Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam CP od lipca 2006r. 9 lutego 2008r. zablokowali mi dekoder. Po tel. do nich okazało się, że przy ostatniej wpłacie nie uwzględniłem podwyżki abonamentu za Pakiet Familijny z 35,- na 37,90. Po interwencji włączyli, ale kazali dopłacić. Przeczytałem dokładnie Regulamin świadczenia usług i okazało się, że wg paragr. 4 pkt 7 "CP zastrzega sobie prawo do zmiany wysokości Opłaty Abonamentowej i opłaty z tytułu udostepnienia Dekodera, jak również innych opłat należnych na podstawie Umowy lub niniejszego Regulaminu, w drodze skierowania do Klienta pisemnego zawiadomienia". Napisałem do nich pismo, że uważam, że obowiązuje mnie w dalszym ciągu opłata 35,-, bo żadnego powiadomienia nie dostałem.Dziś znowu mi zablokowali dekoder. Za chwilę do nich zadzwonie.

 

Przerabialem to samo, wyslalem pismo do CP z podpisem Rezecznika, po miesiacu otrzymalem odpowiedz ze przepraszaja i do kwietnia mam po 35 zl. odeslalem pismo powolujac sie ma par 5 pkt. 5 regulaminu, ze koncze umowe (od 2005 roku), po jakims czasie tuner został zablokowany. Po wczorajszej interwencji w BOK dowiedzialem sie ze "rozpatruja moje wypoweidzenie" :lol2: 2miesiace. a tuner w nagrode (moja własnosc) jest zablokowany i taki pewnie pozostanie. To jest kpina, CP widzi klienta w chwili podpisywania umowy a potem jestesmy niczym, masz obowiązek tylko placic. :read:

Nic to dla rozrywki udam sie ponownie do rzecznika i chyba zainteresuje sprawa red. z audycji "Dzwonie do Pana Pani ... " w radiu Z.

Wedlug CP zyjemy z trzecim kraju, i to co zapisane w umowie nie obowiazuje ich, a my jako klienci mamy tylko placic i nic sie nam nie nalezy.

 

Ale chce najpierw Wasze opinie na ten temat. Mają prawo do żądania dopłaty? Z góry dzięki za odpowiedzi

 

NIE MAJA TAKIEGO PRAWA DO CZASU GDY NIE PRZYSLA PISMA OBOWIAZYJE DOTYCHCZASOWA STAWKA. PISZ PISMO ZE ZRYWASZ UMOWE Z ICH WINY, DAJ PODPISAC RZECZNIKOWI KONSUMENTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam "maly" problem z CP. Umowe podpisywalem w zeszlym roku: pakiet Relax Mix Film za 59,90 zl. Jednak od dzisiaj mam tylko kanaly ktore sa w Pakiecie Familijnym! W ICOK mam:

 

Ostatnia wpłata:

2008-05-05 - 59,00 zł

Następna płatność:

2008-06-03 - 59,90 zł

 

i:

 

Pakiet Familijny 2008-06-03

 

Czy zaszly jakies zmiany w cenie pakietow? :| Bo nie chce przedwczesnie dzwonic do CP z pretensjami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki problem.Jakiś czas temu gdy zamawiałem Cyfrowy Polsat Pakiet Familijny+Relax Mix dostałem w promocji za 49.80zł.

Ostatnio ta umowa skończyła się-płaciłem dalej 49.80zł-ale już nie miałem kanałów z pakietu Relax Mix zostały one zakodowane ,miałem tylko kanały z pakietu familijnego.Ostatnio zakodowano mi wszystkie kanały.Mam teraz takie pytania.Co mam teraz zrobić aby ponownie oglądać to co miałem wcześniej czyli Pakiet Familijny+Relax Mix.Zapłacić aktualną cenę tych pakietów 57,80zł. czy tak? A jeśli wpłacę na konto Cyfrowego Polsatu tą kwotę dzisiaj to w jakim czasie odblokują mi kanały??

Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki problem. Zapłacić aktualną cenę tych pakietów 57,80zł. czy tak?

Tak. Oprócz tego, możesz mieć w CP, na koncie, drobną nadpłatę. Łatwo można to sprawdzić, tu:

:arrow:https://icok.cyfrowypolsat.pl/icok/

 

Pamiętaj - Cyfrowy Polsat, podobnie jak kobieta, nie lubi być porzucony :wink: - wcześniej jak rozwiązałeś umowę - teraz pewnie będziesz musiał nawiązać nowy kontakt z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zgaszenie" umowy następuje zawszę, za jednomiesięcznym wypowiedzeniem - polecam przeczytanie tej umowy, jeśli ją jeszcze masz.

W każdym bądź razie, telefonicznie lub pisemnie, wszystko załatwisz. Teraz wystarczy zapłacić i ponownie, po sprawdzeniu opłaty, włączą sygnał.

A teraz, na tym dekoderze z CP, odbierasz kanały FTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś im coś "krewny". Zablokowali dekoder na amen. Koniecznie musisz zadzwonić do nich, lub pismo wysłać faksem. Uregulujesz długi, opłacisz za wybrane pakiety i będzie znowu dobrze. Podpiszesz nową umowę, bo tak byłoby korzystniej dla Ciebie - taniej - choć nie jest to obowiązkowe, wtedy będzie trochę drożej.

Ja bym zrobił tak - pimo faksem. Czekam dwa dni i dzwonię do CP.

Jeśli masz możliwość wysłania pisma przez faks znajomego, to jednocześnie poproś, aby odpisali na ten numer faksu.

Hmm! Pamiętaj CP lubi oryginalne pisma i takie też trzeba im wysłać. Najlepiej priorytetem.

Zapamiętaj, że musisz podać nr karty, nr dekodera i oczywiście swoje dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w tej mojej sprawie mogę się skontaktować z Cyfrowym Polsatem poprzez e-mail? Bo na ich stronie znalazłem informację o Internetowym Centrum Obsługi Klienta gdzie jest podany ich mail.

I co w tym mailu powinienem napisać? Numer karty abonenckiej,swoje dane itp? Czy tak?? A właśnie tak na marginesie-gdzie mogę odszukać numer dekodera??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tak zrobić jak piszesz - przez e-mail. Wtedy też otrzymasz wszelkie potrzebne Ci informacje. Numer dekodera nie musi być konieczny. Pozostale dane tak, jak napisałem w postcie wyżej. Jednak numer ten zajdziesz z tyłu dekodera lub na jego spodzie, tam powinna być przyklejona naklejka wraz z kodem kreskowym. Docelowo i tak trzeba będzie wysłać pismo i o tym zostaniesz poinformowany. Więc do dzieła - zapytaj CP - to nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc umowa dobrze mówi że polsat zastrzega sobie do zmiany i powinna pozostawić cenę po staremu dla starszych abonentów, ale i tak to zrobiła zeszłym roku, a więc w grudniu 2007 w bok klepała mi babka, że zostały wysłane zawiadomienia ws.podwyżki ale ja nawet do dziś nie dostałem do ręki,więc dodała że nawet jak nie odeśle podpisanego zaświadczenia z zapoznaniem sie ws,podwyżki i tak będzie mnie to dotyczyło, GłUPOTA! ale po wejściu 3xHBO polsat wysłał mi po staremu kwoty do zapłaty, czyli 69.90 czyli 35+19.90+15. i tak mam płacić pzez 6 miesięcy potem 74.90. bez tej podwyżki! więc o co tu chodzi, raz klepią mi w grudniu i styczniu że mam dołożyc do 35zł te 2,90 a sami przysłają postaremu wiec sami winni a obwiniają nas! mało tego nigdy nie zamawiałem 2x cinemax i nie podpisywałem żadnej umowy ale właczyli mi z koncem marca 2008 i mam nadal, ale sprawdzałem na icok, dodali mi cinemax bez zamawiania, bo miałem do zapłaty familijny+rmx+hbo, wiec po co mi właczyli, jesli nie zamawiałem a później z pewnoscia będą klepac, że niby zamawiałem, ale mam dowody!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc umowa dobrze mówi że polsat zastrzega sobie do zmiany i powinna pozostawić cenę po staremu dla starszych abonentów, ale i tak to zrobiła zeszłym roku, a więc w grudniu 2007 w bok klepała mi babka, że zostały wysłane zawiadomienia ws.podwyżki ale ja nawet do dziś nie dostałem do ręki,więc dodała że nawet jak nie odeśle podpisanego zaświadczenia z zapoznaniem sie ws,podwyżki i tak będzie mnie to dotyczyło, GłUPOTA! ale po wejściu 3xHBO polsat wysłał mi po staremu kwoty do zapłaty, czyli 69.90 czyli 35+19.90+15. i tak mam płacić pzez 6 miesięcy potem 74.90. bez tej podwyżki! więc o co tu chodzi, raz klepią mi w grudniu i styczniu że mam dołożyc do 35zł te 2,90 a sami przysłają postaremu wiec sami winni a obwiniają nas! mało tego nigdy nie zamawiałem 2x cinemax i nie podpisywałem żadnej umowy ale właczyli mi z koncem marca 2008 i mam nadal, ale sprawdzałem na icok, dodali mi cinemax bez zamawiania, bo miałem do zapłaty familijny+rmx+hbo, wiec po co mi właczyli, jesli nie zamawiałem a później z pewnoscia będą klepac, że niby zamawiałem, ale mam dowody!

 

 

@VIGO - mam takie opcje:

 

1) błąd systemu - masz w gratisie Cinemaxy i się ciesz

2) masz nowa karte od Polsatu i oglądasz ~ 3-4 tyg pakiet Familijny + RM + Cinemax - taki gratis jako, że nowa karta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak mówiłem już wcześniej w połowie kwietnia odesłałem do CP porozumienie na Pakiet Relax-Mix. Został on już aktywowany, wszystko było (jest?) w porządku.

 

Dostałem jednak dzisiaj dziwny list od CP i dlatego zacytuję go w całości i ponownie proszę Was o pomoc...:

 

Szanowni Państwo,

 

korzystając z okazji, dziękijemy za zaufanie, jakim obdarzyli Państwo Cyfrowy Polsat decydując się na dostęp do jeszcze większej ilości kanałów w doskonałej, cyfrowej jakości obrazu i dźwięku.Gratulujemy dobrego wyboru i zapewniamy, że nasze kanały dostarczą Państwu wielu niezapomnianych chwil.

 

Przypominamy, że w celu dopełnienia formalności związanych z poszerzeniem oferty programowej, należy podpisać i odesłać w załączonej kopercie jeden egzemplarz Porozumienia.

 

Prosimy również o sprawdzenie poprawności Państwa danych osobowych zawartych w dokumencie.

 

Dziękujemy za korzystanie z naszych usług.

 

Zwróćcie uwagę na pogrubiony fragment tekstu. O co chodzi z tym porozumieniem ???

Przecież wysłałem je miesiąc temu...

Mam wysłać drugie czy co ??:|

 

Z góry dzięki za pomoc!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat przysyła takie "liściki" wabiki. Nie daj się ponieść emocjom. Próbują na siłę zaproponować Ci wyższą ofertę, ot tej, którą masz, i w tym porozumieniu napewno o tym piszą. Jeśli ją chcesz, to podpisz, jeśli nie, to pismo do kosza i żyj sobie spokojnie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem, porozumienie dotyczy pakietu któy mam już aktywny. Ale zrobię tak jak mówisz- pisemko do kosza bo po pierwsze już to porozumienie wysyłałem (czyli z mojej strony jej wszystko w porządku) a po drugie zawsze mogło ono do mnie nie dotrzeć (listonosz zostawił je za klamką) :)

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobną sytuację, tylko u mnie było napisane ,że jeśli nie podpiszę to stracę możliwość oglądania pakietu relax . Mam wykupiony familijny+relax mix zadzwoniłem na info do CP i tam miła pani powiedziała, że to chodzi o pakiet film i jeśli nie chcę rozszerzać pakietów to mogę to porozumienie wyrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pakiet Familijny, umowa skoncyzla mi sie juz jakies 3 miesiace temu teraz poprostu co miesiac wplacam kaske i jest. W tym mieisacku konkretnie w pon wplacilem 58.80 czy jakos tak chodi o pakiet relax mix chcialem go rozkodowac na miesiac teraz ale do tej pory nie wlacyzli mi kanalow. Wiecie moze co jest przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde;/ nic nie podpislem bo po tym miesiacku rezygnujemy z polsatku cyf. Wiec jak to mowili ze pakiet mozna w kazdej chwili dokupic wplacajac jakas tam kaske i wtedy automatycznie odblokowuja

 

 

uff dzonilem teraz do polsatu (masakra tam sie dodzwonic czeka sie 10min) i babka powiedziala ze nie trzeba zadnego aneksu i ze do 2 godizn wlacza na miesiac relax mix a potem bye bye polsat i czas na Multimedie (c+ wreszcie:D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taką sytuację a dokładniej mówiąc problem.Otóż ostatni raz za Cyfrowy Polsat płaciłem w marcu 47,80zł (pakiet familijny+relax mix).Za kwiecień zapomniałem zapłacić i zakodowano mi wszystkie kanały.Dzisiaj wpłaciłem za maj 57,80zł.Czy przywrócą mi dzisiaj te kanały? Czy muszę wnieść także opłatę za kwiecień? Jeśli tak to jaką kwotę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...