Skocz do zawartości

TVP1 HD / TVP2 HD


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FC Barcelona zdecydował się odwołać swój jutrzejszy mecz towarzyski z Lechią Gdańsk. Spotkanie miało zostać rozegrane jutro o godz. 20:30 na PGE Arenie. Klub poinformował o swojej decyzji na dzisiejszej konferencji prasowej.

Powodem, dla którego Barcelona zrezygnowała z gry, jest rezygnacja ze stanowiska trenera Tito Vilanovy. Były już szkoleniowiec katalońskiej drużyny ma nawrót choroby nowotworowej.

źródło:90minut.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w 100% słuszna decyzja o odwołaniu. Jest wiele ważniejszych rzeczy niż tam jakiś mecz, do tego towarzyski.

 

Nie wiadomo w jaki sposób TVN się rozliczało z TVP. Może znów wymienili się jakimiś prawami, np do igrzysk, albo coś w tym stylu.

 

a tak z czystej ciekawości. TVP sprzedało część prawdo Igrzysk w Londynie "ence"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w 100% słuszna decyzja o odwołaniu. Jest wiele ważniejszych rzeczy niż tam jakiś mecz, do tego towarzyski.

 

 

Nie polemizuję z tym, że "jest wiele ważniejszych rzeczy...", ale umowa to umowa. Powinni wysłać drugiego trenera z drużyną i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam się krzywda nie dzieje,ale nikt nie pomyślał o 40 tysiącach ludzi, którzy kupili bilety , wielu z nich przejechało setki kilometrów z drugiego krańca Polski . Pamiętam katastrofę w Katowicach,gdzie zginęło ponad 60 osób ,a zawodów nie odwołano ze względu na ludzi . Tutaj nawet pan Prezydent Barcelony nie było stać na słowo Przepraszam.Cała ta sytuacja pokazuje,gdzie Duma Katalonii ma fanów z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdyby się okazało że twoja żona ma raka, poszedłbys na następny dzień na mecz?

Jakby beze mnie mecz miał się nie odbyć i obiecałbym wszystkim, że przyjdę to bym przyszedł. Z resztą podejrzewam, że żona sama by mnie namawiała, żebym przez nią nie zawodził tysięcy ludzi, którzy czekają na ten mecz ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że Barca od roku wie, że jej trener ma raka, więc gadanie, że są przejęci to dla mnie gadanie dla gadania.

Dokładnie. Ja rozumiem jakby odwołali mecz bo trener nagle zmarł czy coś w ten deseń. A tak to potwierdzają dla mnie że są po prostu śmieszną drużynką i odwołali sparing z zespołem z 3 świata (z ich punktu widzenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dobra informacja. Wcześniejszego zachowania Barcy o odwołaniu meczu nie będę komentował, ważne, że mecz ostatecznie się odbędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...