Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego CP nie uznaje zasady miesięcznego wypowiedzenia zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny?

Zostałem poinformowany że wypowiedzenia toczy się w cyklu trzymiesięcznym, a ta ustawa mówi całkiem co innego. W tym momencie nie spieszy mi się na razie z rozwiązaniem umowy ale to trochę dziwnie postępują.

 

Art. 8. 1. Umowa o świadczenie ciągłe lub okresowe może być zawarta na czas oznaczony albo nieoznaczony.

2. Umowę zawartą na czas dłuższy niż rok poczytuje się po upływie tego terminu za zawartą na czas nieoznaczony.

3. Jeżeli czas trwania umowy nie jest oznaczony, każda ze stron może ją wypowiedzieć bez wskazania przyczyn, z zachowaniem terminu miesięcznego, chyba że strony zastrzegły krótszy termin wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego CP nie uznaje zasady miesięcznego wypowiedzenia zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny?
To ty źle zrozumiałeś tą ustawę, ponieważ termin miesięczny nie ma określonej długości, co oznacza, że może być dłuższy niż 1 miesiąc. To o czym piszesz dotyczy bardziej terminu 30 - dniowego, ale też nie do końca. Nawet poszukałem informacji na ten temat, aby mieć pewność:

 

- termin 30 dniowy - liczy się tak jak powyżej, ale należy pamiętać o tym, że niektóre miesiące mają 30 dni, inne 31, a luty może mieć 28 lub 29 dni (w procedurze występują raczej terminy podawane w dniach).

 

- termin miesięczny - nie mylić z terminem 30 dniowym. Termin miesięczny liczy się w ten sposób, że - Terminy określone w miesiącach kończą się z upływem tego dnia w ostatnim miesiącu, który odpowiada początkowemu dniowi terminu, a gdyby takiego dnia w ostatnim miesiącu nie było - w ostatnim dniu tego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Witam, mam 2 pytania odnośnie kosztu dekodera z pakietem Familijnym:

1. Ile kosztuje dekoder z twardym dyskiem do pakietu familijnego?

2. Ile kosztuje dekoder z twardym dyskiem HD do pakietu familijnego?

Ad.1. Ten dekoder chyba nie jest już oferowany.

Ad.2. A ten dekoder jest dostępny tylko od pakietu Familijny + SuperFilm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w dobrym wątku zadaje pytanie ale zapytam. Mianowicie posiadam dekoder Cyfrowego Polsatu po zakończonej umowie z możliwością odbioru kanałów FTA. Pytanie czy jeśli wpłacę np. dzisiaj kwotę zgodnie z cennikiem za pakiet Familijny 42,80 PLN to czy CP odkoduje mi pakiet Familijny przez najbliższy miesiąc??? Czy muszę wiązać się nową umową z CP aby odbierać ich kanały z pakietu familijnego. Zależałoby mi na tym abym mógł sam sobie opłacać w danym miesiącu to co chcę oglądać. Nie interesuje mnie podpisywanie nowej umowy do posiadanego dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam takie pytanie,jakiś czas temu dokładnie w styczniu tego roku Polsat uruchomił mi dodatkowy pakiet RELAXMIX na jeden miesiąc,po jakimś czasie zadzwonili do mnie z informacją że mam nieopłacony pakiet familijny,i zaczęły się cyrki,kiedy zadzwonili i mi o tym powiedzieli to zdębiałem bo na swoim rachunku miałem nadpłatę a tu nagle nie ma kasy na tym rachunku i że jak nie wpłacę to mi wyłączą,zacząłem dzwonić i wyjaśniać okazało się że niby system sam go uruchomił i że muszę wpłacić bo wyłączą ja zanim wpłaciłem to oczywiście mi wyłączyli(3 Dni bez telewizji) wpłaciłem dwa razy by mieć nadpłatę i święty spokój a o swoje pieniądze aby je odzyskać muszę pisać reklamację,i teraz najlepsze,w nowym regulaminie pisze że za moją zgodą pisemną czy telefoniczną oni uruchomią mi dodatkową usługę tylko że ja nie wyraziłem żadnej zgody nigdy(ROZDZIAŁ 7 ZMIANA USŁUGI),czy na tej podstawie mogę zerwać z nimi umowę którą mam na 24 miesiące czyli do sierpnia 2011?z ich powodu straciłem kasę podwójnie i jeszcze ja miałem dzwonić i powiedzieć żeby dodatkowy pakiet zablokowali,i znów narażanie na koszty jak zwykle proszę o pomoc bo chcę się oszustów pozbyć z góry wielkie dzięki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ! Mam pytanie.

 

Chcę podpisać w APS - ie umowę z CP na pakiet Mini. I teraz. Mam w domu dekoder kupiony kiedyś tam na własność - Samsung 305 + karta abonenta w środku. I teraz. Chcąc podpisać umowę w APS - ie muszę zanieść im:

 

- samą kartę abonenta

- sam dekoder Samsung

- dekoder + kartę abonenta ?

 

I czy wiecie może, czy czekają mnie przy podpisywaniu umowy jakieś opłaty aktywacyjne, czy wszystko będzie za darmo ? Konkretnie : zaopatrzyć się przed wyjściem do APS - u w jaką stówkę czy jest to zbędne ? :D

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oplat nie bedzie, bo kiedys juz uisciles oplate aktywacyjna. Gdy pojdziesz do APSu dobrze by bylo gdybys mial chociaz spisany numer seryjny dekodera i numer karty, choc najwazniejsze abys mial dowod osobisty to wtedy PH po peselu moze znalezc numer dekodera i karty. Nie mniej jednak dobrze by bylo gdybys te dane mial spisane.

Pozdrawiam Vin_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w jakiej cenie są dekodery HD bo mam umowę już 5 lat i muszę podpisać nową umowę bo płacę 39.90?

 

Dla Ciebie (Klienta pakietu Familijnego chcącego przedłużyć umowę pozostając przy swoim pakiecie) ofert podmiany dekodera jest kilka:

 

1) Na dekoder HD:

-w opcji na własność za 299zł, umowa na 24 m-ce w tym 3 m-ce Pakietu Relax Mix oraz Pakietu HD w prezencie (obowiązek na Pakiet Familijny)

-w opcji na udostępnienie za 1 zł, umowa na 24 m-ce (z czynszem 5 zł) w tym 3 m-ce Pakietu Relax Mix oraz Pakietu HD w prezencie (obowiązek na Pakiet Familijny)

 

2) Na dekoder DVR HD:

- w opcji na udostępnienie za 1zł, umowa na 24 m-ce (z czynszem 15 zł) w tym 3 m-ce Pakietu Relax Mix oraz Pakietu HD w prezencie (obowiązek na Pakiet Familijny)

 

Ludzie ! Mam pytanie.

 

Chcę podpisać w APS - ie umowę z CP na pakiet Mini. I teraz. Mam w domu dekoder kupiony kiedyś tam na własność - Samsung 305 + karta abonenta w środku. I teraz. Chcąc podpisać umowę w APS - ie muszę zanieść im:

 

- samą kartę abonenta

- sam dekoder Samsung

- dekoder + kartę abonenta ?

 

I czy wiecie może, czy czekają mnie przy podpisywaniu umowy jakieś opłaty aktywacyjne, czy wszystko będzie za darmo ? Konkretnie : zaopatrzyć się przed wyjściem do APS - u w jaką stówkę czy jest to zbędne ? :D

 

Z góry dzięki.

 

Wystarczy sam dowód osobisty. Żadna gotówka w APSie nie będzie Ci potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dekoder 99zl, umowa na 29 miesiecy, co miesieczny koszt za pakiet familijny i HD to 52,90. Polsat HD masz w pakiecie familijnym za free. W tym masz 3 miesiace za free pakiet Relax Mix + 6 miesiecy za free pakiet HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...