Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat co do muzyku z XXI wieku to z tych początkowych lat trudno znaleźć obecnie w TV. Czasem na E4me TV coś poleci, to super. Na VVIE czasami w Top 5 Best of VIVA i Top 10. Dzisiaj np. na VIVIE widziałem Missy Elliot, Seana Kingstona czy Pink z piosenką "Get this Party Started", a na RTL 102.5 Destiny's Child. Muszę przyznać, że dawno utwórów tych wykonawców nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten kanał ma jeden minus - czasami trafiam na klipy Rihany czy Pitbula - jak dla mnie nie pasują do tej stacji zdecydowanie. Skoro chcecie już puszczac muzykę z ostatnich lat to skupcie się na np. Placebo, Foster the People, Gossip, 30 second to Mars itp. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten kanał ma jeden minus - czasami trafiam na klipy Rihany czy Pitbula - jak dla mnie nie pasują do tej stacji zdecydowanie. Skoro chcecie już puszczac muzykę z ostatnich lat to skupcie się na np. Placebo, Foster the People, Gossip, 30 second to Mars itp. ;]

 

Stacja z założenia ma puszczać hity muzyczne - to trochę coś innego niż "muzyka z ostatnich lat". A patrząc na zarobki Rihany, czy Pitbula i ilość sprzedanych płyt nie są słabymi wykonawcami (a takich Stars TV nie zamierza puszczać), ani disco polo (takich też Stars TV nie zamiarza puszczać) ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy, oprócz własnego gustu, nosa, wydaje mi sie itp musimy kierować się badaniami, jak to w profesjonalnym biznesie. I jeśli badasz ludzi z naszego targetu i masz w wynikach: 60% uwielbiam, 10% jest mi obojętne, 30% zmienię stacje to??? Nie grasz, szansa, ze 30% twoich widzów sięgnie po pilota jest nieakceptowalna. A te 70% w tym układzie jest nieistotne. Rozumiecie mechanizm?? Zbyt duży elektorat negatywny wyklucza utwór z playlisty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stars TV. Dlaczego się nie pochwalisz że jestecie w Orange TV??

Ano, jesteśmy w ORANGE TV wersja sat na 333 :)

Mi się podoba nr kanału, ale ja was mam na nr 1. Widocznie zapomniałeś, no od czego są fani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...