Jump to content
Condor

Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

Recommended Posts

Nie miałem tych kanałów bo nie chciałem, umowa była na 24 miesiące, zastanawiam się czy przejść do inea tv bo mam od nich światłowód tylko że drogo mają bo podstawy pakiet 40 i 25 za MR to mnie nie urządza za bardzo.

Od 14.11 zmiana oferty. 15/1 29/3 zarówno że sprzętem jak i bez sprzętu. 

Wewnętrzne dlatego  nie mogę dołączyć informacji niestety. Z drugiej strony po co miałbym zamieszczać info nie prawdziwe.zamieszczam to po to by ktoś kto może wziąć 15 jeszcze mógł skorzystać. Bo skończą się czasy 15 12 15 12

Ciekawe jak rynek na to zareaguje ? I czy to są te podwyżki od jesieni ,czy cena też wzrośnie  ?

A umowa 24/3 w promocyjnej cenie  5-20-30 zł ,pozostaje bez zmian ,czy również to obejmie ?

6 godzin temu, krisdm2016 napisał:

Dziś przedłużona umowa, familijny HD dwa multiromy 35 zł 24/3 gratis

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

Za dwa dekodery w opcji mulitiroom na pakiet Familijny HD płacisz 35 zł ?

To jest pewnie oferta utrzymaniowa na przedłużenie umowy. Normalnie z "ulicy" to pewnie zaproponują standardową ofertę na MR.

Mr są w normalnej cenie. Na pakiet jest zniżka-20 dla stałych klientów z wypowiedzeniem umowy. 

Hej ;)

Pozostało mi 3 miesiące do końca umowy 24 miesięcznej. Aktualnie posiadam pakiet Smart DOM z telewizją z pakietem MAX bez kanałów rozrywka. Mam pytanie, co mogę ugrać przy przedłużaniu aktualnej umowy? Dekoder mam ten najnowszy a chciał bym zostać przy aktualnym pakiecie ale na lepszych warunkach :)

Pozdrawiam

@Sebea91 napisz w temacie  smartDOM - pytania ....jakie masz usługi, która jest uprawniająca, jakie rabaty, bo tak to nikt Ci nie podpowie.

Cześć wam, teściom kończy się umowa na TV w lutym, chcę potem wziąć na siebie 2 multiroomy tylko kiedy złożyć wypowiedzenie ich umowy? W styczniu tj 30 dni kalendarzowych od dnia podanego jako koniec umowy w icok?

Możesz złożyć nawet jutro, ważne żeby zaznaczyć, że wypowiadasz umowę z końcem okresu oznaczonego Umowy. Im szybciej złożysz, tym szybciej przedłużysz.

Napisałeś, że chcesz dwa multiroomy to zrozumiałem że w trakcie przedłużania. Rozumiem więc, że bierzesz na siebie nową umowę.

Tak jak pisałem wypowiedzieć możesz nawet jutro, zaznaczyć trzeba, że z końcem okresu oznaczonego Umowy i będzie to skuteczne wypowiedzenie.

• Upvote 1

Dzisiaj został mi wyłączony dostęp do kanałów, icok i CP go. Bez żadnej zapowiedzi, a abonament jak zawsze opłaciłem z góry. Zadzwoniłem na infolinię i okazało się, że zamknęli moją cała umowę, bo wysłałem wypowiedzenie tylko na multiroom, a tak się nie da. Mój błąd. Nie doczytałem, ale myślałem, że jak każda firma, tak CP ma elastyczne podejście. Tylko, że skoro wypowiedzenie było błędne, nie powinno być wiążące, a już na pewno bez mojej zgody nie powinni mi wyłączać wszystkiego. Skoro nie dostałem wypowiedzenia, ani żadnej informacji zwrotnej, rozumiem, że CP nie dotrzymał warunków umowy ze mną. Złożyłem reklamację i mam czekać. Odpowiedź najwcześniej w poniedziałek,  ale może nawet i 14 dni , a weekend bez tv, a tylko w weekendy wieczorami ją oglądam. Obsługa Klienta - poziom ZERO. 

@MrReBR może łatwiej było odebrać telefon od DUK wtedy byś ustalił czego dotyczy Twoje wypowiedzenie i obyło by się bez zbędnych reklamacji. 

• Upvote 1

Witam

Obecnie posiadam pakiet Familijny HD z HBO, umowa do grudnia 2020. Czy jest możliwość dokupienia w trakcie jej trwania wyższego pakietu bez aneksowania umowy? Dziękuje za odpowiedź.