Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie, to strona ACME, co tez Prowadzi Sklep Satelitarny w Internecie.

 

//E: Wie ktos czy Smart HD bez problemow spolpracuje z Dekoderem N-Box ITI-2849ST bo moge tanio zalatwic sobie dekoder, ale nie wiem czy sie uda, bo slyszalem ze dekoder i Karta sa parowane, ktos probowal ten Dekoder z smart HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa u was w tej chwili? Wszystko zgasło od ponad godziny pakiet mam opłacony do marca 2013.

 

Edit:

Ok dodzwoniłem się do nich miła paniusia ponowiła mi uprawnienia i poinformowała, że mam czekać... do 48 godzin na uprawnienia! Kpiny!!!

Ale z tego co widzę to coś jest na rzeczy:

adam 2012-10-11 19:52:13

Bandyci, mam oplacone do konca listopadfa co poywierdza info na telewizorze a mi zakodowali i oczywiscie nie mozna sie dodzwonic! Licznik mi nabil z komorki ponad 80 zl. Wywale to przez okno.

To jest komentarz do newsa Oferta Smart HD w formie startera - dla każdego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za lamerskie pytanie, ale karta leżała w szufladzie z rok, albo i lepiej i pozapominałem pewne rzeczy. Przeszedłem na Smart HD z TNK SD, zadzwoniłem do BOK, dowiedziałem się, że wszystko gra, tylko właśnie musze doładować kartę jeszcze. Doładowałem na razie na sumę 20 zł i teraz pytanie. Na jakich kanałach karta łapie uprawnienia? Będę wdzięczny za odpowiedź. Kiedyś chyba na TVN SD, albo TVP1 SD. I może ktoś wie, czy długo sie czeka. Doładowałem wczoraj wieczorem z mojego konta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...