mówiąc, artystów jest wielu. Ale o jakich 14 teledyskach mówimy. O teledysku dla teledysku czy o sensownej piosence pod obrazkiem?? Jak dobrze wiesz, przeważnie nie gram utworu tylko dlatego bo jest i zrobił go ktoś w miarę znany. Nawet wielcy artyści zrobili wiele kiepskich numerów, nie chcę ich grać. No i tak to można sobie debatować o programie w radiu. Ale to nie radio, tu potrzebuję obrazka którego często nie ma jak zdobyć. A to nam maksymalnie zawęża repertuar w takim paśmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadacie ten teledysk już w swojej bazie?

Nowy świąteczny teledysk Robbiego Williamsa z bardzo dobrze znanym klasykiem. Na ESKA TV dzisiaj na to trafiłem i jest to tam nowością. ESKA oczywiście na siłce leciała. Nie żebym to oglądał sam z siebie. :lol2: Z chęcią bym to sobie zamówił w BEST DECISION.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...