Skocz do zawartości

TV Mobilna


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@markar - W Twoim wypadku po prostu podpisz umowę w APS na M-T5000 i następnego dnia zadzwoń na infolinię w celu uruchomienia Multiscreen'u.

TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4 i Puls dodatkowo przez CP na MUX4 jest nadawane w niskiej rozdzielczości dla urządzeń mobilnych jak napisał @misiek2000wp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero do mnie dotarło, że poprzez zastosowanie M-T 5000 będą działać jedynie kanały kodowane oraz TVP1,TVP2,Polsat,TVN,TV4 i Puls. Czyli cała reszta nie ujętych tu z MUX1,MUX2 oraz MUX3 nie będzie działać. Chyba zatem poczekam na tablety z dvb-t ...

http://www.naziemna.info/forum/viewthre ... #post_1140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, od kilku dni zaobserwowałem u siebie (Warszawa Praga Płn.) znaczące pogorszenie sygnału DVBT dla kanałów sportowych z pakietu Extra (Polsat Sport, Polsat SPORT EXTRA). Co prawda nigdy one nie grzeszyły nadzwyczajna jakością, ale ostatnio to tragedia - przy każdym dynamiczniejszym ruchu straszna pikseloza, oglądać się nie da. Oczywiście CP twierdzi że wszystko OK, ale jak ma być OK jak inne kanały pakietu Extra są akceptowalnej jakości. Wyklucza to problem po stronie dekodera. Czy ktoś może zaobserwował podobne zjawisko? Razem łatwiej byłoby powalczyć z operatorem który każe sobie płacić za kanały których nie da się oglądać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wina sprzętu odbierającego czy instalacji antenowej. To jest kpina z użytkowników i abonentów tej usługi z dekoderami DVB-T.

Grand Prix Hiszpanii w F1 (niedzielny wyścig) parametry Polsatu Sport były znośne. Potem już było tylko gorzej. Ewidentnie zmieniono priorytety w przepływności. W ostatnim meczu Ligi Światowej Polska - Iran było źle, ale w niedzielnym wyścigu F1 na Silverstone kiedy Vetel gonił Alonso, czerwone Ferrari i/lub bolid Red Bull'a znikały lub były wielkim prostokątem!

Ja nagrałem telefonem "jakość" usługi i jako użytkownik zamierzam trochę napsuć krwi operatorowi.

 

Czeska Nova transmitująca F1 w DVB-T pozwala oglądać w lepszej jakości (tylko mnie osobiście ten język nie pozwala się skupić na oglądaniu). ;) Odbiegając mocno od tematu. Czeskie kanały w DVB-T (MPEG-2) nadają w mojej subiektywnej ocenie w lepszej jakości niż nawet nasze dwa kanały TVP w HD dostępne w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Próbowałem wyjaśnić kwestię kwot doładowań TV Mobilnej... i chyba jestem mało inteligentny.

 

Masz dekoder Cyfrowego Polsatu do naziemnej telewizji cyfrowej bez umowy? Mamy dla Ciebie specjalną promocję. Doładuj konto i oglądaj więcej - najchętniej oglądane kanały kodowane już za 7,45 zł miesięcznie!*

Już za 7,45 zł /mies. zyskasz dostęp do atrakcyjnych kanałów z Pakietu Ekstra (...)

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... oru-ntc.cp (zakładka doładuj konto)

 

Według CP oznacza to, że podane ceny doładowań dotyczą tylko nowych klientów. Dotychczasowi mają po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Obecnie jakość obraz w pakiecie Extra TV Mobilnej na kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Extra jest wyjatkowo słaba, na poziomie nawet poniżej VHS-su. Transmisji z meczów eliminacji do Mistrzostw Europy dosłownie nie da się oglądać.

Dla przykładu darmowo nadawany w DVB-T kanał Polsat Sport news jest całkiem dobry, porównywalny do jakości kanałów SD z satelity.

Czy u wszytkich tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Próbowałem wyjaśnić kwestię kwot doładowań TV Mobilnej... i chyba jestem mało inteligentny.

 

Masz dekoder Cyfrowego Polsatu do naziemnej telewizji cyfrowej bez umowy? Mamy dla Ciebie specjalną promocję. Doładuj konto i oglądaj więcej - najchętniej oglądane kanały kodowane już za 7,45 zł miesięcznie!*

Już za 7,45 zł /mies. zyskasz dostęp do atrakcyjnych kanałów z Pakietu Ekstra (...)

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... oru-ntc.cp (zakładka doładuj konto)

 

Według CP oznacza to, że podane ceny doładowań dotyczą tylko nowych klientów. Dotychczasowi mają po staremu.

Ja mam jeden dekoder DVB-T HD100 na którym kilka m-cy temu skończyła się umowa, oraz drugi taki sam na którym umowa kończy się dopiero 20 listopada br.

Moje pytanie czy na taki po umowie dekoder można doładować pakiet Extra wg ww. promocji?

Mam nadzieje że CP nie potraktuje mnie jako abonenta na tym pierwszym własnościowym dekoderku DVB-T. i doładowanie za m-c nie będzie zaliczone za ok 20 zł./m-c?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak podaje serwis satkurier.pl Cyfrowy Polsat przygotował świąteczną ofertę na pakiet extra za 1zł z dekoderem także za 1zł. Oferta jest dostępna dla klientów, którzy posiadają lub podpiszą umowę na jedną z usług Cyfrowego Polsatu lub Plusa: Plus Abonament, Plus MIX, Internet LTE.

link:https://satkurier.pl/news/108412/swiateczne-promocje-cyfrowego-polsatu.html

 

W związku z tym mam pytanie. Czy w tej ofercie otrzymujemy dekoder za 1zł na własność, czy może na udostępnienie i po zakończonej umowie trzeba dekoder zwrócić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem tę usługę i czekam na kuriera. Dekoder HD210 za 1 zł na własność, abonament 1 zł przez cały okres obowiązywania umowy (24 miesiące, 2 miesiące gratis). Dostawa przez kuriera kosztuje dodatkowo 14,82 zł.

 

Moje pytanie jest takie: czy w tej promocji świątecznej można nabyć inny dekoder, np. HD1000. Przez internet i telefon można kupić w promocji świątecznej tylko HD 210. Da się to jakoś obejść i kupić HD1000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Regulamin promocji mówi:

 

§ 5 Promocja specjalna

1. Abonentowi, który zawiera Umowę Abonencką w ramach niniejszej Promocji oraz skorzysta z dostępnej dla konsumentów oferty usług telekomunikacyjnych Cyfrowego

Polsatu lub Polkomtel Sp. z o.o. (dalej „Polkomtel”), dodatkowo przysługuje możliwość korzystania w Okresie Podstawowym Umowy Abonenckiej, ze zniżki w Opłacie Abonamentowej za Pakiet Ekstra do kwoty 1 zł/mies., na warunkach określonych w niniejszym paragrafie (dalej „Promocja specjalna”).

2. Promocja specjalna jest dostępna dla Abonentów, którzy w okresie Promocji, zawrą Umowę Abonencką, oraz posiadają lub zawrą jedną z wymienionych poniżej (Umowa uprawniająca):

a. Umowę z Cyfrowym Polsatem o świadczenie usługi dostępu do Internetu (lub przedłużą zawartą umowę na kolejne okresy)

lub

b. Umowę z Cyfrowym Polsatem o świadczenie usługi telewizji satelitarnej (lub przedłużą zawartą umowę na kolejny okres),

lub

c. Umowę z Polkomtel o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Plus (lub aneks do takiej umowy) w ofercie z usługą dostępu do Internetu (Umowa Plus Internet),

lub

d. Umowę z Polkomtel o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Plus (lub aneks do takiej umowy) w ofercie z usługą głosową (Umowy Plus Abonament/Plus Abonament dla Firm),

lub

e. Umowę z Polkomtel o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Plus (lub aneks do takiej umowy) w ofercie z usługą głosową (Umowy Plus Mix)

z zastrzeżeniem, że Umowa uprawniająca musi zostać zawarta przed Umową Abonencką zawartą w ramach niniejszej Promocji.

3. Promocja specjalna przysługuje pod warunkiem, że:

a. Abonent wyrazi zgodę na wymianę danych między Cyfrowym Polsatem i Polkomtel i nie odwoła jej w okresie korzystania z Promocji.

b. Abonent, w okresie korzystania z Promocji, pozostanie stroną zawartej w ramach Promocji Umowy Abonenckiej oraz drugiej umowy, o której mowa w pkt. 2 powyżej;

c. Abonent nie ma zaległości płatniczych wobec Cyfrowego Polsatu.

4. Wymiana danych osobowych między Cyfrowym Polsatem i Polkomtel następuje w przypadku korzystania z usług obu Operatorów, w zakresie jaki jest potrzebny do realizacji niniejszej Promocji.

a. Zakres danych, w tym danych osobowych przekazywanych pomiędzy Cyfrowym Polsatem a Polkomtel obejmuje:

i. Numer PESEL

ii. Informacje o rodzaju usług z jakich korzysta Abonent

iii. Informacje o identyfikatorach umów zawartych z Cyfrowym Polsatem i/lub Polkomtel, niezbędnych do uczestnictwa w Promocji, informacje o czasie oznaczonym tych umów oraz informacje o rozwiązaniu tych umów,

iv. Informacje o wysokości abonamentu lub wysokości zasileń dodatkowych przez Abonenta, z zastrzeżeniem, że dane takie będą przekazywane wielokrotnie, na bieżąco w czasie trwania Promocji, w celu uwzględnienia zmian tych danych.

 

Jak widać regulamin nie stawia wymogu progu kwotowego. :)

Ważna rzecz! Oferta nie łączy się z programem smartDOM w tym z Superofertą II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu wziąłem dekoder t-HD210 z pakietem Extra. Pani w APS poinformowała mnie że nawet jak już ma super ofertę Smart Dom,to spokojnie mogę podpisać umowę na pakiet Extra za 1zł, ponieważ promocja nie łączy się z Smart Domem.

Pytanie czy tak będzie i czy będę płacił te 1zł do końca umowy. Posiadam abonament głosowy,internet i mixa w Plusie i TV i internet w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podtrzymuje.

 

Obserwuję jakość nadawania MUX-4 od Cyfrowego Polsatu. Jest ona nie najlepsza w porównaniu do tego co oferują pozostałe multipleksy. Nawet jakość kanałów TVP jest zdecydowanie lepsza a jest tam też 8 kanałów w tym 2 HD. Wydaje się, że CP nie potrafi w tak wydajny sposób kompresować kanałów. Druga sprawa to kanały radiowe, które moim zdaniem niepotrzebnie zajmują miejsce. Każdy w każdym miejscu ma dostęp do radia i nie jest do tego potrzebna TV Mobilna. Wiele przenośnych zabawek ma tuner FM, można radia słuchać również przez internet. Nie dość, że stacje radiowe zajmują miejsce to nadawane są w fatalnej jakości i dużo trudniej je odebrać niż zwykłe analogowe FM.

 

Precz z radiem w MUX-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi odpisali, że muszę prawidłowo ustawić antenę i pamiętać o ustawieniu anteny w polaryzacji pionowej, na moją reklamację związaną z jakością świadczonej usługi w związku z delikatnie rzecz ujmując oszczędną przepływnością stosowaną na kanałach w MUX4. :D

Pewnie mi jeszcze trochę zejdzie zanim wytłumaczę w czym jest problem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...