Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyłem umowę telefonicznie 17 grudnia ma przyjść listownie do 2 tygodni ale chcę z niej zrezygnować a starą umowę mam jakoś do czerwca. W regulaminie jest że mogę odstąpić od umowy zawieranej poza lokalem lub na odległość bez podania przyczyny w ciągu 10 dni moje pytanie czy tylko listem mogę wypowiedzieć umowę ? czy jest inna droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

Mój temat wylądował w koszu więc może tu zapytam.Otóż wczoraj zaszedłem z sagemem esi do seriwsu/salonu polsatu gdyż miałem problem bo co kilka dni pojawiał się komunikat"tego kanału nie ma w twoim abonamencie" takowy komunikat pojawiał się na każdym kanale.Zadzwoniłem do biura obsługi i tam powiedziano mi żeby udać się do salonu tak też zrobiłem .Podczas tej wizyty Pan po spojrzeniu w komuter mówi mi że na moim koncie jest propozycja przedłużenia umowy zdziwiłem się gdyż umowę przedłużałem rok temu podpisując umowę na 24 miesiące.I mówi mi że ma fajną ofertę pakiet familijny HD ,extra hd i sport hd za 39.90 przez rok(i to już z opłatami za udostępnienie sagema) dodatkowo multiroom czyli drugi dekoder m100 i możliwosć oglądania CP na drugim TV.i ta wszystko w ceni 39.90 na rok przy umowie na 29 miesięcy. Po roku mam płacić 39.90 plus wybrać pkiet albo extra hd albo sport hd plus opłaty za udostępnienie dekoderów.Ponadto niby po upływie połowy okresu umowy mogę pytać się o dalsza oferte Zgodziłem się na to podpisałem umowy.I teraz się zastanawiam gdzie w tym jest haczyk bo rok temu podpisałem umowę 3 miechy miałem gratis czyli do tej pory zapłaciłem za 9 miesięcy więc chyb CP jest stratny ? Albo coś wyraźnie przegapiłem i dałem się naciągnąć???Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba, że do tej pory miał coś więcej niż sam familijny, a oferty przedłużeniowe jak ktoś ma dekoder z czynszem są o tyle dobre, że przez okres promocji nie ma za niego opłat. w przypadku Lukex przez 12 miesięcy, ma drugi dekoder, a umowa jak się policzy przedłużona tylko o 17 miesięcy. no, ale co? czujesz się oszukany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa jest ok , wszystko niby jak mówił sprzedawca ale dziwi mnie taka oferta .Do tej pory płaciłem 62.80 za pakiet bodajze familijny plus relax mix czy jakoś tak. Po 12 miesiącach mam płacić niecałe 70 zł.Jak dla mnie dobra promocja mam CP na dwóch TV niezależnie. Ale cały czas mnie dziwi że w połowie umowy mogłem anulować dalszy okres umowy i spisac nową umowa dla mnie to dziwne stąd moje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę porozumienia nie podpisywać i nic nie odsyłać. Zapłać naprzód, na dotychczasowych zasadach np. za trzy miesiące lub, jak masz kasę, za pół roku.

Nic ci nie grozi, chyba, że później podrożeje, to po tym okresie, dopiero zapłacisz po nowemu - drożej.

 

-pozdrawiam :wink:

 

Kto Ci tak powiedział? jak będzie zmieniony cennik to będziesz musiał płacić według nowej stawki.

W regulaminie masz, że Cyfrowy Polsat może w trakcie trwania umowy zmienić cennik!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie. Moja umowa z CP kończy się 31 stycznia 2012. Jak się okazało jeśli nie złożę wymówienia lub nie podpisze aneksu to zostanie ona przedłużona automatycznie o 12 miesięcy. Chce ją przedłużyć ale interesuje mnie Multiroom HD który dopiero ma wejść do oferty na początku przyszłego roku. Jedyne co mogę zrobić to: przekształcić umowę na czas nieokreślony i płacić kilka zł więcej abonamentu ale w każdej chwili mogę podpisać nową lub całkowicie zrezygnować. Dziś dowiedziałem się, że muszę to zrobić w postaci pisemnego oświadczenia...ale pisma nie mogę złożyć w APS tylko wysłać do CP i to na dodatek 1 cykl rozliczeniowy przed końcem umowy. Wysłałem dzisiaj pismo poleconym priorytetem za potwierdzeniem odbioru ale dojdzie pewnie dopiero 2 lub 3 stycznia. Konsultant na infolini mówił, że liczy się data wpłynięcia do CP...ale najlepiej wysłać bo czasami robią wyjątki i każdą sprawę rozpatrują indywidualnie. Jak myślicie czy uda się aby nie przedłużyli mi umowy na kolejne 12 miesięcy. Może jest jakiś inny sposób lub ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz w obecnej umowie taki zapis że automatycznie przedłuża się o 12 miesięcy ? Nie jestem na bieżąco ale kiedyś miałem tak, że skończyła mi się umowa - automatycznie przeszło na "umową na czas nieokreślony", którą to można było wypowiedzieć z 3 miesięcznym wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...