Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytanie do użytkowników CP.

Jutro idę podpisać umowę z CP , chcę wziąźć Familijny + 2 pakiety i multiroom.

Jakie polecacie dekodery ? głównie chodzi mi o taki w którym można chociaż trochę edytować listę kanałów.

w tej ofercie dają jeden dekoder cyfrowy i jeden HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego w minimalnym stopniu edytować listę to można w każdym dekoderze, który dostaniesz od Cyfrowego Polsatu.

Dekodery jakie masz do wyboru to dekodery produkcji Cyfrowy Polsat Technology. Masz do wyboru dwa modele dekoderów HD i chyba też dwa modele dekoderów SD. W jednym jak i w drugim przypadku to te modele tak naprawdę różnią się tylko obudową, a wnętrze to samo, więc za dużego wyboru nie ma. Dekodery HD umożliwiają układnie całkowicie własnych list poza paroma kanałami, które są na liście narzucone. W dekoderach SD listę można układać w przypadku kanałów, które są powyżej 200 miejsca na liście kanałów. Kanałów na 200 i niższym miejscu nie można ruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie wyboru platformy cyfrowej.

Kontaktowałem się z C+ i N gdzie bez problemu dostałem regulaminy stosownych promocji.

Natomiast w CP nie chcą mi takich regulaminów udostępnić do poczytania w domu przed ostatecznym wyborem operatora.

Akurat na CP najbardziej mi zależy ze względu na oferowane kanały.

BOK Polsatu odpisał mi żeby regulaminów szukać na stronie polsatu, ale ich tam nie ma, jest tylko ogólny regulamin a nie regulamin konkretnej promocji. Gdy im to odpisałem odpowiedzi nie udzielili wcale.

Panienka z punktu żąda podania kompletu moich danych osobowych (wraz z peselem) aby mnie wprowadzić do systemu i mi taki regulamin wydrukować.

Ja nie mam zamiaru moich danych osobowych rozdawać na lewo i prawo a umowy przed dokładnym przeczytaniem regulaminu promocji także nie mam zamiaru podpisywać.

Co takiego polsat ukrywa w tych regulaminach, że nie pozwala wcześniej się z nimi na spokojnie w domu zapoznać?

Z C+ i enki przysłali mi wszystko, nawet to o co nie prosiłem i nie było problemu a tutaj takie szopki.

 

Pytanie:

- co polsat ukrywa w regulaminach, że nie chce umożliwić zapoznania się z ich treścią przed wygenerowaniem umowy?

- czy ktoś może zeskanować taki regulamin promocji abym mógł się z nim zapoznać?

 

Chcę wykupić u nich dwa pakiety Premium z dekoderem Sagemcom i usługą multiroom. Jeden zestaw będzie u mnie w domu a drugi u rodziców, za wszystko będę ja płacił i to nie mało bo 2 x 99 zl miesięcznie.

Przed wydaniem 200 zł miesięcznie chyba normalne jest, że chcę zapoznać się z warunkami umowy a tutaj robią takie problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne Promocyjne Warunki Umowy umieściłem dla Ciebie tutaj.

 

Zmień APS. Pani miała obowiązek przekazać Ci PWU przed podpisaniem umowy. Ma ten dokument dostępny w serwisie "Dla Dystrybutorów" i nie musi wcale wprowadzać danych osobowych, aby wygenerować taki dokument. Razem z umową generuje się PWU przy przedłużeniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można w jednym piśmie do Cyfrowego Polsatu zawrzeć dyspozycje przekształcenia umowy terminowej, wraz z końcem okresu podstawowego, na bezterminową (żeby się automatycznie nie zrolowała na kolejne 12 miesięcy) i wypowiedzenie z zachowaniem 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia (ważne po przekształceniu umowy na czas nieokreślony) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam zamiar wypowiedzieć umowe w raz zakonczeniem emisji programu TVN HD+1,umowe podpisywałem (a właściwie moja partnerka) pod koniec maja ubiegłego roku.Wtedy jeszcze ten kanał był jako kanał gwarantowany, więc przysługuje nam prawo do rozwiązania umowy bez konsekwencji.Dzisiaj moja partnerka z racji tego że umowa jest podpisana na nią dzwoniła na infolinie CP i mówiła że planujemy zrobić taki ruch, pani na infolinii powiedziała że owszem jest to możliwe jednak jest okres wypowiedzenia 3 miesięcy więc lepiej wysłać im wcześniej to pismo bo im wcześniej wyślemy tym szybciej minie ten okres wypowiedzenia.Mi się jednak wydaje że w tym wypadku okres wypowiedzenia nas nie obowiązuje ? a przynajmniej nie 3 miesięczny ? w dodatku nawet jeśli to z jakiej racji już mam takie pismo wysyłać i ten okres teraz ma mi lecieć skoro kanał jeszcze nadaje ? chyba właśnie wtedy CP przysługiwało by naliczenie kary jeśli wysłałbym wypowiedzenie przed usunięciem kanału? więc raz jeszcze podsumowując: Czy faktycznie jest taki okres wypowiedzenia i czy wypowiedzenie wysłać z pierwszym dniem od usunięcia kanału czy faktycznie już teraz? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzieć umowę można dopiero po wyłączeniu kanału gwarantowanego umową ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego, w którym wypowiedzenie zostało złożone drugiej stronie w sposób taki, aby się mogła ta druga strona z nim zapoznać.

Problem w tym, ze wypowiedziec umowy nie będzie można ze względu na wyłączenie TVN+1 HD, ponieważ kanał ten nie zostanie wyłączony z końcem stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa (pakiet Mini HD) na okres podstawowy kończy się z dniem 20.02.2012r.

Przespałem termin wypowiedzenia (na 3 okresy przed końcem tej umowy) i jak rozumiem po 20.02.2012r. umowa przechodzi na okres dodatkowy 12 m-cy.

Czy można obecnie wypowiedzieć tą umowę , czy trzeba odczekać 12 m-cy okresu dodatkowego i na 3 okresy przed końcem wysłać wypowiedzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...