Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie wprowadzili mojej umowy do systemu a już mam ochotę z niej zrezygnować!:-(

12 października 2013 rozmawiałem z konsultantem, zapewnił mnie, że zaraz wysyła umowę. Tydzień później napisałem do CP - odpowiedź - umowa zostanie wysłana wkrótce. Teraz już wiem, że umowa została wysłana 20.X. (przynajmniej tak mnie poinformowano na infolinii) czyli 8 dni później (to już 7 dni straty - z konsultantem rozmawiałem w niedzielę)! Na co oni czekali?;-) Umowę odesłałem koło 1-2.XI. a właściwie odesłał "Młody" listem ekonomicznym - koperta zwrotna była dołączona do umowy - a nie poleconym i do tej pory list do nich nie dotarł!!! Wierzyć mi się nie chce! 2 tygodnie to na pieszo można go donieść! W jedną stronę szedł ~10 dni a w drugą 14 i raczej nie dojdzie do 17.XI (jutro sobota, potem niedziela) a to okres rozliczeniowy i znów przyjdzie czekać miesiąc! SZOK! Czy oni czasem specjalnie nie odwlekają wprowadzenia umowy??? Jak odpalą mi 17.XII. to chyba będę rekordzistą - 2 miesiące i 5 dni po rozmowie z konsultantem!:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie ostatnią umowę na DRH6 zamówiłem 1 listopada 2013 r. dotarła jakoś 8 listopada 2013 r., odesłałem niezwłocznie i po 11 listopada 2013 r. miałem już kanały z pakietu Mini HD. Umowa wchodzi w życie 16 listopada 2013 r.

 

Faktycznie wcześniej CP również zwlekał z wysłaniem do mnie umów lub wysyłał je na inny adres ale w takich przypadkach zawsze pisałem reklamację i dostawałem na 1 miesiąc pakiet Familijny HD w ramach rekompensaty. Więc zachęcam do pisania reklamacji gdy CP nawali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że czekam na wprowadzenie umowy o kodzie DRH6 - tak na wszelki wypadek;-)

Czyli Burito dzwoniłeś do nich 2,5 tygodnia po mnie a już masz sygnał - gratuluje!!:-) Ty zamawiałeś jak do mnie umowa doszła... szok! Nie wiem czy reklamacja przejdzie, bo ostatnio jak do nich dzwoniłem, to zwalali na pocztę: "ekonomiczne listy wolną idą, 1.XI i 11.XI święta" ale z drugiej strony Twojej umowie to nie przeszkodziło!

A gdzie kierowałeś te reklamacje (to raczej znajdę na forum) ... jak je formułowałeś? Przecież nie napisze: "bo Burito ma w 2 tygodnie a ja nie!";-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem napisałem do Polsatu e-mail'a: ... że czekam już ponad miesiąc od rozmowy z konsultantem i ponieważ 17 mam okres rozliczeniowy (a to niedziela) to najprawdopodobniej będę czekał jeszcze jeden miesiąc. I czy nie mogą mi odpalić promocyjnie do czasu aż wklepią umowę a potem (jak już umowa się pojawi w systemie) to niech mi liczą procentowo za każdy dzień - coś w tym stylu, tylko że ładniej. Rano włączam dekoder i nic ale koło 10tej WOW! pojawił się sygnał! Dopiero teraz miałem czas zalogować się na icok i ... wydaje mi się, że umowa została już wprowadzona a nie jak rano myślałem, że włączyli mi promocyjnie.

W zakładce Płatności/stan rachunku mam coś takiego:

Ostatnia wpłata: 2012-05-17 - 39,70 zł

Termin następnej płatności: 2013-12-17

Kwota następnej płatności: 9,90 zł

Wolne środki: 0,00 zł

 

Opłacone pakiety

pakiet opłacony do

Pakiet Mini HD 2013-12-17

Na e-mail'a mi jeszcze nie odpowiedzieli, więc nie wiem jak to zinterpretować? Jeśli to nie jest promocyjne włączenie to jestem stratny 10 godzin:-) Pakiet niby opłacony do 17.XII. a ja nic jeszcze nie płaciłem, więc to chyba promocja...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że piszę post pod postem ale dostałem odpowiedź z CP:

 

"Uprzejmie informujemy, że nowa Umowa wpłynęła do Cyfrowego Polsatu i zacznie obowiązywać od 17 grudnia 2013 r. Obecnie kanały z pakietu Mini HD są aktywne bezpłatnie do dnia 17 grudnia 2013 r. "

 

Po przeczytaniu tego e-mail'a zaczynam się zastanawiać nad nowym wątkiem: "Chwalimy CP", bo skoro jest narzekamy to i taki powinien być tym bardziej, że czasem jest za co! Zresztą nc+ też taki wątek ma.

Jedyne co mnie dziwi, że ten e-mail dotarł do mnie 7:41 w poniedziałek! Czyli oznacza to, że listonosz przyniósł moją umowę - mój list - po 7ej a Polsat w mgnieniu oka umowę wprowadził;-) Czy już się czepiam?

Jeszcze raz :DZIĘKUJĘ za rady dla Burito!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie pakietu darmowego HD kiedyś kupiłem ofertę prepaid cp z dekoderem sd mogę teraz włączyć pakiet Mini HD za 19,90 zł/mies. lub Familijny HD za 44,90 zł/mies. ale jeśli dobrze sie orientuję mogę także korzystać z darmowego hd, moje pytanie czy ta karta będzie działała w dekoderze ferguson ariva 150 combo np w module cam, ponieważ w slocie kart mam smart hd+ Multi, w darmowym hd jest kanał tvp hd oraz atm rozrywka których nie ma w smarthd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...