Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu można zdobyć upragniony stempel:

 

Urząd Pocztowy Warszawa 1 - czynny cała dobę

ul. Świętokrzyska 31/33

00-001 Warszawa

tel. (22) 505-33-16

 

 

Urząd Pocztowy Warszawa 4 - czynny całą dobę

ul. Targowa 73

03-700 Warszawa

tel. (22) 590-03-60

 

:)

Tylko, że on mieszka na wsi koło Ełku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W umowie jest punkt:

"W przypadku Abonenta, który na podstawie uprzednio zawartych Umów znajduje się w posiadaniu Dekodera Podstawowego, skorzystanie z prawa odstąpienia spowoduje, iż strony będzie wiązała Umowa w dotychczasowym brzmieniu, tj. niezmienionymi postanowieniami niniejszej Umowy Abonenckiej, z uwzględnieniem oświadczeń Abonenta złożonych przed zawarciem Umowy, aczkolwiek Usługi będą świadczone na Dekoderze Podstawowym udostępnionym Abonentowi na mocy tej umowy".

 

Jakiś czas temu ktoś pisał, że przy przedłużeniu umowy ze zmianą dekodera, korzystając z prawa odstąpienia(10 dni) umowa ulega rozwiązaniu i nie wracamy do poprzedniej umowy tylko zostajemy z "niczym" - bez starej umowy i starego dekodera i bez nowej umowy i nowego dekodera.

 

Czy ten zapis jednak nie mówi o tym, że po rozwiązaniu nowej umowy, wracamy do starej ale zachowując nowy dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w CP się wreszcie zorientował, że w umowie była taka furtka (dla sprytnych czytających) i poprawił zapis. Jeszcze jakiś czas temu można było uciec z CP bezkarnie w taki sposób. W listopadowym PWU też poprawiono kilka literówek m.in.

PS. Ciekawi mnie kiedy się ktoś zorientuje, że w jednym z regulaminów Polkomtela jest zapis o rabacie 550% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kare Ci naliczyli? Do mnie dzwonili.

A tak na poważnie. 15 stycznia kończy mi się umowa z CP(z końcem okresu rozliczeniowego), mam dodatkowo dekoder do multiroom, DUK mówi, że nie da się wycofać tego multiroom przy przedłużeniu. Więc zostaje mi nawiązanie nowej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha wiem ze jak wysłałem półtora roku temu to po tygodniu dzwonili do mnie

Ale kurcze nie wiem bo powinna się mi skończyć w marcu umowa ta co teraz mam ale wysłałem wypowiedzenie z tego względu, że Love TV usunęli ale nic nie pisali itp to juz w grudniu 3 miesiące na okres wypowiedzenia był i wysłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Podpisałem nową umowę z CP na te oferte swiateczna i teraz chce zrezygnowac, mam na to jeszcze kilka dni. Czy można zrezygnować jeśli dysk i pilot został odpakowany z tych torebek, w które był zapakowany, czy niestety ale tylko wtedy kiedy dekoder, dysk, pilot nie był w ogóle ruszany. Wszystko jest w 100% sprawne i niezniszczone(z dekodera nieodklejona jest też ta folijka) ale przez kilka dni było podłączone i użytkowane.

 

Pozdrawiam i bardzo prosze o szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem ofertę Cyfrowego Polsatu przez internet - zwana Happy Hours. Pakiet: Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Multiroom HD = 69,90 zł/mies. 6 miesięcy gratis. Dekoder PVR Sagemcom 500 GB za 1 zł.

Teraz kilka pytań:

1. Ile trzeba czekać na przesyłkę od kuriera (kontakt z konsultantem dałem na jutrzejszy dzień w godzinach popołudniowych)?

2. Czy podczas rozmowy z konsultantem można poprosić o dołożenie do zamówienia anteny z konwerterem TWIN za 60 zł?

3. Jaki zazwyczaj dekoder dają do Multiroomu (29 zł jednorazowo) - to Mini HD 2000 czy raczej HD 3000? W sumie różnica niewielka.

4. Jakie są Wasze wrażenie z zamawiania CP przez internet - wszystko przebiegało prawidłowo i bez oszustw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...