Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.satsklep.pl/userdata/gfx/6cf ... 9ff41e.jpg

Na tym Zdjeciu wyglada jak byla by Wylamana.

 

Normalnie ze Dekoder moze sie sam wlacyc? Bo weszlem przed Chwila do Pokoju i Dekoder byl wlaczony, ja go tez przedtem wylaczylem, i jakos przed chwila byl wlaczony, wylaczylem go, jak to moglo sie stac?

Chodzi o Dekoder ADB-1180, wczoraj sie tez Lista przestawila sama, nikt ja nie ruszal.. dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie karty TnK. Jedną już zmigrowałem... teraz postanowiłem to samo zrobić z drugą...

A tu zaskoczenie - dostałem komunikat, że na podanym nr telefonu inna karta została już zmigrowana,

więc następna migracja jest niemożliwa.

Wygląda na to, że Cyfrowy Dom grupę korzystającą z TnK uważa chyba za PLEBS i z góry zakłada,

iż nie może on więcej jak dwa telewizory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowy polsat (i tv4 i tv6) to tylko w polsacie

Jak ktoś chce dalej korzystać ze swojego sprzętu i mieć Polsat, Polsat 2, TV4 i TV6 to może kupić też C+ Na Kartę (od 59 zł na znanym portalu aukcyjnym za zestaw startowy) i wtedy zyskuje dostęp do tych kanałów na 18 miesięcy bez dodatkowych opłat. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam kilka pytań.

Czy kupując starter i podając wymyślone dane przy rejestracji nie wpłynie to na dalsze używanie Smart HD?

--

Czy używanie oferty Smart HD jest jakoś objęte jakimikolwiek przepisami? Czy mogę sobie doładować na pół roku, oglądać przez pół roku, potem wyjechać na kilka miesięcy, wrócić , znów doładować i dalej oglądać?

--

Lekki OT:

Czy mogę w ogóle dostać starter Telewizji na Kartę HD? Chodzi mi o tą ofertę z bodajże 32 kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz i nie wpłynie to na dalsze użytkowanie

Jest przewodnik po ofercie ,możesz tak sobie ładować właśnie po to jest to zrobione żeby nie być uwiązanym abonamentem

Jeżeli się nie mylę nie ma samych starterów (czyli kart kodowych ) TNK HD ,jest natomiast moduł ok. 199zł ( w cenie dwa miesiące gratis) wkładasz do tunera i oglądasz ,są też tunery TNK HD są sprzedawane razem z kartami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ;)

Ale moduł jest właśnie do oferty TNK HD ? Nie jakieś inne oferty od N?

Hmm, a jakie ewentualnie mogłyby być konsekwencje podania fałszywych danych przy aktywacji Smart HD ? N nie może wobec mnie naliczyć innych opłat niż te za doładowanie konta aby oglądać TV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł jest właśnie do tej oferty ,możesz też używany na Allegro kupić będzie taniej :D

Nie mogą naliczyć żadnych dodatkowych opłat bowiem jest to oferta pre-paidowa ,dane osobowe zbierają jedynie do celów statystycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...