Skocz do zawartości

Wymień SD na HD - oferta dla klientów TNK.


Rekomendowane odpowiedzi

Złożyłem zamówienie na zamianę TNK SD na TNK HD przez formularz na stronie internetowej. Niestety nie ma żadnego potwierdzenia przyjęcia (na e-mail) i informacji kiedy zestaw zostanie wysłany.

Tylko lakoniczna informacja w stylu - zamówienie zostało przyjęte.

Czy ktoś wypełniał ten formularz?

Zamówienie złożone w czwartek i cisza.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ta promocja też nas dotyczy(Wymiana SD na HD)?, bo jak zamienimy 12 miesięcy domowego HD na 6 miesięcy domowego hd i premium hd i aktywujemy do 15 grudnia to dostaniemy pół roku nPremium za darmo czytat z Satkuriera ,,Dotychczasowi klienci, który dokonali aktywacji usługi NNK lub TNK HD przed 15 grudnia dostaną dostęp do pakietu nPremium do końca okresu, jaki był zawarty w zakupionym i aktywowanym wcześniej zestawie, czyli do momentu wygaśnięcia dostępu do Pakietu Domowego HD i Pakietu Premium HD''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Działu klienta n na Kartę z pytaniem czy jesli skorzystałem z promocji Wymień SD na HD mogę skorzytac z promocji swiąteczne doładowanie powiedziano mi że nie można skorzystac z promocjii świąteczne doładowanie ponieważ jest to cytat z regulaminu ''Skorzystanie z niniejszej Promocji wyklucza możliwość skorzystania przez Klienta z innych ofert promocyjnych,, nie wiem jak z tymi nowymi promocjami bo niema ich jeszcze na n.pl a gdy spytałem się o dostawę ze weryfikowane są karty sd i nie mają informacjji jescze czy zostały wysłane dekodery? może pod choinkę dostaniemy ,,Kurierem'' na abonament to w dwa dni wysyłają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem około południa dekoder. Czyli trwało to w moim przypadku tydzień. Dekoder pobrał aktualizację, aktywuje się.

 

.. Karta już aktywna (do 14.12.2012 r. pakiet podstawowy) i (do 8.01.2012 r. pakiet premium).

Wszystko śmiga jak powinno.

Po podłączeniu dekoder pobiera aktualizację.

Uwaga, po uruchomieniu dekoder jest ustawiony na ofertę N-abonamentową, należny ją zmienić na N-na kartę. Potem aktywacja karty przez sms albo telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 13 odebrałem dekoder 5800s karta jest aktywna na paiekt domowy hd do 15.12.2012 i do 09.01.2012 na pakiet premium hd czyli 1 miesiąc premium hd gratis, sprawdzone na stronie tnk hd, nie wiem jak będzie z nPremium może będzie na miesiąc może nie zobaczymy 15 grudnia, gdy pytałem przy aktywacji telefonicznej o nPremium na infolini to nie ma jeszcze nowych promocji w systemach konsultantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje czy włąśnie ta promocja stała się zniechęcająca?!?!?!?!

 

Jeszcze wczoraj było 200zl za wymianę ( 10 miesięcy pakietów opłacone + 2 miesiące gratis ).. a już jest 238zl (pakiety 12 miesięcy) + 1zl (stary beznadziejny dekoder) + 19,90zl ( kurier ) = 258,90zl!!!!

 

To ma się ni jak do hasła promocji " Przejdź na HD, dekoder HD już za 1zł "

 

WYMUSZENIE KOLEJNYCH DWÓCH MIESIĘCY OPŁAT !!!! I ZA CO?? Za beznadziejny dekoder??? Miałem taki model kiedyś z N-ką na abonament. 3 razy musiałem go wymieniać w ciągu dwóch lat.. Zawieszał się, brzęczał lub padł całkowicie!

 

Chciałem się mimo wszystko skusić na tę promocję za 200zl, otwieram stronę z formularzem i co?! NIE WIERZĘ - ZDROŻAŁO!!!! TO NORMALNE W N-ce widzę?! Jak miałem N-kę na abonament to też podnieśli jego cenę w trakcie trwania umowy. Nie wiem jak inni widzą politykę tej firmy, ale no super PROMOCJA NA ŚWIĘTA!! Za dobrze sprzedawały się dekodery czy jak??

 

Teraz żonę już nie przekonam na HD... a prawie się udało.. Jakoś w grudniu jest milion innych wydatków niż opłata abonamentu z góry na 12 miesięcy!!!!

 

 

TO SIĘ NIE OPŁACA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BO JESZCZE TRACIMY KARTĘ NA SD JAK JĄ ZABLOKUJĄ

 

ps. ciekawe czy to zbieg okoliczności, ale pół polski właśnie dostało wypłąty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Minciu

Tak jaj pisal moj przedmowca. Chyba zle zrozumiales i pomyliles promocje. Sa dwie. Jedna o nazwie Wymien SD na HD i jest kierowana dla klientow TNK SD, a druga przejdz na HD a ta jest skierowana dla abonentow innych operatorow sat i kablowych w Polsce. W Pierwszej zestaw kosztuje 200 zl (10 miesiecy +2 gratis), a w drugiej 239 zl (12 miesiecy). W Obu promocje trwaja do 31.12.2011r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno tylko sprawne dekodery przekazywane są do dalszej sprzedaży.

Ja mam odnawiany dekoder TNK HD BSKA od około roku i nic się z nim nie dzieje.

Teraz dostałem drugi BXZB i też działa prawidłowo (gwarancja 12 mc-cy).

No i bublami tego sprzętu bym nie nazywał.. poczytaj trochę o tych dekoderach w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito

Dokladnie chca podniesc statystyke "n na karte". Ja po dluzszym zastanowieniu jednak nie skorzystam z tej oferty. Powod? Teraz wszystko pieknie cena z przesyłka za 220 zl a potem tylko plac poniewaz pakiet bez oplat jest wazny tylko 1 miesiac a teraz w TNK SD mam wazny caly czas bo aktywowlem ja w styczniu 2009 i regularnie ja oplacam. N ma karte to tak naprawde ukryty abonament. A co do dekodera ITI 5800s jest stabilny i ani razu mi sie nie zepsul mam go od lutego w zestawie TNK HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wam z kanałów bez opłat z TNK SD, skoro w tej chwili są one już dostępne z DVB-T za free.

Moim zdaniem oferta jest atrakcyjna, opłacając z góry abonament za 199 zł za 10 + 2 mies, dostajemy dekoder praktycznie za free. Po roku można go nawet wyrzucić do kosza zapłaciliśmy tylko za abonanment. Zawsze mozna dokupic sobie dongla USB z DVB-T i ogladac kanały z telewizji naziemnej bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...