Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Crossi, no pewnie trochę tak. Ale nie ma co zakładać, że dużo większa. Dekoderów HD na rynku z każdym dniem przybywa a nie ubywa, nawet już w CP jest 72% dekoderów HD. Jeszcze 2-3 lata i będzie blisko 100 % :)

 

Do sensownie większej oglądalności są nam potrzebne:

1. Oficjalna lista kanałów CP.

2. UPC

3. Vectra

4. Multimedia

5. Inea

6. Duża kampania reklamowa która by zwiększyła znacząco wiedzę o naszym istnieniu. Przecież cały czas pojawiają się na FB wpisy: "o wczoraj przypadkiem was znalazłam/łem w nc+". Przypadkiem. To jest właśnie nasz ból :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stars.TV - Racja, zapędziłem się gdzieś z tymi 4000 widzów. :lol2: Wynik 3163 widzów to chyba najlpszy po ich reaktywacji (Sierpień 2012).

http://media2.pl/badania/95676-Muzyczna ... -Vive.html

A VH1 ma taki słaby wynik według mnie dlatego, że podają złe informacje o sobie. Po pierwsze stacja się skupia na współczesnej muzyce a piszą że na latach 80' 90' i współczesnej, po drugie w nc+ czy w mojej kablówce Multimedia wciąż są podpisani jako Vh1 Euro

i po trzecie zero reklamy nawet u siebie czy u siostrzanych stacji...

 

I oczekuję was w ofercie Multimedia Polska(Południe), chcę was ujrzeć w końcu na ekranie swojego odbiornika. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem do końca na czasie :) , ale ostatnio próbowałem swoich bojów z tym odtwarzaczem i jednak na linuksie to rozwiązanie odpada :woot:

Było by fajnie gdyby można było udostępnić na stronie bezpośrednie linki do stream-ów, tak aby można było sobie samemu wpisać np. w vlc czy mplayerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem do końca na czasie :) , ale ostatnio próbowałem swoich bojów z tym odtwarzaczem i jednak na linuksie to rozwiązanie odpada :woot:

Było by fajnie gdyby można było udostępnić na stronie bezpośrednie linki do stream-ów, tak aby można było sobie samemu wpisać np. w vlc czy mplayerze.

 

Ten link powinien pójść pod VLC: http://starstv-live.e91-jw.insyscd.net/ ... ls(1260000)/manifest(format=m3u8-aapl).m3u8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś startuje nowa ramówka, a nikt nic nie mówi. Właśnie rozpoczęło się pierwsze BEST DECISION o godzinie 16:00. Bardzo dobra zmiana moim zdaniem. Wyrobicie się przed "Faktami" na które zawsze przełączałem o 19. :D o 19:00 BEST PARTY (do 21), a potem BEST WEEKEND PARTY. Jutro o 10:00 pierwsze dzienne wydanie BEST POLISH. Jestem ciekaw co tam przygotowaliście. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do pierwszego dziennego BEST POLISH, jedno jest pewne, PAULLA nie wystąpi :lol2:

 

Jaka wielka szkoda. :lol2: W czwartek na koniec nocnego BEST POLISH jeszcze się pojawiła. Odpuściłem sobie. :D

 

Myślę, że pasmo BEST DANCE od 19 i BEST PARTY od 21 jednak zwiększy oglądalność. BEST OLDIES trafiało mimo wszystko do specyficznego widza który lubi starszą muzę. BD i BP to szersze grono odbiorców. Sami zresztą pisaliście, że te pasma mają większą widownię. Trzymam kciuki za BEST POLISH jutro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...