Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja wrócę do tematu jakichś autorskich programów na Waszej antenie.

 

Otóż od pewnego czasu na "Tv Disco" jest "represjonowany" program "Niech Żyje Bal" Pana Pawła Stasiaka z mojego ukochanego "Papa Dance", tzn. ostatnio zrobili mu dwutygodniową przerwę w emisji z powodu "długiego weekendu", a teraz, bez powiadomienia (nawet autorów programu) zmienili pory powtórek programu...

 

Mi to zaczyna pachnieć celowym działaniem, tzn., żeby przez takie "triki" obniżyć oglądalność programu, stwierdzić, że jest za niska, zdjąć go z ramówki i także w jego miejsce władować "disco polo" i tak pomyślałem, że gdyby moje podejrzenia okazały się prawdą, to może Wy byście chcieli ten program "przejąć", bo do Waszego profilu pasuje jak ulał :D???

 

Jakby co to zostawiam Wam ten pomysł do przemyśleń :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkore bez urazy, ale chyba nie oglądasz programu "Niech Żyje Bal", bo gdybyś to robił, to byś wiedział, że jest on już teraz jedyną ostoją prawdziwej muzyki (takiej jaka leci w "Stars.Tv") w "Tv Disco" i właśnie czuję, że chyba nawet jego chcą się stamtąd pozbyć na rzecz "disco polo" i stąd mój pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZKODA :( ... Może zmienicie zdanie za jakiś czas, jak jeszcze zwiększycie oglądalność (wielomilionowej widowni trochę według mnie nie przystoi puszczać teledyski bez prowadzącego :D ) :D .

 

W każdym razie miejcie mój pomysł w notesie w razie czego (tyle chyba możecie zrobić :D ??? - jakby co cały splendor za jego wprowadzenie w życie w Waszej stacji spadnie na Was :D ) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. Ja jak widzę gadające głowy w kanale muzycznym, to natychmiast przełączam na inny kanał - w Starsie nie mam takiego problemu, bo tam nie na gadających głów - jak miałby ktoś w Starsie zapowiadać teledyski, to musiałby to być prezes Stars.tv - wtedy to na pewno bym nigdzie nie przełączył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. . . Nie planujemy żadnych programów z prowadzącym . . .

 

" zarzekała się żaba błota

a błoto to mi do czego

starczy mi moja cnota

nie trzeba więcej niczego

 

zarzekała się żaba błota

pójdę pomieszkam do lasu

tu przecież sama miernota

szkoda mojego czasu " . . .

 

Nikt nie mówi o stałym zapowiadaczu ale, o cyklicznym programie, o zespołach czy ciekawostkach z nimi związanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak to wytłumaczyć aby było dobrze? Są telewizje w których pełno programów na różne tematy? Są i fajnie :) A Stars jest telewizją w której można trafić tylko na dwie rzeczy, na muzykę czyli teledysk albo na reklamy. Tak to dyrektor wymyślił, zaplanował i realizuje. Jak do tej pory słupki Nielsena dają pewien powiew optymizmu. Dopóki tak będzie to w Starsie NIE BĘDZIE ŻADNYCH PROGRAMÓW :) Jedyne o czym dyrektor jeszcze marzy to stałe pasmo z klasycznymi koncertami, zarówno polskich gwiazd jak i zagranicznych. Ale jak wiemy, do spełnienia tego marzenia to jeszcze trochę wody w różnych rzekach musi upłynąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak to wytłumaczyć aby było dobrze? Są telewizje w których pełno programów na różne tematy? Są i fajnie :) A Stars jest telewizją w której można trafić tylko na dwie rzeczy, na muzykę czyli teledysk albo na reklamy. Tak to dyrektor wymyślił, zaplanował i realizuje. Jak do tej pory słupki Nielsena dają pewien powiew optymizmu. Dopóki tak będzie to w Starsie NIE BĘDZIE ŻADNYCH PROGRAMÓW :) Jedyne o czym dyrektor jeszcze marzy to stałe pasmo z klasycznymi koncertami, zarówno polskich gwiazd jak i zagranicznych. Ale jak wiemy, do spełnienia tego marzenia to jeszcze trochę wody w różnych rzekach musi upłynąć...

 

O, koncerty to dobry pomysł. Niemniej programy z prowadzącym też by mi nie przeszkadzały, ale jak wasz zamysł jest inny to niech tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale czemu Prezes?? Prezes akurat w występach publicznych nie ma doświadczenia, dyrektor bardziej... ale jak nie chcesz dyrektora to nie :lol2:

Może @SatExpert miał na myśli dyrektora? Jakby nie patrzeć - zbieżna dystynkcja :brawo:

Pomyłeczka - myślałem, że prezes i dyrektor to jest ta sama osoba 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem przeciwny jeżeli chodzi o programy z prowadzącymi,bo założenie STARS TV od samego początku było takie,żeby emitować same teledyski bez gadających głów i nie wyobrażam sobie,aby to zmienić.Do pełni szczęścia brakuje mi polskiej klasyki takiej jak na Kino Polska Muzyka do którego nie mam stałego dostępu,ale i w tej kwestii są już postępy co mnie bardzo cieszy.Dużo osób chce po południu usiąść i posłuchać fajnej muzyki,więc niech tak zostanie.Jeżeli już to byłbym za przeniesieniem programu VIDEO MIX z POLO TV do Stars TV,nawiązanie współpracy z Panem Markiem Sierockim i stworzenie weekendów tematycznych tak jak w tej stacji,bo mają one dużą oglądalność chwila gadania jest tylko na początku i dominuje tam muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...