Skocz do zawartości

Novela TV i Water Planet


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem to u źródła i muszę się z Tobą po części zgodzić. MM udostępniała ostatnio Novele w opcji dodatkowej także dla nowych abonentów. A dostępność tego kanału tylko w najdroższym pakiecie wynika z faktu że pakiet dodatkowy Film i Seriale stał się częścią pakietu MaxBox. Tak więc mój mały błąd-więc przepraszam .Wszystkiemu winna jest ta migracja ze starych pakietów na nowe.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań już z tą ironia. Jeśli nie interesuję cię ten kanał, nie oglądasz go, to dlaczego wchodzisz na ten temat i i ciągle tylko krytykujesz. Pogódź się z tym, ze są ludzie, którzy go oglądają i którzy specjalnie dla niego biorą wyższy, czy też dodatkowy pakiet. Ja jeśli nie oglądam jakiegoś kanału (jest takich sporo), to nie wchodzę na ich temat w ogóle, ani też tylko po to, aby go skrytykować. Po prostu się nimi nie interesuje, nie oglądam i mam spokój. Tobie tez tak radzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafię docenić ambitny i wartosciowy kanał.Nawet ten niskobudżetowy.Ale tutaj jego poziom jest mocno dyskusyjny.Tym bardziej irytuje mnie jego emisja w HD. Bo mieć kanał w HD bez emisji materiału w wysokiej rozdzielczości to chyba typowa Polska specjalność. TVR i Stars TV też są tego przykładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie odpowiada Ci ten kanał, to go nie oglądaj i nie udzielaj się tutaj. A przenieś się na tematy ambitnych i wartościowych wg Ciebie kanałów. Co do materiałów HD, 7 października startuje telenowela "El Talisman", która została nagrana w formacie HD. "Dom po sąsiedzku", "Królowa Południa" i "Pieska miłość", także zostały nagrane w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez dodanie kanału Novela TV nie podniesiono Ci abonamentu, tak więc nie narzekaj.

 

@jackie:| Każdy zamawia z innego powodu. Jeden dla tego kanału, drugi dla innego. Tak jak już pisałem gusta są różne, ale o nich się nie dyskutuje.

 

I co cieszysz oko Novela TV ? :lol: Pewnie dla tego kanału wykupiłeś ten pakiet ?

 

Dlaczego zadałeś to pytanie, akurat temu użytkownikowi, przecież znacie się z tego forum, znasz jego gust telewizyjny i dobrze wiesz, ze nie ogląda tego kanału. Większość użytkowników tego forum to sami mężczyźni, a to nie oni stanowią największą grupę odbiorców telenowel, tylko kobiety. Dlatego też nie oceniaj stopnia zainteresowania telenowelami i tym kanałem po opiniach na tym forum. Dlatego, że są one całkowicie niemiarodajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak będziemy oceniać Novelę pod względem technicznym i merytorycznym. I czy się to Tobie podoba czy nie. Ty możesz sobie jej bronić a ja tylko stwierdzam fakty. A z tego co wiem i co mówiłeś we wcześniejszym wypowiedziach-nie masz nawet dostępu do Novela TV ... Więc czyja opinia jest "niemiarodajna" ? Tak jak już mówiłem wielokrotnie razi mnie kiepska jakość przekazu a na to jestem najbardziej uczulony. :read: Może mam za duży telewizor ? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5 Ty zawsze jesteś na nie, zawsze coś Ci nie pasuje. Płakałeś o pełen pakiet C+ w MM, a gdy go już dostałeś, to zacząłeś narzekać na cenę. Teraz z kolei domagasz się, aby Multimedia dodała kanały serwisowe nSportu (36 i 37). Nie potrafisz przyjąć do wiadomości, ze kanały te nie są przeznaczone do dystrybucji w kablówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nic dziwnego skoro Novela TV jest tylko u jednego dużego operatora. Po co inwestować w ramówkę skoro oglądalność jest bliska statystycznemu zeru?. Dopóki Novela TV nie poszerzy znacząco zasięgu (do dotyczy także Water Planet), to raczej nie ma szansy na jakieś większe ingerencję w ramówkę, a to znaczy, iż będą mielić ciągle te same tytuły do znudzenia. Nowości będą zaś sporadyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie cisza. Też mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni :)

 

Od 14 października ponownie na antenie telenowela Obrazek"Pieska miłość".Tak wiem zaraz posypią się pytania który to już raz i tu was rozczaruję ale niestety nie mogę się doliczyć. :twisted:

 

a który to już raz z kolei ATM Rozrywka powtarza od początku seriale Polsatu? Dodam, ze ma nieporównywalnie większy zasięg od Novela tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie cisza. Też mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni :)

 

Od 14 października ponownie na antenie telenowela Obrazek"Pieska miłość".Tak wiem zaraz posypią się pytania który to już raz i tu was rozczaruję ale niestety nie mogę się doliczyć. :twisted:

 

a który to już raz z kolei ATM Rozrywka powtarza od początku seriale Polsatu? Dodam, ze ma nieporównywalnie większy zasięg od Novela tv.

W żaden sposób obu kanałów nie da się porównać,ATM to śmieć ale darmowy.Natomiast Novela tv jest kodowanym kanałem płatnym a od kanałów płatnych wymaga się znacznie więcej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wg Ciebie, to, ze ATM nadaje w ramach NTC ma oznaczeń, ze mogą już spocząć na laurach i nic więcej nie robić?

 

 

Przecież to właśnie robią od samego początku. Po co inwestować w coś, co jest za free dla wszystkich, a oglądalność jest nawet przyzwoita?. Także uważam, że ATM Rozrywka zawsze będzie się skupiała na powtórkach powtórek i to się raczej nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...