Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo widzisz to jest "telewizja rodzinna", dla stabilnych a nie tych co skaczą z kwiatka na kwiatek... Coś za coś, płacisz mniej (np. 14,90) ale przez dłuższy czas, żeby sprzedawca mógł wyjść na swoje. A i nowe kanały też nam co jakiś czas dają pooglądać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że zapytam ale ile Ty masz kolego lat? Mam Ci wytłumaczyć przewagę umowy na 3 lata od umowy na rok z punktu widzenia operatora (CP)? :crazy:

Nie rób sobie jaj z ludzi na forum... :)

 

Nie nie musisz. Mnie interesuje punkt widzenia konsumenta , odbiorcy, abonenta... Zastanawia mnie co skłania abonenta do wiązania sobie pętli na 36 miesięcy, to kompletny absurd. :crazy:

 

Optyka usługodawcy też się chyba lekko zmieniła skoro jednak zdecydował się na wprowadzenie umowy 12 miesięcznej. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama miała pakiet mini za 9,90zł . Jakiś czas temu - parę miesięcy chyba, dzwoniono do niej z CP właśnie w sprawie tego obowiązkowego przejścia na mini hd za 14.90zł - umowa na 2 lata i pytali się czy chce wymienić sobie dekoder na HD. Mama miała wtedy telewizor stary nie HD zresztą ona na takich sprawach się nie zna i powiedziała że nie chce dekodera ale przeszła na tą umowę. Pech sprawił że telewizor się jej zepsuł niedawno i dałem jej swój plazma full hd a sam kupiłem sobie lepszy ;) Problem w tym że teraz płaci 14,90 za kanały hd, których nie ma bo dekoder jest SD. Pouczyłem ją żeby zadzwoniła na infolinię i spytała się czy jej wymienią na dekoder hd. Przecież nie chce zmieniać umowy tylko żeby jej głupi dekoder podmienili jak ma teraz telewizor hd. A konsultanci z infolinii po wyjaśnieniach na okrągło gadki cytuję: mamy dla pani ofertę specjalną familijny hd i wtedy wymienimy dekoder hd, ale do [beep] mama nie chce familijnego bo jej nie stać na taki pakiet jakby chciała i miała możliwości to od początku by wzięła familijny. Fakt że mogła wtedy powiedzieć jak dzwonili o dekoder hd ale po prostu nie zna sie na tego typu rzeczach. Przecież to jest chore płacić 14,90 za hd a nie mieć kanałów hd bo robią łaskę i dekodera nie podmienią. Co można zrobić w takiej sytuacji?

 

Jest wyjście z tej sytuacji: niech mama wyśle do końca lutego (ma dojść do tego czasu) listem poleconym wypowiedzenie umowy, podając za powód (jeśli umowa była podpisana pomiędzy 5 maja, a 13 października 2011) wycofanie z pakietu mini HD kanału TVN HD+1. Następnie niech czeka na telefon od CP i wtedy powie konsultantowi, że wycofa rezygnację, jeśli udostępnią jej dekoder HD (opłata miesięczna 5 zł). Jeśli nie będzie telefonu lub się nie zgodzą to umowa wygaśnie i będzie można podpisać nową już z dekoderem HD. Nie wiem dokładnie, czy może ona podpisać kolejną umowę czy też trzeba będzie podpisać na inną osobę z rodziny. Może ktoś dopowie? Wtedy podpisz umowę najlepiej na siebie, żeby już więcej nie zaskoczyli jej jakimś telefonem i idącymi za nim zmianami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie mam pewności kolego czy dobrze zrozumiałem Twoje pytanie, ale to Ty decydujesz, co chcesz oglądać i za co chcesz płacić. Tak, więc idąc na przykład do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży możesz podpisać umowę na pakiet Familijny HD wraz z dwoma pakietami dodatkowymi (Sport HD, Extra HD) i płacić 79,90 zł miesięcznie (uwzględniając ulgi wyjdzie nawet mniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...