Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

A co do telewizji mobilnej ma Śrem?

 

Wspomnę, że technicznym operatorem telewizji mobilnej (czwarty multipleks) jest spółka Info-TV-Operator, a technicznym operatorem pierwszego, drugiego oraz trzeciego multipleksu jest spółka EmiTel.

Spółka Info-TV-Operator korzysta ze swoich nadajników (głównie kominy) i tak samo robi spółka EmiTel, do której należy między innymi obiekt w Śremie. Pozostałe obiekty EmiTela (maszty i wieże) można podejrzeć na ich stronie http://www.emitel.pl/strona-glowna/mapa-obiektow. Natomiast wykaz nadajników dla telewizji mobilnej można podejrzeć na moim forum, do którego odnośnik można znaleźć w moim podpisie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie http://internet.plus.pl/tv/tv-mobilna

pojawiła się już poprawiona wersja

 

TV Mobilna sprawi, że będziesz miał dostęp do wybranych 8 kanałów

telewizyjnych i 12 kanałów radiowych: Polsat Film, Polsat Sport Extra, Comedy Central Polska, Nickelodeon Polska,

Kino Polska, TVP Seriale, Polsat Sport, Polsat News,

Radio PIN, Radio Plus Toruń, Radio ESKA Rock, 103,7 Roxy FM, Anty Radio,

Moje Polskie Radio, Radio ZET, Radio 100,1 FM Złote Przeboje, Radio Bajka,

RMF FM, RMF MAXXX Kraków, TOK FM

 

Co ciekawe obniżyli cene dekodera dla użytkowników z 299 na 199 i urządzenmia z 439 na 349

 

Cena bez zmian -19,90

Czekamy na to, czy dla zwykłych użytkowników cena się potwierdzi, ale raczej tak

co będzie oznaczało jedno- strasznie DROGO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Należy dodać, że wszystkie te kanały oficjalnie dostępne są już w multipleksie telewizji mobilnej. Oznacza to tyle, że zakończono testy telewizji mobilnej i przy nazwach kanałów brak dodatku test. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe strona http://internet.plus.pl/tv/tv-mobilna znowu zniknęła dosłownie przed chwilą

Widac, że czytaja forum. Może by tak zmienili wysokość abonamentu bo te 19,90 za taka ofertę to przesada

TVP SERIALE, CC - powtórki seriali niemal non stop

2,50 ZL za Polsat News?

KINO POLSKA tez nie lepsze

Tylko Nickeledeon, PS i PSE trzymają poziom

I kto normalny płaci za stacje radiowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Gdybym nie był abonentem Cyfrowego Polsatu i posiadał inną platformę to dałbym 20 zł za same sportowe stacje Polsatu, a także Polsat News. Reszta mnie nie interesuje i nie dałbym za nie nawet 10 czy 5 złotych. :) Oczywiście Comedy Central ma potencjał, ale za dużo powtórek.

A co do strony Plusa to może znowu wprowadzą jakieś zmiany. Może zmniejszą wysokość abonamentu, bo faktycznie 20 zł za osiem kanałów to trochę dużo dla szarego potencjalnego abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale PS i PSE straciły LE, LM i niewykluczone że w przyszłym roku stracą też polską ligę (wraca widmo kanału EKSTRAKLASA TV)

Trzeba przyznać że tak słąbo oferta to przede wszystkim wina obostrzeń ze strony KRRiT - ograniczenia

Zdaje się że tylko w krajach skandynawskich pay-tv naziemne się przyjeło (ale jaka oferta, np.w Danii: Discovery, Discovery Science, CNN, Animal Planet, Disney Channel, Canal 9, Disney XD, Discovery Travel & Living, History channel, The voice, Travel channel)

Hiszpanie próbowali, ale im nie wyszło

 

Nawet w takiej ESTONII

MUX2: Eurosport, TV6, Discovery, Animal Planet, PBK Estonia, Investigation Discovery, TV3 Plus, PEH TV, Cartoon Network, Fashion TV, Sony TV, Universal

MUX3:Euronews, Kanal 11, Hustler TV, CNN, Fox Crime, MTV, Fox Life, National Geographics, Showtime, Seitse, Nickelodeon, Eurosport 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra to nie tylko piłka nożna, a także inne dyscyplin niemniej atrakcyjne dla polskiego widza, a przede wszystkim ich różnorodność. :) Oczywiście jeżeli kogoś interesuje tylko piłka nożna to faktycznie sportowe stacje Polsatu mogą wydawać się nieatrakcyjne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
I chyba już wszystko jasne:

http://www.rp.pl/artykul/706258,886688- ... bilna.html

 

Mając do wyboru : prepaid tv mobilna (199 za dekoder i 19,9 zl/m-c) lub n na karte( dekoder też 199 i 19,9 za oferte)

zdecydowanie wybieram N NA KARTE

W pre-paidzie comiesięczna opłata wynosi 21,90 zł. :)

Warto dodać, że jeżeli już korzystamy z usług Cyfrowego Polsatu i podpiszemy umowę na TV Mobilną to abonament za nią wyniesie 9,90 zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek jeszcze oszukują ludzi, jak ktoś przez internet zamawia

w zakładce SPRAWDŹ CZY JESTEŚ W ZASIĘGU http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/sklep/order.cp

wpisałem SIEDLCE i pokazuje że jestem w zasięgu co JEST ABSOLUTNIE NIEPRAWDĄ - nie ma nadajnika w najbliższej okolicy

Chyba jak się wpiszę dowolna miejscowość to mu tak pokaże

 

NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek jeszcze oszukują ludzi, jak ktoś przez internet zamawia

w zakładce SPRAWDŹ CZY JESTEŚ W ZASIĘGU http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/sklep/order.cp

wpisałem SIEDLCE i pokazuje że jestem w zasięgu co JEST ABSOLUTNIE NIEPRAWDĄ - nie ma nadajnika w najbliższej okolicy

Chyba jak się wpiszę dowolna miejscowość to mu tak pokaże

 

NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!

 

z drugiej strony mozna usluge testować przez tydzień wiec jak co można oddać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie doczytałem dokładnie i wyszukiwałem Siedlce na mapie. A jeśli chodzi o formularz to faktycznie chyba jest tak, że nie ważne jaką miejscowość wpisze się i tak będzie działać. Zainteresowani powinni zgłosić to do Cyfrowego Polsatu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skusiłem się dzisiaj na 29 miesięcy / 6 gratis i dekoder mobilny za 99zł.

 

W APSie Pani miała do wyboru prepaid za 329 ale tylko z 1 miesiącem gratis zamiast 6 (jak jest napisane na stronie). Sprzęt będę używał 2-3 dni tygodniowo, podczas wyjazdów służbowych wieczorem zawsze można sobie coś obejrzeć. Problem w tym, że teraz jestem np. w centrum Częstochowy i ledwo łapie 2 muxy, z czego 1 nadal mam zakodowany (jeszcze nie wprowadzili tego całego [beep]u do systemu i "nie mam nadanych pakietów").

 

No cóż... poczekam do jutra. Dodam, że w mniej kłopotliwych warunkach wszystko hula (teraz mieszkam na poddaszu w "trudnym terenie". Nawet czasami internet z T-Mobile działa jak krew z nosa przełączając się na edge. No cóż. Czekam na wprowadzenie przez polsat dodatkowej anteny. Absolutny must have dla każdego użytkownika tej mobilnej telewizji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...