Skocz do zawartości

CANAL+ analogowy


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś był jeden cana+ i aż chciało się oglądać, teraz za dużo porobili i nie ma co oglądać no oki coś się znajdzie, kiedyś dobre filmy, sensacje, akcje itp można było oglądać rano, w południe, teraz tylko po g.20,00 lub późno mocno, wolałem grafikę do 2008, teraz to bez nadzieja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację kolego, bo Teraz Na kanałach Canal+ dużą część filmów powtarzają ileś razy... Jaki z tego morał? Że Canal+ poszedł w ilość, a nie w jakość

Pozdrawiam

Sam sobie przeczysz. Skoro powtarzają filmy, to znaczy, że mają ich mało, czyli w ilość nikt nie poszedł. Poza tym filmów jest tyle, ile posiadanych praw. Teraz prawa się rozkładają pomiędzy kilka kanałów filmowych, głównie na HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie przeczysz. Skoro powtarzają filmy, to znaczy, że mają ich mało, czyli w ilość nikt nie poszedł.

Mi chodzi o to, że poszli na ilość kanałów. Gdyby mieli mniej tych kanałów, wtedy spokojnie mozna by zmniejszyć ilość kanałów i iść na jakość. A tak powtórka jakiegoś filmu ileś razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oglądaj jeden kanał, a nie kilka. Pamiętaj, że +Family tak naprawdę przeznaczone są dla abonentów uboższych pakietów, oni też na coś zasługują, a że w premium oferowane są wszystkie Canal+ razem, to rozwiązanie jest jedno. Zobaczyć, że na świecie jest coś więcej niż telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Może masz za mocny sprzęt dla MoreTV. Ja stacjonarki nie mam od czerwca ubiegłego roku, ale miałem podobnie i musiałem zmniejszać pamieć RAM. Dobrze mi śmigał na konfiguracji:

Procesor AMD Athlon XP 1700+ (1474 MHz)

Pamieć RAM 512 MB (2x128 MB + 256 MB) , przy 896 RAM miał już przycinki

Karta graficzna GeForce 2 MX400 bez TV OUT 1998 roku

Karta dźwiękowa Sound Blaster (bardzo stary model, kupiona w 1998 roku

Karta telewizyjna Pinacle WDM PC TV tylko nie pamiętam modelu, potem postaram się ją poszukać i podać model bo ją zostawiłem jak sprzedawałem komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...