Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W umowie (jeśli dopilnuje terminów) mam zagwarantowane przejście na Darmowy! Nie obchodzi, więc mnie czy promocja jest do np. listopada czy grudnia. Umowę podpisuję w terminie a reszta to jej konsekwencja. Chyba tak to działa? Tylko myślę, że za jakiś czas (np 6 m-cy) wezmę np umowę na moduł. Moduł na własność za 1zl. - chyba się opłaca (+abonament). Potem przejście na Darmowy. A czy ta promocja - moduł/dekoder za 1zl, abonament, potem przejście na Darmowy - będzie za pół roku tego nikt chyba nie wie :-( Może (oby) dadzą coś lepszego!

Jak dostanę umowę natychmiast Was poinformuje co i jak jest u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Rodzinny HD to zupełnie inny pakiet niż Mini HD, Rodzinny HD kosztuje 24,90 zł a Mini HD 14,90 zł. Decydując się na pakiet Mini HD na 3 miesiące dostajesz kanały z pakietu Rodzinny HD w prezencie.

 

Pakietu Rodzinny HD nie ma na stronie CP, jak ktoś kiedyś tu na forum napisał, że to pakiet "spod lady".

 

Te 10 kanałów dodatkowo do Mini HD to są z Rodzinnego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa - Nowy Cyfrowy Polsat 2013 - Sierpień WWW, Pakiet Podstawowy - Pakiet Rodzinny HD, z możliwością zamiany na Mini HD. Część ogólna umowy jest wspólna dla wszystkich opcji i pakietów. Par.4 pkt. 3 umowy: Dodatkowo po rozwiązaniu umowy Abonenckiej - w przypadku gdy klient zawierając umowę kupił Dekoder wraz z udostępnioną kartą ma zapewniony dostęp do promocyjnego Pakietu Darmowego HD aktywowanego na wniosek Abonenta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja następuje nie wcześniej niż po ośmiu dniach od zarejestrowania umowy, więc pewnie będziesz musiał dzwonić i upomnieć się o wcześniejsze włączenie.

 

masakra, w tym w polsacie to jeszcze pracują jak za głębokiego PRL-u, 09-10 wysłałem podpisaną umowę, 11-10 dostali, dzisiaj dzwonie dlaczego sygnału nie włączyli (14 mam początek okresu rozliczeniowego) a tu słyszę, że maja 14dni na wprowadzenie mojej umowy, wiec dopiero puszczą sygnał 14 listopada, wow, toż to ponad półtora miesiąca od rozmowy telefonicznej (26-09),

mam abo w nc+ i wszystko załatwiam telefonicznie (jestem z nimi od początku nki i nie raz już umowę z nimi zmieniałem), uprawnienia lecą już tego samego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...