Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Specjalista Polsat BoxProsimy w trybie pilnym odkodować przekaz Wydarzeń 24 i wszystkich stacji radiowych na MUX IV.

Kodowanie stacji w DVB-T2 a niekodowanie w DVB-T to jest wstyd.

Polsat wam naród tego nigdy wam niezapomniani z dolnego Śląska.

Niech technik się wam zbuntuje i to nam odkoduje.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mastano napisał:

Wydarzenia24 są kanałem niekodowanym, więc nie mogą być zakodowane.

W DVB-T jest odkodowany, ale od dzisiaj na Dolnym Śląsku, w Lubuskim i w Opolskim zgodnie z refarmingiem MUX-4 nie ma zgody na kontynuowanie nadawania w tym formacie. Od dzisiaj jest MUX-4 dla tego regionu tylko w DVB-T2, a tam Wydarzenia24 są ZAKODOWANE. Brak możliwości odbioru, nawet dotychczasowi użytkownicy dekodera naziemnego od Polsatu tego nie odbiorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, swordfish napisał:

 zgodnie z refarmingiem MUX-4 nie ma zgody na kontynuowanie nadawania w tym formacie.

Ale wiesz to na 100% z jakiegoś komunikatu, czy tak to interpretujesz?
Co prawda ja podejrzewałem że tak się może stać, gdyż Polsat cały czas podkreślał że Wydarzenia 24 są jako test w MUX4, a po przełączeniach testy się zakończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncesji chyba nie ma nic na temat tego, że docelowo ma to być kanał niekodowany. Do tej pory był nadawany testowo w DVB-T/HEVC, by widzowie mogli zweryfikować przydatność odbiorników do odbioru w nowym standardzie. Nowy standard został włączony i widocznie nadawca uznał, że niekodowany test jest już niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rozkodowane stacje radiowe sugerują że jest jakiś błąd w konfiguracji i daje cień szansy że W24 wrócą w wersji niekodowanej.
Ale jeśli się tak nie stanie, to cały MUX4 nadaje w powietrze. Kompletnie nikt nic nie obejrzy :) Takie rzeczy tylko u nas.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michu_97, Dzięki. 😃

U mnie Wydarzenia 24 FTA. 😃 

 

1 godzinę temu, Mateusz2006 napisał:

Gdzie lepiej słychać?

Z satki wydaje się że jest ciut lepszy dźwięk niż w NTC, pewnie bitrate jest większe. 😉

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...