Skocz do zawartości

Wymień SD na HD - oferta dla klientów TNK.


Rekomendowane odpowiedzi

@maches

Piszesz ze po co nam pakiet bez oplat a przeciez dobrze by bylo gdyby wszystkie nadawane obecnie kanaly analogowe byly w tym pakiecie w ofertach na karte ITI. Bo po co mi kolejny dekoder ktory ciagnie energie. Dla tej calej oferty DVB-T w Polsce nie oplaca sie kupowac tego urzadzenia. A moje osobiste zdanie nt wywozenia zestawow za granice to: jak wyjechaliscie z Polski to ogladajcie kanaly krajow tam gdzie mieszkacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladam ale tylko muzyczne i od czasu do czasu TV5 MONDE EUROPE jak sa polskie napisy a reszta mnie nie interesuje. Sam mam w rodzinie ze moja ciotka kupila sobie TNK SD i do drugiego pokoju TNK HD a swojej corce ktora mieszka w Angli wziela pakiet premium CP za 99,90 zl miesiecznie i jej oplaca a sama korzysta z pakietu bez oplat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało sie, że na paczce nie napisali drugiego członu miejscowości i kurier szukał w oddalonej o jakieś 5km od mojego miejsca zamieszkania, ale jako, że byłem w pobliżu to umówiliśmy sie w konkretne miejsce i odebrałem tuner. Najpierw około godziny buforowało a potem ruszyła z miejsca aktualizacja oprogramowania, jednak do tej pory mam ekran aktywacyjny tylko z głosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Spróbuję tu bo moderator najprawdopodobniej nie rozróżnia oferty Wymień SD na HD od Przejdź na HD i usunął wątek a moje pytanie brzmi: Czy ktoś już skorzystał z promocji "Przejdź na HD" oferowanej przez N-ke? a jeśli tak to z jakiej oferty "migrował"? jaki był okres oczekiwania na dekoder, ewentualnie ile już czeka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Czytając różne forum, dostaje się różne odpowiedzi. Już totalnie zgłupiałem, może dlatego, że już starszy ze mnie człowiek i nie łapie tak szybko. Nie wiem czy mogę zadać tutaj wszystkie moje pytania, ale spróbuje (proszę admina o wyrozumiałość to moje pierwsze forum). Moja sytuacja wygląda tak. Mam TNK SD ważna jeszcze poł roku (jest doładowana, także mam tvn24 i turbo itp.) Chciałbym skorzystać z promocji „Wymień SD na HD”. Czy dla mnie taka wymiana jest opłacalna? Miałbym do zapłacenia prawie 220 zł i opłaconą w tym kartę 12 miesięcy, tak? A co się dzieje z moją starą kartą? Mogę ją zachować? Albo odzyskać załadowane pieniądze za aktywne pół roku? Kolejne pytanie: ile w tym pakiecie mam kanałów HD za ta sumę opłaconą z góry (220 zł)? Ostatnie pytanie: niby jest w tej ofercie kanał AXN, ale zabiora go pod koniec roku tak jak polsat? Niby są regulaminy, ale nie wszystko rozumiem z nich jak Wy. Dziękuje i pozdrawiam wszystkim satkurierów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym skorzystać z promocji „Wymień SD na HD”. Czy dla mnie taka wymiana jest opłacalna?

 

Myślę, że dla każdego jest równie opłacalna, gdyż mimo określenia "wymień" nic się im nie daje na wymianę, więc każdy ma to samo i za tą samą cenę. Jest to pakiet za 20zł płatny z góry na rok a dekoder jako prezent powitalny ;)

 

A co się dzieje z moją starą kartą? Mogę ją zachować?

 

Nic. Działa tak jak dawniej i do końca opłaconego okresu odbiera programy. Kasy nie zwracają. Można sprzedać albo dać... wnukom czy komuś tam :)

 

ile w tym pakiecie mam kanałów HD za ta sumę opłaconą z góry (220 zł)?

 

W tym pakiecie tylko programy ze stacji TVN (TVN, TVN7, TVN turbo, TVN style)

 

Ostatnie pytanie: niby jest w tej ofercie kanał AXN, ale zabiora go pod koniec roku tak jak polsat?

 

Nic o tym nie wiem, żeby zabierali jakieś programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym momencie wprowadziłem ludzi w błąd ? Doładowana karta działa nadal bez różnicy a i zapewne będzie działać jak się ją dalej będzie doładowywać. Nie wszyscy korzystają z tnk w trybie "bezpłatnym". Niektórzy po prostu doładowują żeby oglądać. Czy sądzisz, że Cyfrowy Dom zablokuje możliwość wpłacania kasy swoje konta ? Że będzie blokować karty żeby im nikt kasy nie wpłacał ? Bo ja nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli korzystałam z tnk sd przez ostatni rok bezpłatnie to mogę zamienić ją na hd ?

A ja na Twoim miejscu, jeśli jesteś zdecydowany na tą ofertę, wysłałbym zamówienie. Co Ci szkodzi, może nie sprawdza i dostaniesz tuner. Jak sprawdza to trudno i tak Ci się nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 grudnia zamówiłem dekoder na promocji, otrzymałem potwierdzenie ze przyjeto do realizacji, po tygodniu dzwonie zapytac sie jaki jest staus, to kazali mi czekac bo nie moga sprawdzic jaki status ale ze przyjete do realizacji, po 3ch dniach z kolei dzwoni panienka z n do mnie ze maja opoznienia i ze przepraszaja ale jeszcze dekoder nie wyszedl i pyta mnie czy dalej chce skorzystac z promocji, oczywiscie powiedzialem ze tak, i dostalem info ze dekoder bedzie na poczatku kolejnoego tygosdnia. Pod koniec kolejnego tygodnia dzwonie na infolinie i pytam, a tu okazuje sie ze zadnego zgłoszenia na moje dane nie mają, i ze moge sobie zamowic jeszcze raz.

Jak dla mnie cała ta promocja to jest totalna kompromitacja a w n pracuja sami [beep]e!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...