Skocz do zawartości

Wymień SD na HD - oferta dla klientów TNK.


Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie. Potwierdzam, że ta promocja to kompromitacja organizatorów.

Nie zależy mi na tej ofercie (bo miałem kilka dni i ADB 2850 i ITI 5800S) bo , ani sprzętowo, ani merytorycznie nie trafia do mnie.

Zgłosiłem jednak 17.12. akces do promo bo rachunek prosty 220 zł za 12 mcy abo , żadne ryzyko , a sąsiadka chętnie by taką tv wzięła.

Przed zgłoszeniem porozumiałem się z linią sprzedażową (oczywiście obietnice , że szybko itd).

Potem dowiedziałem się , że mają wewnętrzne terminy (oczywiście nigdzie nie publikowane) , że weryfikacja to 7 dni roboczych :brawo: , a potem 7 dni na dostarczenie .

Niech tam.

Tuner nie dojechał do końca roku, nie spełnię zasady regulaminu o aktywacji do 31.12. (zatem wątpliwy bonus + 2 mce abo), nikt nie gwarantuje , że reklamacja ten bonus przywróci.

Z racji spóźnienia klient zamówił towar za 220, a faktycznie dostaje drożej 2x19,90.

Chyba pogonię kuriera i wycofam się z tego bagienka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze w temacie,

Paranoi ciąg dalszy:

choćby na Satkurierze (a kysz,a kysz) reklamowy link do tej promocji ważnej do 31 !!! grudnia 2011. Po wejściu na stronę TNK NAPIS jak wół : oferta ważna do 31,01,2012 !!!

a dalej po wejściu na formularz zgłoszenia data 31.12.2011.

W BOK sprzedaży N-ki i NnK HD oczywiście nikt nic nie wie.

Biedni pracownicy nie zostali pouczeni czy zmieniła się data końca promocji (tak więc info jednego z userów o przedłużeniu wcale nie taka PEWNA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już poprawili datę na formularzu. Ale najlepsze jest to, że obok mają napisane o tym że jeżeli dokona się aktywacji do końca grudnia 2011, to otrzyma się dodatkowo 2 miesiące dostępu do pakietu domowego HD! :crazy:

Zarąbiści fachowcy pracują w n-ce, no chyba że jeszcze dalej "sylwestrują" :lol2:

 

Aktualizacja 17:26

To drugie też już poprawili. Kto aktywuje do końca stycznia 2012. dostanie ekstra 2 miesiące domowego HD.

Chyba już przestali balować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a co tu oceniać. Uważam, że ZERO ryzyka.Właśnie dotarł dekoder BSKA .Po uruchomieniu uprawnienia: domowy do 5.02. 2013. premium do 30.01.2011 nfilmy chodzą. Nie zamierzam płacić za premium więc 15 zł zostaje w kieszeni i jeszcze ten białas za free. Szybko i przyjemnie bo zamówienie ze strony enki niestety gdzieś zagubili i po miesięcznym oczekiwaniu kupiłem zestaw na allegroszu (238)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oferta przedłużona do 31.03.2012 roku. Brawa dla Cyfrowego Domu! Po siedmiu dniach zorientowali się że mają nieaktualną ofertę!

Na chwilę obecną, datę poprawili tylko w formularzu - w banerze reklamowym dalej jest 31.01.2012. :lol2:

Czyli, z tego wynika że mają jeszcze "dużo" dekoderów, a chętnych brak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń lub napisz maila do nich i zapytaj co z tym dekoderem co zamówiłeś na zamianę SD na HD.

 

Jak zlozylem zamowienie to na mailu pisali 5dni roboczych dostawa, juz ponad 20 dni i cisza.

"Cyfrowy Dom" nie ma ani maila ani numeru telefonu :(

Pisalem na "nkontakt" ale oni mowia ze do Cyfrowego Domu bym napisal list :)

jak teraz przyjdzie kurier to go odesle spowrotem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwoniłem na infolinię zapytać się o weryfikację czy wymiana mi się należy, Pani na początku pytała skąd wziąłem informację o tej promocji, potem kazała mi chwilkę zaczekać (czekałem 2 min).. wydawało się że jest bardziej zaskoczona niż ja gdy usłyszałem pytanie. Jednak nie nie może ona sprawdzić na jakim etapie jest moja sprawa gdyż nie ma takiej technicznej możliwości (?). Wymiana mi się należy, jednak Pani nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie jak długo będę czekał na kuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam kilka pytań.

 

1. Czy wymieniając SD na HD musi byc aktywna karta SD

2. Rozumie że może to byc dowolny dekoder TNK SD.

3. Otrzymuje karte TNK HD która jest opłacona na 12miesięcy? I moge ją aktywowac nawet za rok.

4. Dostaje dekoder który moge sprzedac za kilka złoty na allegro.

 

sorry że sie może powtarzam ale jak ktoś ma możliwośc to fajnie jak by mi odpowiedział

 

 

edit.

zauważył że koszt karty to 200zł więc nie jest to oferta bardzo atrakcyjna jak początkowo myślałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz kartę z opłaconym abonamentem na rok i do tego dekoder HD za darmo. Jeśli taka oferta nie jest dla Ciebie wystarczająco atrakcyjna, to poszukaj innej bardziej atrakcyjnej (proponuję na bazarze). Po Twoich pytaniach stwierdzam, że nie potrzebujesz ani tego dekodera ani karty, tylko patrzysz w którą stronę tu zakombinować (i w zasadzie jeszcze nie wiesz po co)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-). Tak mnie negatywnie oceniasz.

Gdyby dawali dekoder inny to bym się zdecydował, gdyby dali jakiegoś opticuma to bym chętnie wymienił ale niestety dają jakiś słaby tuner, wydaje mi się ta oferta mało atrakcyjna.

Ewentualnie może udało by się później osobom sprzedać tuner i kartę. Ale muszę na początku znaleźć kartę tnk sd która nie jest dołądowana, bo mojej mi szkoda bo jest załadowana jeszcze na 13miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...