Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne jeszcze wiele razy. Ale do teraz było z górki a od teraz będzie pod górkę. Tam jest jeszcze tona fajnych rzeczy ale nie opisanych czyli szukanie na czuja.

 

Suut, my nic nie musimy! My możemy jak chcemy. A polskie klasyki chcemy. Tym bardziej, że nie pojawi się nagle polski teledysk co dwa numery. Będzie tak jak dziś, 1 lub 2 na godzinę a i to też nie każdą. Ale dzięki temu co teraz pozyskujemy będzie mocne pasmo BEST POLISH a polskie wstawki w playlistę też będą mocne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze,że staracie się o polskie klasyki.Dzięki temu w paśmie Best Polish nie będą dominować współczesne gwiazdy,które i tak można zobaczyć u konkurencji.W końcu młode pokolenie ma szansę zobaczyć coś,czego raczej nigdy w TV muzycznej nie widzieli,chyba,że mają dostęp do Kino Polska Muzyka.Tak trzymać.Życzę Wam,żebyście mieli kiedyś taką samą bazę teledysków jak w/w kanał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za - 1 lub 2 polskie klipy na godz i to nie każdą. Ja nie przepadam bardzo za polską muzyką, co nie znaczy że uważam ją za słabą, bo takie to są te z ostatnich 5 lat, ale lata 80 i 90 to wysoki poziom i są to nieśmiertelne utwory, ale wolę klasyki zagraniczne. Wy na prawdę robicie wszystko z głową :brawo: Trzymam dalej za was kciuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was propozycję nie do odrzucenia. Moglibyście pomyśleć o zakupie piosenek z różnych państw, które występowały na Eurowizji w różnych latach (np. puszczaniu występów na żywo z finału itp.). W ten sposób bylibyście dość nietypową stacją, bo STARS.TV jako jedyne puszczałoby tego typu przeboje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym BEST DECISION nie zaroi się od polskich klipów bowiem trzymamy linię programową, max 2 polskie na godzinę. Oczywiście oprócz BEST POLISH :)

 

A jeśli chodzi o dzisiejszy przegląd archiwum "Telewizyjna Lista Przebojów" to zabezpieczyliśmy takie rodzynki:

 

URSZULA - LUZ BLUES

KRAJEWSKI - UCIEKAJ MOJE SERCE

BAJM - JÓZEK NIE DARUJĘ CI TEJ NOCY

LADY PANK - WCIĄŻ BARDZIEJ OBCY

WANDA I BANDA - NIE BĘDĘ JULIĄ

LOMBARD - MAM DOŚĆ

LOMBARD - KRYSZTAŁOWA

LADY PANK - SZTUKA LATANIA

LADY PANK - FABRYKA MAŁP

MAANAM - RAZ DWA RAZ DWA

REZERWAT - ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ

DWA PLUS JEDEN - WIELKI MAŁY CZŁOWIEK

WODECKI - CHAŁUPY

BOLTER - DAJ MI TĘ NOC

BUDKA SUFLERA - CAŁY MÓJ ZGIEŁK

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY - TWÓJ KAŻDY KROK

URSZULA - DMUCHAWCE

LOMBARD - SZKLANA POGODA

KOMBI - SŁODKIEGO MIŁEGO ŻYCIA

 

Trzeba było "Kryzysową narzeczoną" brać też bezpośrednio z TLP bo tam chociaż teledysk w całości bez żadnych napisów. Konkurencja stamtąd ma. U was dziś widziałem z kolejnymi zabiegami, a do tego kończył się wyciszeniem podczas gdy oryginalnie teledysk kończy się zupełnie inaczej. Z listy którą powyżej prezentujecie większość piosenek jest ok. Tylko ten Bolter. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolter to uśmiech do widza, nasi widzowie są inteligentni i zakładam, że dostrzegają kiedy puszczamy oczko :)

 

Przeglądnąłem dziś wszystko co się ostało jako "TLP" i niestety nie było tam Kryzysowej Narzeczonej bo oczywiście bym sobie podmienił. Widocznie zaginęła ta taśma w akcji, gdy konkurencja zgrywała kilka lat temu pewnie jeszcze była.. Zresztą wielu piosenek brakuje na taśmach gdy to porównać z tym co można przeczytać o TLP na Wikipedii :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.05.2013

Na koncert życzeń to stanowczo za wcześnie. Nie wiadomo, czy wszystkie wymienione piosenki zachowały się do dziś dzień.

18.05.2013

Większość się pewnie zachowała. Kino Polska Muzyka gra pełno piosenek z Telewizyjnej Listy Przebojów. Oni podpisują z jakiego programu mają dany teledysk więc dlatego wiem.
Przeglądnąłem dziś wszystko co się ostało jako "TLP" i niestety nie było tam Kryzysowej Narzeczonej bo oczywiście bym sobie podmienił. Widocznie zaginęła ta taśma w akcji, gdy konkurencja zgrywała kilka lat temu pewnie jeszcze była.. Zresztą wielu piosenek brakuje na taśmach gdy to porównać z tym co można przeczytać o TLP na Wikipedii :(

Potwierdził się mój post. Na przyszłość nie warto robić tego rodzaju spisów, bo nigdy nic nie wiadomo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy w BEST POLISH:

 

Rezerwat - Kocha Ciebie niebo (1987)

Lady Pank - To co mam (1978)

Paulla - I prosto w serce (2009)

Maanam - Lucciolla (1984)

Human - Polski (1993)

Jula - Nie zatrzymasz mnie (2012)

Feel - Pokaż na co cię stać (2007)

Myslovitz - Peggy Brown (1996)

IRA - Nadzieja (1991)

Aleksandra - Popłyniemy daleko (2011)

Kult - Baranek (1993)

Sylwia Grzeszczak - Karuzela (2012)

Edyta Górniak - To nie tak jak myślisz (2008)

 

Kilka rodzynków się pojawiło. Maanam, Myslovitz, Human. :) I znowu Paulla. :lol2: Wczorajsze wydanie BEST POLISH było jedynym bez Paulli jakie widziałem. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nieźle - Maanam, Rezerwat, Lady Pank, Human. :)

Ja sam mam od wczoraj wielką ochotę obejrzeć Best Polish, ale niestety 1 w nocy to dla mnie o wiele za późno, poczekam już na czerwiec. Liczę, że jeśli pasmo się przyjmie to może potem będzie lecieć częściej niż tylko w niedzielę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 maja po raz ostatni BEST POLISH pojawi się pomiędzy 1 a 2 w nocy. Pierwsze dzienne wydanie 2 czerwca o godzinie 10. Jeśli wyniki pasma będą ok to pomyślimy nad jeszcze jedną godziną w innym miejscu :) Ale dwie godziny w tygodniu to max, chcę aby to pasmo było taką wisienką na torcie a nie codziennie i to samo w środku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej polskich teledysków to z pewnością mniej widzów "zagranicznych". Jestem przekonany, że takich nie brakuje, bo kto korzysta z HB, raczej nie ma alternatywy. Reklamodawcy nie zwracają na to uwagi? Są przecież marki ponadregionalne. Z drugiej jednak strony, może to oznaczać wzrost widzów w Polsce a rozumiem, że głównie o to Wam chodzi. Tak więc ciężki orzech dla "oprawców" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamodawcy zwracają zapewne uwagę na to co widać w badaniach oglądalności, a te obejmują tylko widza w kraju.

 

Nie rozumiem dlaczego niektórzy tak podchodzą do polskiej muzyki. Nie lubią jej to najlepiej żeby jej nie było. Cóż za egoistyczne podejście do sprawy! No przepraszam bardzo, ale ja nie lubiąc niektórych pasm nie narzekam i nie mówię, że najlepiej pasmo zlikwidować, zwłaszcza, że ma słabe wyniki. Każdy znajdzie coś dla siebie i naprawdę bez sensu jest takie pisanie. Nie jest za dużo polskiej muzy bo jest tyle ile było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...