Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa przedłużenia została zawarta telefonicznie z BOK CP, po odczytaniu wszystkich zgód, etc. i powiedzeniu sakramentalnego "tak". Papier był formalnością. Świadczenie usługi miało rozpocząć się natychmiast a nie od momentu podpisania aneksu i dostawy nowego dekodera. 

 

Czytając Twój link, wynika z niego, że jeśli obecnie będę chciał umowę 24/8 z HBO (99,99 bez VOD) to niestety, ale nie zrabatuję jej o SmartDOM :/ 

Zostaje mi więc Premium Max (Premium + HBO GO + ON THE GO + Eleven Sports) + sVOD przez 2 miesiące GRATIS za 99,99 + 5zł czynsz za EVOBOX.

Mało to zachęcające względem ustalonych warunków z konsultantem. 

Premium Max (Premium + HBO GO + ON THE GO + Eleven Sports) + sVOD przez 2 miesiące GRATIS

 

To inaczej Cię zapytam. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość masz od momentu złożenia zamówienia, czy od podpisania (dokonania formalności) umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale mam problem .Byłem dzisiaj podpisać umowę w Cyfrowym Polsacie, a tu zonk. Wyskakuje informacja że mój PESEL wisi w BIG-u. Nie mam żadnych długów, założyłem więc konto w  tym całym BIG i nie zgadniecie co się okazało... Mój jest PESEL, a reszta danych gościa z Włocławka i dług ponad 1500 zł. dla Netii, ja nigdy nic nie miałem w Netii. Miałem wziąć tą umowę z 8 miesiącami gratis i nie wiem czy uda mi się to odkręcić, chcieli ode mnie kaucję 400 zł. Jeśli odkręcę tą sprawę to czy odzyskam kaucję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. .Dzisiaj dzwoniłem, ktoś zrobił błąd w peselu. Napisałem właśnie pisemko i zaraz idę zanieść do punktu by potwierdzili moje dane i trzeba wysłać do Warszawy emailem. Najgorsze jest to że mam umowę w NC+ do końca miesiąca i chciałem wziąć CP a tutaj taka niemiła niespodzianka :(

Edytowane przez szunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia własności sprzętu w przypadku aneksu do umowy z wymianą własnościowego modułu na dekoder? Zdaje moduł i otrzymuje dekoder na własność, czy otrzymuje dekoder na udostępnienie a moduł przechodzi w prepaid?

Edytowane przez swojadroga
Przeniosłem do bardziej odpowiedniego tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnościowy moduł nadal zostaje Twoją własnością i ewentualnie możesz uruchomić na nim pakiety w opcji Pre-Paid po jego zablokowaniu. Dekoder wydany dzięki aneksowi jest już sprzętem udostępnionym i po rozwiązaniu umowy wymagany jest jego zwrot wraz z akcesoriami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem nowy na forum, jeśli ktoś mógłby mi pomóc w podjęciu decyzji to byłbym wdzięczny: W tej chwili mam umowę 15 miesięcy z CP która kończy się 30 marca, obecny pakiet to Familijny HD za 39,90 (hd 5000) + Multiroom za 10 zł.(hd 3000) dziś już dzwonili i oferowali umowę 15 miesięcy w tym 3 za darmo, do tego multiroom za 10 zł i drugi bo chcę jeszcze jeden za 5 zł. Dekodery jak narazie są bezawaryjne to raczej bym ich nie wymieniał. Czy waszym zdaniem lepiej poczekać jeszcze, czy lepiej już teraz z nimi negocjować? i co waszym zdaniem mogę ugrać? jakiś pakiet albo więcej darmowych miesięcy? bardzo proszę o pomoc zorientowanych i wprawionych w negocjacjach z CP - z góry dziękuję.  

 

PS: wszedłem na stronę CP , czy coś mnie ominęło nie ma już mojego pakietu Familijny HD tylko 3 do wyboru? za 29,99 , 69,99 i 99,99  ???

Edytowane przez Czesio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie:

- czy oferta w lokalu może różnić się czymś od tej zawieranej przez internet ? czy jedyna różnica to że od tej przez internet mogę odstąpić w ciągu 14 dni?

W temacie ofert dla nowych klientów masz rozpiske: https://forum.satkurier.pl/topic/314-promocje-oferty-dla-nowych-abonent%C3%B3w-cp/?p=1310449

W APS-ach też są oferty z prawem odstąpienia od umowy w terminie 10 dni. Opisane to zostało w podlinkowanym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale mam problem .Byłem dzisiaj podpisać umowę w Cyfrowym Polsacie, a tu zonk. Wyskakuje informacja że mój PESEL wisi w BIG-u. Nie mam żadnych długów, założyłem więc konto w  tym całym BIG i nie zgadniecie co się okazało... Mój jest PESEL, a reszta danych gościa z Włocławka i dług ponad 1500 zł. dla Netii, ja nigdy nic nie miałem w Netii. Miałem wziąć tą umowę z 8 miesiącami gratis i nie wiem czy uda mi się to odkręcić, chcieli ode mnie kaucję 400 zł. Jeśli odkręcę tą sprawę to czy odzyskam kaucję?

No i się udało od wczoraj mam już CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znowu u mnie problem z opłatą. :/ Tym razem przeoczyłem, że w czwartek powinienem opłacić abonament i zrobiłem to dopiero w piątek popołudniu. Czy jakieś kary finansowe mogą mi naliczyć za takie opóźnienie? Pieniądze wpłyną do nich dopiero w poniedziałek pewnie, bo przelew z poczty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...