Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

T-HD 1000 wyszukuje kanały w standardowej oraz wysokiej rozdzielczości, natomiast M-T 5000 w niskiej oraz standardowej rozdzielczości. W przypadku M-T 5000 przed wyszukiwaniem kanałów kodowanych należy zdecydować, które kanały dekoder ma zapisać - czy w niskiej, czy w standardowej rozdzielczości, ale uwaga, gdyż pierwsze są podpisane jako standardowa, a drugie jako wysoka jakość. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

@wojtas1405

Jest lista operatora, ale można ułożyć listę ulubionych według własnego widzimisię. Do dekodera możesz podłączyć telewizor, internet oraz antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest narzucona lista, resztę zapisuje od pozycji 1xxx. Możesz potem stworzyć własną listę kanałów, dodając po kolei programy jakie chcesz. Nie ma możliwości potem edycji przestawiania, jak Ci się z nudzi dana lista, tworzysz ją od nowa. Od siebie dodam fajna kablówka, dużo cyfrowych kanałów w tym 12HD za 29,50 to rewelacyjna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia ustawień że nie masz wszystkich programów, najlepiej opisz których to znajdziemy może powód. Sprzęty zazwyczaj zwraca się na adres:

Cyfrowy Polsat

ul. Łubinowa 4 a

03-878 Warszawa,

chyba że masz inaczej zapisane w umowie na okresie próbnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
moge go oddać do punktu czy musze go odesłać tam do warszawy??

Regulamin TV Mobilnej mówi, że po rozwiązaniu umowy sprzęt, na własny koszt oraz odpowiedzialność, należy zwrócić do Cyfrowego Polsatu. Na adres, który kolega @studiolitek podał wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udam sie w poniedzialem do punktu oni mnie tam pokieruja co gdzie i jak... a dekoder o taki o, lepsza wiwa... a czesci mi nie wyszukuje, a nie ktore twierdzi ze kodowane gdzie u rodzicow w pokoju tam oni juz maja w tv wbudowany ten tuner i chodza im wszystkie bez rzadnej karty bez niczego...

 

a jak ze zwrotem pieniędzy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtas1405 Mogłeś wziąć dekoder z salonu PLUSa, miałbyś mniej problemów i wątpliwości. Za bardzo nie pomogłeś z tym dekoderom, póki co jak popatrzyłem na wykaz programów, to nasunął mi się jeden pomysł czemu tak jest, ale nie chce na razie pisać jak by to miały być bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jestem w zasięgu dwóch nadajników, które na pierwszym multipleksie nadają różne wersje TVP Info i po wyszukaniu zapisuje obydwie, ale działa tylko jedna. :( Tak to przynajmniej wygląda w moim przypadku i dekodera T-HD 1000. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyszukuje dwie stacje TVP INFO, Katowice i Kraków, po zapisaniu mam oby dwa zapisane po liście polsatu, tzn. 1051 i 1063. Podczas skanowania dekoder zapisuje tylko stacje które się nie dublują, więc może kolega @wiking odbiera programy TVP INFO z MUX1, które posiadają te same pidy, i dekoder zapisuje tylko jedną. Jeśli jesteś w zasięgu MUX1 i MUX3 dekoder zapisze oby dwie stacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dekodery T-HD 1000 dostaną chyba nową wersję oprogramowania. Dzwonił teraz do mnie konsultant żeby przeprowadzić taką zmianę i potwierdzić możliwość wprowadzenia kodu PUK. Teraz nie mam jak obsłużyć tunera, ma zadzwonić popołudniu, to spróbuje przekazać dalsze informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dvb-t to jest skrót od telewizji cyfrowej naziemnej a kablówka nadaje jak sama nazwa wskazuje poprzez kable.Tak więc jedno wyklucza drugie.

Niczego nie wyklucza. Są kablówki które nadają w systemie DVB-T w dodatku nadawanie to nie jest w żaden sposób kodowane.

Jeśli kablówka nadaje w systemie DVB-T i jest to przekaz niekodowany możesz z powodzeniem podłączyć tuner do kablówki i odbierać.

 

Napisalem moja kablowka nadaje w systemie DVB-T!!!! a nie w dvb-c. http://www.tsm.tarnobrzeg.pl/tvk/index. ... blowa.html

 

Podłączaj i oglądaj.

A tak na marginesie to zazdroszczę Ci dostępu do takiej kablówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba największą zmorą tego tunera do tv mobilnej CP jest to, że wyszukując np te same muxy 2 z 3 nadajników powiedzmy tuner zapamiętuje ten o najniższym kanale i np mam taka sytuacje ze mi zapamietuje mux1 z choragwicy który ma mizerny sygnał a nie mux 1 z tarnowa który ma lepszy i zcina. A JAK SA NP 2 ANTENY WPIETE TO JESZCZE WIEKSZA MASAKRA JEST..

 

powiinno podublowac te kanały z kilku anten a nie tak jak teraz wymagana jest wymiana oprogramowania 100% co do kanałów tvp to tak samo wyszukuje tvp info kielce krakow i katowice z czego zapamietuje krakow bo on jest na najnizszym kanale czyli 25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
mam taka sytuacje ze mi zapamietuje mux1 z choragwicy który ma mizerny sygnał a nie mux 1 z tarnowa który ma lepszy i zcina

Też tak miałem z pierwszy multipleksem. Oczywiście w przypadku innych nadajników. Poradziłem sobie z tym tak, że antenę ustawiłem w taki sposób, aby nie łapała sygnału z tego słabszego nadajnika. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...